Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Hú... Köszönöm!

Kiváncsiságból az általam 2010-ben megismert Crysis-t tettem fel, a legelsőt. Álom, ahogy az új vason fut. Aztán... felkerült még az elmúlt évekből a War Thunder, Grid Autosport, Skyrim, Portal 2 (mondjuk őt csak az ismétlés kedvéért, nagyon szerettem...)

Újak közül a Dirt Rally - nem bántam meg, kicsit "komolyabb" vezetni mint a D3-at, de még éppen tanulható és élvezetes (x360 kontrollerrel játszom autós játékokat).

Amit sokaktól hallottam, az a Dying light, a GTA 5, Life is strange, Far cry széria. Sok bepótolni valóm van, de azért majd néha a sulival is kell foglalkozni (BME-VBK).

Ja, és gondolkoztam, hogy írok valamennyit, nehogy valaki az én hibámba esve laptopon játszani akarjon. Már másodszorra. Méricskélni fogok játékokkal, markokkal, és mindenel, ami létezik! Azt bánom csak, hogy a régi konfigot nem tudom mérni (e7300 + 9600gt)... Ha valakinek van hasonló erőben lévő vasa, az küldjön egy privátot, pls!

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.