Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TheLázs


TheLázs
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Oké, topik zárható. Én vagyok a hülye. Tényleg a Master Card fos. Most megpróbáltam fizetni Aliexpresssen és működött teljesen jól.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#52) Klaus Duran válasza CoolBoy323 (#30) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Jobban belegondolva és megnézve van OTP junior MasterCard kártyám. :W
Olyan rég nem utaltam/utaltak rá pénzt hogy teljesen meg is felvetkeztem róla.
Ehhez kéne webszámlát nyitnom? És erre befizetve vagy utalva olcsóbban jönnék ki mint ha a jelenlegi bankomtól utalnék a PayPal számlára?

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#53) CoolBoy323 válasza Klaus Duran (#52) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

At kell "alakitani" Jump-pa, amihez jar a webszamla + webkartya. Na az utobbit ossze kell kotni PP-al, es mikor vasarolsz, erre a szamlara/kartyara utalsz a főről (ingyen) es a bankkal valtatva a zsetont fizeteskor sokat sporolhatsz.

Szvsz 20Ft-ot $onkent siman.

Webszamla azert kell, mert arrol nem tud a PP se levonni tobbet, csak ami rajta van. En mindig annyit teszek ra, amennyi kell. Plussz biztonsag ingyen ;)

[ Szerkesztve ]

(#54) Klaus Duran válasza CoolBoy323 (#53) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Köszönöm.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#55) Chaser válasza CoolBoy323 (#53) üzenetére


Chaser
titán

Ez így olcsóbb mintha kártyán banki átváltással váltok? PP nagyon maga felé számol:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56) CoolBoy323 válasza Chaser (#55) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem, en is ugy valtok, csak igy van egy plussz vedelem!

@Klaus: szivesen ;)

(#57) Chaser válasza CoolBoy323 (#56) üzenetére


Chaser
titán

Mármint milyen plusz? Nekem K&H-nál állítható a virutális limit, szóval annyit tud leszedni a PP max amit beállítok. Volt is hogy a szokásos 10k huf-on felejtettem amikor több száz k-s tételt volt, aztán el kellett gondolkodnom mi a baj:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58) CoolBoy323 válasza Chaser (#57) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hogy nincs csak annyi penz, amennyit rateszek :)

(#59) Chaser válasza CoolBoy323 (#58) üzenetére


Chaser
titán

Ez nálam a virtuális limit. Akármennyi van rajta, csak a limitig tud hozzányúlni. Mint pl beállítod kártyánál 5k napi limit kp-ra, többet azzal se lehet kivenni. Mondjuk pp-nél pont nem hiszem hogy annyira félni kellene, hogy valahogy azon húznak le. De jobb félni ez így van...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#60) CoolBoy323 válasza Chaser (#59) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem igy is volt mar, h nem engedelyezett tranzakciot csinalt egy oldal. 100Ft alatti osszeg, de akkor is...

Jobb felni :D Jo a PP, de nem bizok senkiben :) En is benezhetek barmit, lsd fenti eset. De ha nincs keret, nincs amit lenyuljanak ;)

(#61) Chaser válasza CoolBoy323 (#60) üzenetére


Chaser
titán

Nagyon nem is vásárlok csak ebyaről, de már onnan se utóbbi pár éévben. Csak kapom a díjbekérőt oszt' jó napot. De ha gond lenne virtuális limit mindig ott van. Tény, amihez nem tudnak hozzányúlni ahhoz nem is fognak:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.