Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Hát nemtom, számomra nagyon relatív, hogy melyik a jó fogorvos, és melyik nem.
Majdnem 1 éve volt gond a fogammal. Elkezdett fájni az egyik leghátsó.
Eléggé fosok a fogorvostól ( :DD ), így közismerten a legjobbhoz mentem a városban.
Tényleg nem 1 ember volt aki ajánlotta, beleértve anyámat, és hugomat is. Mindez mellett persze a legdrágább is.
Szal a lényeg, hogy elmentem. Betömte. (más doki már rég kihúzta volna akkora volt a lyuk, szóval tényleg tud valamit) Aztán továbbra is fájt. Visszamentem. Röntgen. Kiderült, h gyökérkezelni kell. Okés. Megvolt. Nem éreztem semmit, igaz 3injekciót belémnyomott, mire már tényleg semmit se éreztem. Aztán még mindig nem maradt abba a fájdalom. Így harmadszorra is visszamentem. Kiderült, hogy túl mély volt a gyökérkezelés, túl mélyre hatolt, azért gyulladt be. Még 2 röngten, helyrerakta. Így összesen 28 ezer Ft.-ba került egyetlen fogamnak a gyökérkezelése. A poén az, hogy azóta is van hogy megfájdul, 1 max 2 napig, tompán, aztán elmúlik. De 4x nem fogok visszamenni szerintem.
Valamilyen szinten a doki hibája, hogy nem egyből gyökérkezelte, és azt sem rendesen. Én sem fizettetem ki az ügyféllel, ha saját hibámból elszúrok valamit.
Egyetlen fogért legombolni 28 ezret meg 3x-i visszatérést kicsit túlzásnak tartom =/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.