Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F34R


F34R
nagyúr

Hmm jol hangzik, vajon felarral fogjak arulni?

(#2) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha a fizikai gombot is elhagynák tényleg rá lehetne mondani, hogy új terméksorozat indult...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#3) Márko88


Márko88
aktív tag

Miért nem adták ki az előzőt így ? Minek 2 ?

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#4) kengyel


kengyel
nagyúr

Teljesen jól néz ki !

kengyel

(#5) rodrigez válasza Márko88 (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

"minek 2?"

Milyen kettő? A kijelző méretén kívül nem sok közük lesz egymáshoz. Más méret, más belső, feltehetően nem lesz benne sok extra ami az Alpha-ban benne van és szerintem nem is Alpha néven fog jönni. :)

(#6) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Már csak olyan akksit kell beletenni, ami max. két év után nem bírja fél napnál tovább és lehet cserélni, ha akarod ha nem ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#7) Márko88 válasza rodrigez (#5) üzenetére


Márko88
aktív tag

Szerintem érdemesebb lett volna az előző Alphat kiadni teljes fémházzal. Ezért írtam így.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"Ezúttal néhány termékfotó és hardveres információ kiszivárgott ki, méghozzá a TENAA, a kínai mobilos minőségellenőrzési hivatal jóvoltából."
- ott van ilyen? :Y ;]

(#9) judas13


judas13
addikt

Akkor a kijelző mérete mekkora lesz, még titok :F

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Kíváncsi leszek mennyire fog árnyékolni a ház...

no fate but what we make

(#11) rodrigez válasza Márko88 (#7) üzenetére


rodrigez
senior tag

Jobb az úgy hidd el. Egy 1860mAh-s aksi + egy 8 magos monster SoC - fogyasszon bármily keveset is - úgy biztos ha cserélhető. Meg a fémház sem biztos, a hírbe is csak tippelgetnek. Ha zárt is lesz ez az új vas, 7mm-el hosszabb mint az Alpha, gondolom ebbe nem is akkora aksit tesznek. Legalábbis nagyon remélem. :)

(#12) Fritz Teufel válasza judas13 (#9) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

5"-os kijelzőt fog kapni

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13) judas13 válasza Fritz Teufel (#12) üzenetére


judas13
addikt

Köszi!....akkor az nekem már eleve nagy.......

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) Mr President


Mr President
senior tag

Ha ez így tényleg kijön akkor nem értem a samsungot. Prémium házas készülékben középkategóriás hardver? Csak számomra fura ez így? Olyan mintha egy ferrari kasztniban suzuki belső lenne.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#15) ctvagyok válasza Mr President (#14) üzenetére


ctvagyok
őstag

Jöhetnének fémházzal a samuk, és akkor legalább kevesebb fika lenne a samsung topicokban ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) Fritz Teufel válasza judas13 (#13) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Azt láthatod a megadott méretekből is. Ez már nem a mobil kategória. Nálam a 66 mm szélesség a mobilitás felső határa, ez 69,7 mm. Nem kicsi :( Fém housinggal egyébként nagyon nehéz a kávát szűkíteni.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#17) TomWexX válasza ctvagyok (#15) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor meg azért fognak hisztizni hogy nem cserélhető az aksi vagy leárnyékolja a gps jelet. :(
Jelentem, a 2ik telefonomat használom zárt fémházzal NAGY megelégedéssel minden téren. Szúszá' samu fanok! ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18) halkow


halkow
őstag

Nekem ez a design nem tetszik, meg biztos lesz ez is 150-200k mert alpha és prémium minőséget mindig meg kell fizetni még ha gyengébb is lesz mint a i6 galvanizált alumínium burkolata

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) Badboys válasza TomWexX (#17) üzenetére


Badboys
őstag

HTC M7 em van a GPS jelet nem befolyásolja a fém ház,de viszont a GSM jelet rögtön eldobja amint lemegyek a terem garázsba. Gondolom ez az antennák elhelyezés problémája. Nem biztos,hogy a samunál is így lesz. Lehet jobb,de lehet rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#20) Márko88 válasza Badboys (#19) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nekem a mostani jobban fogja a jelet bárhol, garázsban is mint mikor S4-em volt.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#21) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

na ennek megint mi értelme lesz?
az eredeti alpha végre kompakt és felsőkategóriás hardverrel rendelkezik, ezt most elrontják minden tekintetben csak a kinézet miatt? ez olyan átgondolatlanul hat, hogy hihetetlen

(#22) roli543


roli543
őstag

A hardver pont jó, de lehetett volna 4.5ös a kijelző. Az árával lesznek szerintem inkább a gondok.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#23) diabolika


diabolika
tag

Ez hátulról teljesen S3!

Tiszta hülye aki nem normális.

(#24) oszi666 válasza Márko88 (#7) üzenetére


oszi666
őstag

Szerintem is. Ez most kicsit olyan, mint amikor a sony kiadata az xperia s-t csucshardverrel de muanyag hazzal meg az xperia pt, femhazzal, de tul "ritka" hardverrel, az a novathor proci baromi nagy mellenyulas volt, pedig a telo gyonyoru lett. Nem ertem a gyartokat neha

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#25) Badboys válasza Márko88 (#20) üzenetére


Badboys
őstag

Ezt nem tudom mivel az M7 tapasztalatom írtam ide. M 8 at nem veszek az biztos mivel nekem nem jönnek be a kijelzőbe integrált gombok. Amennyiben az M9 is ilyen lesz akkor valami más megoldást keresek. Pedig jelenleg a legjobban optimalizált készülékek.

(#26) dreamdancer válasza ctvagyok (#15) üzenetére


dreamdancer
őstag

Eggyel kevesebb biztosan - én pölö erre most fika helyett elismerően bólogatok.

Megjegyzem, az Alphák egy új, letisztultabb, visszafogottabb UI-t is megérdemelnének.

Nem a lényeg a fontos.

(#27) Graphics válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen. Van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) vicze válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


vicze
félisten

Szokásos félrefordítás, "Telecommunications Equipment Certification Center", ugyan az mint US-ben az FCC, EU-ban meg "CE". Nem minőséget, hanem főleg a rádiós frekvenciák szabványainak betartását vizsgálják és ellenőrzik.

(#29) Zolik válasza Mr President (#14) üzenetére


Zolik
senior tag

Persze, jó hogy nem mindjárt egy trabant kasztnit írsz...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#30) Zolik válasza gekkoXT (#21) üzenetére


Zolik
senior tag

az iphone 6-nak mi értelme? kb kiadtak egy nagyobb kijelzős telefont minimális változtatásokkal (gyak 0 újdonsággal) elég durva felárral i5s-hez képest! Mégis messiásként várják

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#31) korion


korion
senior tag

beleszerettem..

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#32) tjb007


tjb007
nagyúr

410 lesz.

(#33) Destro748 válasza Mr President (#14) üzenetére


Destro748
csendes tag

"Ha ez így tényleg kijön akkor nem értem a samsungot. Prémium házas készülékben középkategóriás hardver? Csak számomra fura ez így? Olyan mintha egy ferrari kasztniban suzuki belső lenne"

Mi ebben a meglepő? Az új iPhone bejelentése után nem ez az új tendencia?
Az apple rajongók amúgy is előszeretettel vádolják másolással a samsungot, nyilván csak próbálnak megfelelni a kialakult képnek :D
Hjaj ez magas labda volt (apple fanatikusok sicc! nyilván csak vicceltem).

(#34) ryori


ryori
senior tag

lekerekített kockás forma amit az apple eldobott a 6os iphoneal, ha elfogy az 5s akkor majd samsungot kell venni? :(

(#35) Braddock


Braddock
őstag

Ha műanyag, akkor az a baj. Ha fém, akkor az.
Ha meg fém és atom hardver, akkor meg biztos valakiről másolta. :U

(#36) galaxys80 válasza diabolika (#23) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem ártana egy szemész. :U

(#37) wortz


wortz
tag

Ha egy ilyet kiadnának 4,5 colos kijelzővel, virtális gombokkal, és 100k-s induló árral, lazán megvenném.

(#38) Ali G.


Ali G.
senior tag

még véletlenül sem lett csúcskategóriás, nehogy konkurencia legyen az S termékvonalnak, vagy a note szériának :D

(#39) ctvagyok válasza wortz (#37) üzenetére


ctvagyok
őstag

100k-ért még álmaidban sem kapsz fémet :D 140k lesz ez a csoda legalább

(#40) Luck Dragon

Szerintem ez kamu dolog, ha egyszer a nagy testvére nem azzal jött akkor a kis tesó sem fog azzal jönni, ezt nem tudom elképzelni hogy így legyen.Főleg nem a Samsu háza táján. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) Paul119 válasza Obyboy (#2) üzenetére


Paul119
addikt

Maradjon csak jo helyen van az ott :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42) judas13 válasza Fritz Teufel (#16) üzenetére


judas13
addikt

Igen igaz!
4.7-es átlójú ascendom van és a majd 6 milis vastagság/vékonyság ellenére is (ami számomra alap kritérium) valójában nagynak találom már használat közben. És ha van "némi" elvárásod egy mobil kapcsán akkor találj ma akár egyet is 4 coll vagy netán az alatt pláne a hazai kínálatból - pedig lenne rá igény szerintem. :(

Nem mindenkinek jön be, hogy tablettel kell járkálni és telefonálni manapság...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43) Lirion válasza wortz (#37) üzenetére


Lirion
addikt

Árulja már el valaki, mi a facnak jók a virtuális gombok? Pusztán azért vagyok ennyire kíváncsi, mert anno a symbiannál még állandó hátránynak rótták fel, hogy a menüben virtuális gombok foglalják a helyet...

(#44) Paul119 válasza Lirion (#43) üzenetére


Paul119
addikt

Zn es a g2n is hulyet kapok tole :( baromi nagy hulyeseg hogy a kijelzobol veszi el a helyet es meg jatek kozben is ott vilagit a helye :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#45) diabolika válasza galaxys80 (#36) üzenetére


diabolika
tag

S3 kamera körüli része (villanó+rács) pontosan így néz ki! Lehet még az alkatrészek is abból maradtak. :)

Tiszta hülye aki nem normális.

(#46) Zolik válasza Paul119 (#44) üzenetére


Zolik
senior tag

Nem értem én sem hogy mit esznek az emberek a virtuális kijelzőn elhelyezett gombokon?? (pl a SOny megoldása a legborzalmasabb). A HTC meg elcseszte hogy ő is feltette a gombokat.
Én imádom, hogy van 1 valami a telón amint érzem hogy megnyomtam és nem kell agyalnom hogy vajon megnyomtam-e? (valaki azt írta hogy milyen jó az a batár nagy hely ami ott éktelenkedik a telefon alján mert ott tudja pihentetni az újját :D )
Ilyen alapon majd ha az apple is 100k-ért adja a telefonját és megszüntetik a fizikai gombot akkor majd veszek olyat :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#47) Robertoq


Robertoq
őstag

Képek

[ Szerkesztve ]

(#48) galaxys80 válasza diabolika (#45) üzenetére


galaxys80
veterán

Könyörgöm ezen az alapon minden telefon ugyanúgy néz ki. Hogyan nézzen ki egy villanó?
Ne beszéljünk már badarságokat.
Ennek a telefonnak köze nincsen az S3-hoz külsőleg.

(#49) k1ll3rIMi


k1ll3rIMi
csendes tag

Ennél Samuék hova rakták a hangszórót?
Vagy csak nem látom a hangszórót??

(#50) Robertoq válasza k1ll3rIMi (#49) üzenetére


Robertoq
őstag

Az alján mint az Alphán (gondolom) :-)

(#51) hue2000


hue2000
tag

Na ezt már vártam

Az élet mindig drága

(#52) halkow válasza Robertoq (#50) üzenetére


halkow
őstag

Az első képen van az alsó feltája ha jóban figyelembe veszed :DDD

( #49 ) k1ll3rIMi: A kamera jobb oldalán van a hangszóró

Alcatel onetouch idol2s the king

(#53) Quasi_modo válasza halkow (#52) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mije ?

valami

(#54) judas13 válasza Robertoq (#50) üzenetére


judas13
addikt

Megnéztem egy másik oldalon alul van az igen. Végre nehezen kezdenek leszokni a hátsó ---tudjuk mennyit ér mikor leteszed--- megoldásról.
;)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#55) judas13 válasza halkow (#52) üzenetére


judas13
addikt

Igaz az Alpha másik tagján van alul!! :K :))

nahát.....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#56) #72042496 válasza Fritz Teufel (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Fém housinggal tényleg nehéz, fém casinggel (bár nem értem minek ezt angolul írni) már egy fokkal könnyebb. Teljesen mást jelent a két szó. :)

Egyébként szerintem is nagy. Én örülnék neki, mi több fizetnék is érte, ha kiadnának olyan minőségi modelleket is, ahol pár méretkategóriát visszalépnek... de alighanem már hiába várok ilyet. Mindenesetre szép telefonnak tűnik, és ránézésre a belsővel sincs baj. Az ára majd még árnyalja a képet.

(#57) Quasi_modo válasza #72042496 (#56) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

alighanem már hiába várok ilyet
Talán nem. Az Alpha és Z Compactok is azt jelzik (talán), hogy elszaladt a ló és a gyártók is rájöttek.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.