Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) mephi666 válasza DeFranco (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a hello úgy kb 10 éves lehet, akkor hallgattunk sok belga-t :K

én is mindig elszúrtam az időm hülyeségekkel és lusta voltam tanulni... de ha kellett, akkor odatettem magam és órán általában figyeltem... 3.5-4körüli átlag lazán megvolt... meg, ha az embernek álmai vannak továbbtanulásról, akkor jobb, ha hozzászokik... érettségire ráparáztam és készültem ezerrel, utána meg fősulin azt hittem, hogy ilyen lesz egy vizsgaidőszak is :DDD esküszöm 1-1 vizsgát komplett érettségire elcseréltem volna, akkora a különbség... középsuliban elvan az ember, készülget ímmel-ámmal és kap egy 4est... fősulin orrvérzésig nyomod, úgy vagy vele, hogy menni fog, aztán kampó... teljesen más a követelmény... én, ha tehetném akkor a fősuliból csinálnék újra durván 2 évet (sok ivás, bulizás meg zöldség elvitte az energiám meg a tanulási kedvem) ...szép 0 meg 5kredites féléveim voltak... utána, amikor komolyan nekiálltam, sikerült már olyan félév, amikor 1 zh-t nem kellett pótolnom, a vizsgaidőszak első 2 hetében meg lenyomtam 4vizsgát+2szigorlatot (kezdődött a 2006-os vb és 3 hetem lett volna mindent lenyomni előtte, így besűrítettem az egészet 2 hétre, hogy 3. héten majd a pótok lemennek talán :DDD állat volt, de megcsináltam)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.