Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Na lássuk a PH-s közösségnek tetszik-e valamelyik :B

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) Thunderzolee válasza The DJ (#1) üzenetére

TETSZIK ÁM! :C :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) BITBOYS válasza The DJ (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szabad tudni milyen cuccot használsz?:)
Úgy értem keverő, cd, lemezjátszó, egyebek...
A mixeid letöltöm és viszem haza, otthon csak jobban szól.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) The DJ válasza BITBOYS (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Persze :) Jelenleg ezeken dolgozom, plusz gépen Sony Acid Pro 6, Reason, Soundforge, Audacity.

- Reloop RMX-40 DSP keverő --> [link]
- Pioneer CDJ-500 lejátszók --> [link]
- Reloop RH-3500 Pro LTD fehér fejhallgató --> [link]
- Felújított egyedi Pioneer bakelitlejátszó Numark GT tűvel, Technics shellel, Reloop filccel
- Beyerdynamic Opus 29-S Dj mikrofon --> [link]
- Jamo Studio 180 hangfalak az otthoni stúdióhoz --> [link]
- HP NX7400 Core2Duo laptop a munkák rögzítéséhez és live act-hez --> [link]
- Kialakított stúdió sarok nagy háttértár kapacitású számítógépes rendszerrel --> [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) #54715584


#54715584
törölt tag

nekem is vannak mixeim, reklamozhatom itt oket? :)

(#6) The DJ válasza #54715584 (#5) üzenetére


The DJ
addikt

Csak nyugodtan, szívesen hallgatom mások alkotásait és szerintem ezzel a többiek is így vannak :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) Jadro


Jadro
veterán

Na ez szuper! Hazaérek rá is szabdulok a letöltésekre!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) #54715584


#54715584
törölt tag

akkor koszonom szepen :R

az en mixeim dance / house / progressive kategoriaban indulnanak :)

itt a link, ahol meg lehet hallgatni oket
a lejatszas rogton indul, de kell kis ido, mig betolti az egeszet, es bele is lehet tekerni :)

bar hozzatennem, hogy en sajnos nem tudtam beruhazni keveropultra es egyebekre, ezert ezek a mixek szoftveresen keszultek traktorral vagy mixemister progikkal
de remelem aki szereti ezeket a stilusokat, azoknak tecceni fog :)

(#9) Polacheck válasza The DJ (#1) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A club sound sessiont meghallgattam, nekem bejött. Azt írtad, hogy ez folyamatos lesz, nincs valami hírlevél, vagy RSS feed, ahol értesülni lehet a folytatásairól?

less qq more pewpew!

(#10) Daemon09


Daemon09
őstag

Én egyenlőre csak ezt hallgattam meg : Dj.Beat - The Best Club Sound Session, de tetszik! Grat hozzá! :R

(#11) The DJ válasza Polacheck (#9) üzenetére


The DJ
addikt

Örülök, hogy tetszett :) RSS egyenlőre nincs, de most, hogy mondod valószínű létrehozok majd egyet. Az újabb mixekről értesülni egyenlőre a weboldalamon lehet, ami a kis írás alján olvasható, de ezentúl, ha elkészül valami ide is be fogom szúrni.

Hamarosan pedig érkezik a Club Sound Session folytatása, kicsit elmaradtam vele, de talán nem is baj, mert azóta sok sok új sláger robbant be a köztudatba, így van alapanyagom bőven :) Valószínűleg jövő hét elején neki is látok és amennyiben elkészül úgy azonnal linkelni fogom ide is.

A többieknek pedig köszönöm, akik meghallgatták/ezután fogják :R

monstre: A te alkotásaidat is hamarosan megfülelem ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#12) twollah


twollah
nagyúr

Alig tudtam a Delete gombbal kitorolni a playlistbol.
Az ilyen zeneert borton jar, de minimum 2 nap kotel.

Hallgassatok sok Manibust, Amithaba Buddhat, Morgue Suppliert.

[ Szerkesztve ]

(#13) The DJ válasza twollah (#12) üzenetére


The DJ
addikt

:DDD

Hát nem egy psytrance vagy goa, ebben igazad van (bár a Trance nagyon közel áll hozzám), de a kötelet még egyenlőre kihagyom :P Keress meg az ajánlattal egy depresszív pillanatomban és akkor majd meggondolom ;]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#14) NoLF


NoLF
addikt

a Karányi ölég pofás lött, de a lounge is ütött egyet :K ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15) The DJ válasza NoLF (#14) üzenetére


The DJ
addikt

:R

Sajnos kevesen szeretik a lounge stílust és zenéket, pedig szerintem nagyon jó kis szám lett (az eredeti is és a remake is :D ). A karányi meg már régi, de annó éjjel nappal azt hallgattam, mind az angol, mind a magyar verziót, aztán megelégeltem és úgy döntöttem össze kell gyúrni a kettőt, hogy ne kelljen mindig váltogatni a winampban :)) Így született meg az angol-magyar verzió.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#16) NoLF válasza The DJ (#15) üzenetére


NoLF
addikt

én hed kandin josé padillán és café del maron nevelkedtem, nomeg persze az elmaradhatatlan kiadó, a naked music. bare essentials, nude dimensions, carte blanche és némi egyéb lounge megszerettette velem az igényes muzsikát :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17) The DJ válasza NoLF (#16) üzenetére


The DJ
addikt

Café Del Mar szintén jelen van nálam is, egy nagyon nagy gyűjtemény pihen a polcomon, remekművek :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#18) NoLF válasza The DJ (#17) üzenetére


NoLF
addikt

egy nagyon jó dj barátom szerint, aki szinte csak ilyeneket játszik amiket mondtam, nem tetszik a chillhouse 5. szerintem meg alapmű... neked tetszik?

bocs ha beleoffolok a topicba, szólj

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19) #54715584 válasza The DJ (#11) üzenetére


#54715584
törölt tag

kivancsi vagyok, mit szolsz majd hozzajuk :)

(#20) norbiphu


norbiphu
senior tag

Anna & the Barbies - After Hours (Dj.Beat Lounge Vocal Re-Edit)

ez nagyon tetszett, ha tudsz ajánlani ebből a stílusból még akkor azt megköszönném. :R

a karányi mixed is tetszik. :K

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#21) The DJ


The DJ
addikt

NoLF: Most hirtelen nem ugrik be pontosan, hogy melyik is az, ha lesz egy kis időm kikeresem és meghallgatom :)

monstre: Tegnap meghallgattam kettőt a mixeid közül és tetszettek nagyon. Ahhoz képest, hogy géppel készültek nagyon jól sikerültek, nem is nagyon hallottam benne keverési hibát vagy hogy elütött volna a két szám, úgyhogy az én véleményem szerint van tehetséged hozzá, a zenék választása is jó, ne hagyd abba :K

Screammm: Ha tetszett az After Hours, akkor a lounge stílus felé kell nézelődnöd, kezdésképp mondjuk neked is a Café Del Mar sorozatot ajánlom, elég terjedelmes, de ismerkedésképp keress belőle egy albumot és kiderül tetszik-e. Amennyiben pedig igen akkor mindenképp szerezd be az egész sorozatot, mert a kedvelőinek alapmű valóban.

És köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#22) Duck23


Duck23
újonc

Teljesen véletlenül akadtam erre a linkre, és be kell, hogy valljam ennek nagyon örülök. Nagyon jók a mixek! Remélem lesz folytatás. Egyébként jómagam is zenélgetek már lassan 4 éve. Most akarok venni egy Reloop RH-3500 Pro LTD fülest. Neked mi a véleményed róla? Jól szól? Mióta nyúzod? Köszönöm előre is visszaelzésed...

(#23) The DJ válasza Duck23 (#22) üzenetére


The DJ
addikt

Több mint egy éve megvan a füles, nagyon szeretem, mivel hihetetlen jól zár és olyan mélye van, hogy leviszi a fejem már fél hangerőn is :D A magasa és közép tartománya is tiszta, teljes hangerőn sem torzít. Nagyon kényelmes dolog, hogy van hozzá párnázott fülvédő és hogy a nagy jack csatit lecsavarva ott van alatta a kisebb is, pl. ha valaki gépen akarja használni. A csatlakozó egy pattintással kikapható a fülesből így ha hordozod nem lóg, nem törik meg könnyen és praktikusabb is. A fehér szín pedig egyedi és figyelemfelkeltő :))

A mixeknek pedig lesz folytatása hamarosan, köszönöm, hogy meghallgattad őket :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#24) KrAt


KrAt
veterán

"Dj.Beat - The Best Club Sound Session" - ezt hallgatom, eddig bejövős, grat :)

(#25) c41r0^


c41r0^
őstag

hali!

a saját trackjeid tetszenek (főleg a lounge re-edit számod, bár az eredetit nem ismerem és nem tudom, mennyi munka lehet mögötte), induló számoknak jók

nekem kissé túl sematikus és "lapos" (nem elég fantáziadús a lead, emellett kissé monoton is) volt a Lovin' you, a Karányi átdolgozás már sokkal jobb, ott viszont pont nincs meg a "slágeres" lead ill. visszatérő motívum, kicsit emiatt "darabokból összerakott" tracknek éreztem...de semmi baj, mert zenét szerezni a legnehezebb (tudom, mert én is hasonló trackeket írtam anno (technikailag jó, jó az alapötlet, csak hiányzik belőle AZ...nem tudom megfogalmazni, talán a kreativitás...), egy sem sikerült igazán, mivel gyorsan akartam jót, bár az még FT2ős időkben volt, azóta nem foglalkozom vele)

a mixek közül csak a The Best Club Sound Session-t hallgattam meg (főleg a keverés részeinél), de itt azért hallani, hogy van jópár dolog, amit gyakorolni kéne, főleg technikai szempontból (mert a zenei stílus az szubjektív, de sokszor éreztem, hogy nem oda való a track sem, mert nem passzol a két szám egymás után):

1. beatmatch (sokszor van olyan lódobogás, amit már hallani, mert elcsúszott a tempó), nem nagyon korrigálsz pitch benddel, ezt észrevettem
2. a trackeket nem a megfelelő ponton kevered le ill. kevered át a másik trackre (itt azt értem, hogy pl. A track emelkedett hangulatából keversz B track bevezető részéhez, vagy vokáljához), és néha sajnos nem jönnek ki a nyolcadok sem
3. keverőn EQ használatának hiánya (vagy minimális használata), szinte mindig kiüti egymást két track bassdrumja
4. keverési technika - sokszor éreztem, hogy ez olyan keverés, hogy Aból áthúzom Bbe a crossfadert úgy, hogy a két track ütemben van és kész

nem lehúzni szeretnélek, csak kritikát írtam, remélem megfontolod

(#26) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Hali,

egy tipp, magyar éneket ne mixelj bele, mert a kicsit is igényesebb magyar hallgatónak hányingere van a magyar éneklős könnyű zenétől. Én már nem bírom elviselni ha magyarul énekelnek egy számban, mert annyira lejáratták a dolgot a mai szánalmaskodó könnyű "zenész"eink.

Tehát szvsz ne használj fel magyar anyagot.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#27) letix válasza twollah (#12) üzenetére


letix
aktív tag

[OFF]Hát kiez..

Az hogy nem tetszik és az hogy nem jó az nem ua.
[/OFF]
Az alkotónak meg csak így tovább, találtam egy két jó hangvételűt.

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#28) Slavia


Slavia
aktív tag

Hi

Meghallgattam mind a kettő mixet illetve az egyik remixet is.

Remix:Abból csak a Neyo-t hallgattam meg, nem lett volna rossz ötlet amit gondoltál,csak éppen a magyar lány hangja észhez téríti az embert amikor belekezd a szövegbe.Nekem az nem jött be.Egyébbként jól együtt "üt" a zene.

Mix: Session 1-2:Neked ugye az a "művész" neved hogy BEAT?! Hát barátom akkor még igen igen csak kell venned egy kis "metronóm"képzést ha van ilyen mert bizony bizony sokszor lehet hallani a két szám közötti széthúzást.Amit egy másik hozzászóló is irt a BeatMatch! Ha ezeket a mixeket Analógosan vagyis Lemezjátszó mixer stb készítetted akkor nem rossz lenne az max még sokat kell gyakorolnod velük.Azt is észre vettem hogy sokszor kétszám nem annyira vág egybe.Ha viszont PC-n készítetted őket akkor viszont kicsit gázosabb mert a mai szoftverek már szádba rágják azt hogy mi a DownBeat, ill 4/4:)Pont azért hogy az előbb leirtak ne forduljanak elő.Nagyon fontos hogy egy mix tartson valamerről valamerre tehát legyen neki kezdése és levezetése,még akkor is ha külömböző stílusokat játszol,persze ez stílusoként változó.Úgy érzem kicsit össze dobtátok őket vagy dobtad őket.Sokan sok féle mixeket készítenek manapság de kevesen vannak azok akik igazán értik is azt hogy mit csinálnak, tudatosan,magabiztosan,a zene is egy kifejező ezköz kifejezed vele az érzéseidet hangulataidat stb.Ha görcsössé sablonossá vállsz akkor óvatatlanul azzá válik maga az alkotás is.Ettől lessz sok mix "lapos".Gondold át 100* legközelebb mit adsz ki a kezedből,legyen megcsinálva pontosan.Természetesen véleményeket alkotni más nehezen elkészített alkotásairól a legkönnyebb,bár én is gyűröm a szakmát:),sőt sokáig pénzt is kerestem vele nem is rosszul.Nagyon szivesen megosztom veled az én mixeimet hogy lásd mire gondoltam az email címem a msn címem is tehát azon felvehetsz ha úgy gondolod,egyébbként meg gyakorolj! Bye

(#29) Slavia


Slavia
aktív tag

Ezen a linken letöltheted azt amire gondoltam,bár ez csak egy ízelítő: http://data.hu/get/647659/Drum_n_Bass_Erdos.mp3.html

(#30) DarkByte


DarkByte
addikt

A Club Sound Session -ről már írtam tavaj december körül priviben véleményt: tetszik azt a kevés mixelési hibát leszámítva. A Lovin' You viszont újdonság számomra és egész jó (bár több elemet vélek felfedezni ami a Delerium - Silence ft. Sarah McLachlan (Tiesto Mix) verzióban is szerepel, pl. 2:38 tól a beúszó hang a háttérben). Mindenesetre folytasd, tetszenek a munkáid. :K

Hmm, lehet én is felrakok majd ide egy minimix -et amit - ugyan nem lemezjátszóval hanem programmal de - én csináltam még régebben.

[ Szerkesztve ]

(#31) zs.tom


zs.tom
tag

Csáá mindenkinek! :)
Elkészítettem új mixemet!

Dj zs.tom - Innovation House Mix 2008
Tracklist:
1;Kurd Maverick-Ring Ring Ring(Original Mix)
2;Bingo Players vs. Chocolate Puma-Touch Me(Bart B More Remix)
3;Bob Sinclar pres. Fireball-What I Want(D.O.N.S Remix)
4;Roger Sanchez-Here We Go Again(Original Mix)
5;Mike Di Scala-Space And Time(Deadmau5 Remix)
6;Cevin Fisher ft. Loleatta Holloway-You Got Me Burning Up!(Prok&Fitch Remix)
7;The Shapeshifters-Lola's Theme 2008(Extended Version)
8;Sharam-Get Wild(Original Mix)
9;TV Rock ft. Rudy-Been A Long Time(Laidback Luke Remix)
10;Axwell&Bob Sinclar ft. Ron Caroll-What A Wonderfull World(Dabruck & Klein Remix)
11;Erick Morillo feat. P. Diddy - Dance i said (Spencer & Hill remix)
[link]
Ha valakit érdekel hallgassa meg! :))

(#32) The DJ


The DJ
addikt

Rég nem jelentkeztem már, de most itt vagyok, méghozzá egy nagyon jó hírrel :D

Elkészült a legújabb mixem, a régóta várt Hard Dance stílusban megfogant "Hard Dance is Your Dance" címet viselő kis zenecsoda. Általában nem szoktam magam dicsérni, de most megemelem a kalapom eme művem előtt, mert egy nagyon tuti kis pörgős, jó kedvre hangoló és ütős zenékből összeállított válogatást sikerült prezentálnom, méghozzá úgy, hogy kicsit megpróbáltam túlmutatni a sima mix határain is. A legtöbb zenét saját magam dolgoztam át, effekteztem meg, vannak benne saját remixek is, némelyhez új vokálokat adtam, másokat csak egyszerűen megbolondítottam néhány új effekttel plusz saját kis introt és outrot is készítettem. Mindezek után nincs más hátra mint hogy adjak egy linket és megkérjek mindenkit, hogy ha kedvet kapott szedje le bátran és a meghallgatása után írja meg nekem a véleményét hogy hogy tetszett.

Dj.Beat - Hard Dance is Your Dance

(Letöltés IDE kattintva vagy a www.dj-beat.hu weboldalon keresztül.)

Tracklist:

1. Intro (Edited by: Dj.Beat)
2. The Hitmen - Young And Free (Xxl Live Mix)
3. 89ers - Hold Me Now
4. Erik Vee - Far Away (Raindropz! Remix)
5. Marco Van Bassken - The Riddle (Topmodelz Remix)
6. Dash Berlin - Till The Sky Falls Down
7. The Real Booty Babes - Derb (Dj.Beat's Erotic Vocal Remix)
8. Ronja Rebel - Love Is All Over Me (Original Mix)
9. Mike Nero - Loops & Things 2008
10. Ferry Corsten - Brain Box
11. Topmodelz - When Youre Lookin Like That (Rob Mayth Remix)
12. Rave Allstars - Wonderful Days 2006
13. Tom Le Mont feat. Starship - We Build This City
14. Limelight - Gotta Let You Go
15. Speakerz - Time After Time
16. Outro (Edited by: Dj.Beat)

:C

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#33) Slavia válasza The DJ (#32) üzenetére


Slavia
aktív tag

Hi Röviden ez egy rakás lószar bocs nem akrtalak bántani de ez az igazság. Sry Bye

(#34) The DJ válasza Slavia (#33) üzenetére


The DJ
addikt

Szia!

Eddig mindössze három hozzászólásod van ezen a fórumon és mindhárom nekem (ellenem) szól. Tisztában vagyok azzal, hogy a munkáim korántsem tökéletesek, de nem is azért készítettem őket, hogy sztár dj legyek. Próbálom fejleszteni magam, minden területen kipróbálni a tudásom, mindössze erről szól az egész. A kulturált véleményt szívesen fogadom, a megindokolt véleményt még szívesebben. De azt, hogy "ez egy rakás lószar" nem igazán tolerálom. Miért az? Mert neked nem tetszik a stílus? Akkor ne hallgasd :) Vagy mert nem jók az átkeverések? Üsse kő, lehet. Válasz: Ne hallgasd. Sok olyan téma/alkotás van, ami nekem sem jön be. Mit teszek? Kulturáltan leírom _ÉRVEKKEL_ , hogy mi a gondom, vagy egyszerűen nem szólok hozzá. Senki nem szereti, ha ok nélkül ócsárolod a munkáját, főleg, ha nem tudod mennyi energiája van benne.

A másik: Kaptam jó pár kedves hozzászólást, kritikát is, próbálom megfogadni őket. Jó néhány embernek tetszik, amit csinálok és ez nekem bőven elég. Ha már pár ember azt mondja, hogy szerette hallgatni és tetszenek neki a mixek, akkor én már elégedett vagyok, mert mindössze ennyi ezzel az egésszel a célom. Nem ez a fő szakmám, egyszerűen csak imádom a zenét. Ez pedig remélem nem főbenjáró bűn...

Bye.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#35) MaciG


MaciG
addikt

üdv

Nekem nagyon bejönnek a mixeid, bár én nem nagyon értek hozzá (sőt inkább semennyire :B ), szóval lehet vannak benne hibák, de én nem vettem észre őket, meg nem is azt figyeltem csak élveztem a zenét, csak így tovább. :R

BANZAII

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.