Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) dchard


dchard
veterán

(#38) sanzi89:

Egy ostoba, és amúgy nem létező sztereotípiával próbálod alátámasztani azt a sértő megjegyzést, amit mondtál. Elárulom neked: nem egy olyan emberrel dolgozok együtt nagygépes rendszereken, amiken nincs grafikus felület, de egyiket sem láttam még terminálból webezni, és bár mindnek linux fut a desktop PC-jén, van rajtuk grafikus felület is. Szerintem az az embertípus amire hivatkozni próbálsz, egyszerűen nem létezik.

(#40) harry:

Még nem láttam olyan SOHO terméket, ami deafult állapotban a LAN portjai felől tiltaná a pinget. Ha létezik is ilyen, azt a gyártó jól elkúrta.

(#45) rekid:

A célnak megfelel, azt meg, hogy mi az az IP cím, úgy gondolom nem egy ilyen cikk keretei között fogjuk elmagyarázni valakinek, aki nem tudja. Az meg, hogy milyen porton hallgat az SSH szerver megint csak messze nem a Putty-hoz és a telnetezés/SSH-zás mikéntjéhez tartozik. A port átirányítás megint csak SSH szervert bemutató cikkbe való, nem pedig ide. Deafult-ban nem is működik a legtöbb SSH szerveren, csak a root felhasználónak.

(#47) iMaverick:

Igen, például a webmin. Rettentő erőforrás takarékos, mégis egyszerű és könnyen kezelhető. MOndjuk nekem a legjobban a webmin-ben is a beépített JAVA-s SSH kliens tetszik :DDD Annyiszor volt már, hogy gyorsan kellett egy működő terminál, és nem volt semmi azon a gépen, ahol dolgoztam...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.