Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

GeForce GT 630 Synergy Edition - 4 GB DDR3

\o/

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Válogatott rondaságok,egyik csunyább mint a másik.. ;]
Nem elég ,hogy nem kap az ember semmi ujat, de még a kinézetre sem adtak egy picit sem.

(#3) solfilo


solfilo
veterán

Akár 100 $? :Y

Az egyetlen valamire való ezek közül a GDDR5-ös 630-as, bár az sem jó sok mindenre. Fura, hogy csak a Palit és a Gainward csinált ilyet.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#4) Abu85 válasza X3B6O0X (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

1066 MHz-es DDR3-mal. Best buy lesz. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Majd a kiskerben elsózzák ezeket a tudatlanokra. Szegények.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#6) Sub-ZeRo válasza Abu85 (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Best buy ott kezdődik hogy 4 giga ddr2 64 biten... Az plecsnit is megkapja. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) banhammer


banhammer
veterán

Ember legyen a talpán aki eligazodik az új és a régi VGA-k között.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Komolyan, még ha csak az ötös szériát nevezték volna át. De 430 wtf? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Franklin válasza X3B6O0X (#1) üzenetére


Franklin
addikt

GeForce GT 630 Synergy Edition - 4 GB DDR3 tesztet a népnek!!! Szigorúan 32 bites oprencerrel és 4GB rencermemóriával! :-D

(#10) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Micsoda izomkártyák...és milyen sokan vannak. A legfájdalmasabb a Zotac 630-asa. 4GB DDR3 128biten :DDD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Rég láttam ennyi ipari hulladékot egy rakáson..... :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#12) #19617792 válasza X3B6O0X (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy dolog biztos. ez nem fog kifogyni a VRAM-ból játék közben. :DDD

a kedvencem még mindig a saját régi alkotásom :DDD

"Sparkle 9800GTX Fatal1ty HS (Holy Shit) Edition, 16sp, 32 bites membusz, 8G DDR2, félmagas NYÁK, 4db 4cm-es venti egyenként 10000 RPM, külön adaptert is mellékelnek, mert nem 12V-ről mennek, hanem 24-ről..."

[ Szerkesztve ]

(#13) Aucor


Aucor
senior tag

Mostmár ez több a soknál. Rendben, elnéztem, hogy AMD és NV is átnevezi a 6xxx és 5xx alsó kategóriát, de hogy még azt is a 600-asokba... Legalább érdemben alkotnának valamit, nem hiszem, hogy nem lehetne egy, ismétlem EGY darab GPU-t tervezni minden generációba, amit beleraknak más-más órajelen /vagy letiltott stream procikkal, esetleg mindkettővel/ kiadnak. Lenne értelmes kártya alsó kategáriában. Vöröseknél ott az APU /ami nem pótolja a diszkét VGA-t, nagyon nem, nem mindenki új gépet vesz, van aki csak VGA-t/, rendben, de zöldeknél is ez a 3 éve átnevezősdi... Igazából egyik sem különb...

Ez a 4GB vram pedig remélem nem komoly, mert helyben összesz@rom magam... Majd a tudatlan vásárlók kiadják rá a fölösleges plusz pénzt, ahelyett, hogy egy értelmesebb vga-t vennének ugyanolyan áron.

[ Szerkesztve ]

(#14) atti_2010 válasza Aucor (#13) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Vöröseknél ott az APU /ami nem pótolja a diszkét VGA-t, nagyon nem,

Miért ne pótolná? Minden játék normálisan fut rajta kis felbontáson aki meg minőségi játékos az tudja hogy dVGA-t kell vegyen, de nem egy átnevezett vackot kap.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#15) MZperX75


MZperX75
addikt

Az érdekessége,hogy ugye ezek a kis karik alap belépőszintet célozzák meg "low profile"
De egyiknél sincs TDP kertet az az fogyasztás feltüntetve. Vajon miért? :O

ja hogy besírnánk ha tudnánk :D

Sajna ezeknek tényleg csak az OEM-nek lesznek "ósanos" egybe gépekben szerelve eladva,ill én biztos nem vennék ilyet.

Persze itt csak az ár döntő "ólcsón" max 40dodo.630-asért.

[ Szerkesztve ]

(#16) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Gondolom az APU-k megjelenésével annyira nem fogy már az alsó kategória, hogy csak így tudják eladni a rajtuk rohadt GPU-kat. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17) dahneey


dahneey
tag

a gt630 még mindig a gf108ra épül vagy azóta csináltak gf118at? mert kicsit gáz fermi 1.0-t adogatni. azért poén hogy összesen kettő gddr5ös van...

[ Szerkesztve ]

(#18) Srodney válasza Ł-IceRocK-Ł (#5) üzenetére


Srodney
senior tag

ugyan már,zotac-nál van 4gb-os nvidia 630,ugyhogy radeon 7970 nyavajás 3gb-al elmehet sunyiba :DD :N :P

(#19) mghltm


mghltm
addikt

miert nem a gtx580-at nevezik at gt630-ra es adjak 100 dodoert?! :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#20) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Szép volt nvidia :)

Így kell pénzt kicsikarni érdemi fejlesztés nélkül...

Picit vásárló megtévesztése szaga van....

(#21) xlife11 válasza Srodney (#18) üzenetére


xlife11
senior tag

Sajnos nagyon sok ember még mindig azt nézi hogy háááánygigás...Egyik barátom múltkor jött hogy vettem tízezerért 1gigás kártyát, hazament, felrakta a BlackOpsot, és csodálkozott hogy nem megy.9600GT-m beaprította a csodakártyáját.

(#22) Aucor válasza atti_2010 (#14) üzenetére


Aucor
senior tag

Hogy miért ne? Pont az után írtam le, hogy miért nem... :P

(#23) atti_2010 válasza Aucor (#22) üzenetére


atti_2010
nagyúr

De legalább van alternatíva ha alsó kategóriás IGP-t akarsz nem pedig az átnevezett régi, Nvidia mit tud nyújtani újat az alsó szegmensben?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#24) Bogyó bá' válasza atti_2010 (#23) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

.... a cikkben szereplő sz*rokat.....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#25) haxiboy


haxiboy
veterán

Ugyanezt anno megcsinálták a 9800GTX+ al ha jól emléxem GTS250 re :D
Edit : Anno vettem egy 250est, lehuztam a dobozról a matricát és jé 9800gtx+ volt alatta :D

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26) Aucor válasza atti_2010 (#23) üzenetére


Aucor
senior tag

Semmit, semmit nem tud nyújtani. AMD legalább a 77XX szériába is berakta az új architektúrát. Igaz, ez nem alsókat. 7670-ben is elnéztem volna valami újat.

GTX650-ről van valami hír már? Ha az is átnevezés...

(#27) poli27


poli27
veterán

Nvidia ismét szokásához híven átnevezgetősdit tart :D

[ Szerkesztve ]

(#28) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Én személy szerint ha a vasárlóvédelem helyében lennék nem engedném ezt az átnevezéseket vagy ráíratnám a dobozra hatalmas betűkkel hogy egy átnevezett régebbi termékről van szó, és most mindegy hogy AMD vagy Nvidia.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#29) Retekegér válasza poli27 (#27) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem csak az ő szokásuk. ;)

Alsó kategóriába nem éri meg fejleszteni, kár ezen csodálkozni.

<< Heimdal >>

(#30) MasterDeeJay

G92 alapú már nincs is sehol? ;]
4gb ramnak lenne értelme ha működne ramdriveként mondjuk böngésző gyorsítótárnak vagy valami readybost szerű dologként. Szvsz jelen formájában az 512mb-nál többnek nincs értelme ilyen kártyákon.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#31) Plazmacucci válasza atti_2010 (#28) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen, mocskos dolog, de szerintem aki ilyen kategóriában vásárol, az nem is tuja/leszarja, hogy mi ez, akinek meg htpc-be kell az célirányosan fog vásárolni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) waithEard válasza atti_2010 (#28) üzenetére


waithEard
őstag

:K Pont erre gondoltam, csak az a baj, hogy a "hivatalos szervek" érts bürokraták semmit nem tudnak a számítástechnikai cuccokról. És nem fognak\tudnak ezzel foglalkozni.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#33) proci985 válasza MasterDeeJay (#30) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jó öreg g92b:)

ramdriveként se lenne értelme. 4slotos lapba bemegy 16giga ram, 8slotos SB-Enél ez 32, drága 8x8as felállásban 64.

4x4 giga ram meg kb jelenleg 20-25ből megáll. szóval vidkarit ramdrivenak sem lenne sok értelme befogni, azon kívül, hogy azért ramdriveoknak is megvan a hátránya (ezért nincs ramdriveom a gépben).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34) szabok512


szabok512
csendes tag

Hali!

vtx 6750-es(köntösbe bujtatott kisördög:-) kártyát vettem a héten(igaz csak 512 Megást), de kellett a DDR5

egy CM 380 W-os táp tökéletesen meghajtja.

Mikor ránézek a GPU-Z-vel 800 shader 800/1100 órajelek.

Nesze neked alsókategória, és mindeszt 18800 Ft-ért. (Kell ennél jobb? )

Üdv, Chris

(#35) xlife11 válasza szabok512 (#34) üzenetére


xlife11
senior tag

Már hogyne kellene jobb. :U Megnézem azon mikor meg fullHD-ban bármilyen játék részletesebb beállítások mellett.

(#36) Plazmacucci válasza xlife11 (#35) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azt mondja 18rugóért vette. Ezek között több is megüti a 100 dodót. Ennek fényében neki 100% jobb kártyája van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37) xlife11 válasza Plazmacucci (#36) üzenetére


xlife11
senior tag

Ezekhez képest persze, én úgy összességében értettem, de ha nem így szerette volna megfogalmazni akkor én kérek elnézést.

(#38) szabok512 válasza xlife11 (#37) üzenetére


szabok512
csendes tag

Nem kell elnézést kérned, mert igazad van.
Full HD-re kevés ez a kártya. Persze hogy jó lenne jobb is, de a 2 magos E6600-asom
úgyse tudná kihajtani. A monitorom meg LG Flatron 775 FT- 1024x768x85
1280-asba meg csak 60Hz-en frissít azt már nem használom. 1024x768-ba még jó ez a
kártya egy kis full-képsimítással.

(#39) lujó55


lujó55
őstag

Miért érzem én ezt átbas..snak? Meg lehet magyarázni mindent persze, de ez akkor is valahol megtévesztés.
GeFo: game over? Nálam mindenesetre leszerepeltek.

(#40) xlife11 válasza szabok512 (#38) üzenetére


xlife11
senior tag

Én is ekkora felbontást használok játékra, filmre pedig átnyomom a 40"-ra, ott is bírja rendesen a fHD-t.Én így bőven elvagyok évek óta, a nagyobb monitoron nem is szeretek játszani.

(#41) proci985 válasza szabok512 (#38) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az a monitor rendes driverrel tud 1024x768x100at is. volt olyanom, 1280ban is többet kellett tudnia 60nál.

egyébként szép 21kilós ionágyú, élmény volt vele lanpartykra járni:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42) zazahoho válasza Ł-IceRocK-Ł (#5) üzenetére


zazahoho
őstag

Sajnos igazad van,nagypapa bemegy unokának gépet venni ezeket sózzák rá,mert viszonylag olcsó.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#43) h_143570 válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


h_143570
addikt

Egy fraszt 16GB 32 bites EDO RAM, na az mar valoban best buy lenne.

(#44) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a belépő szinten nem lesz valami nem flex edition, hanem alapból egyszerre 3 digit kimenetet tudó kártya?
nagyon unom a kis gépen az igp + gt210-et...
vagyis nem unom, csak a következő 24/7 + htpc-be nem akarok igp + gpu-t a 3 kijelzőhöz, sem erősebb, sem ati vga-t...
csak valami egyszerű, belépő nvida-t, pl. 2xdvi + 1x hmi-vel, vagy dvi, hdmi, dp, vagy mittomén. (20-25w fogyasztással. nehezen hűthető igp-s nb nélküli gépre vágyom legközelebb...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45) tilinko70


tilinko70
csendes tag

na ezek azok a kártyák amik felejtősek.botrányos politika ez az átnevezés,szinte a vásárlók becsapása.

üdv. tilinko70@citromail.hu

(#46) Pete55555 válasza szabok512 (#38) üzenetére


Pete55555
addikt

Nekem is ilyen monitorom volt, imádtam :) De sajna tönkrement.

...Szeretem leracsniztatni...

(#47) XtremLor válasza zazahoho (#42) üzenetére


XtremLor
őstag

jah csak tuti nem olcson adjak el meg ezt se papinak :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#48) #02119936


#02119936
törölt tag

Ez tényleg temérdek szemét, ezt a szintet már megüti a beépített IGP. :U

(#49) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

pedig az eladások 80%át ilyen kártyák adják. az emberek általánosságban, nagyon tudatlanok, és olyanok mint a birkák. jól tudják ezt a gyártók is.

(#50) Loha


Loha
veterán

Ezeket a kártyákat fogják szinte teljesen kiszorítani az APU-k.

Aki felháborodik azon, hogy átnevezéssel csinálnak új VGA-kat, meg 4GB ram ezekre a karikra, annak üzenem, hogy ennek a piacnak a vásárlóközönsége ezt igényli, ha el akarják adni nincs más választásuk a gyártóknak, szóval fölösleges fikázni őket, csak a piaci igényeket elégítik ki. Mik ezek az igények? Legújabb szériás kártya legyen, minél több vrammal, de legyen marha olcsó...
Egyébként a GT 520 -ban ugyan az a videó dekódoló van, mint a 670, 680-ban, tehát többet tud mint az 500-as széria (4k videó VP5), simán indokolt is lehetne GT 610-nem hívni, de egyszerűen nem vennék az 500-as széria tagjaként amikor kint van a 600-as...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.