Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Remekül néz ki!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) GODx


GODx
tag

"Original textures" hogymiii :Y Eszméletlen jól néz ki minden. Lehet rá kellene néznem az eredeti játékra. :D

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#3) kikikirly


kikikirly
senior tag

Nem tudom,nekem kicsit objektum szegény mai játékokhoz képest. Másrészt csomó helyen nem 3d-sek a felületek,csak a textúra van 3d-be megrajzolva,de valójába sík lap az egész.Nem tragédia,cserébe felbontás és a rajzok elég részletesek.Viszont bútorok tárgyak elég kevés van, szinte üres folyosókon megy végig a videó.
Nightdive studiórol se sokat hallottam, legutóbbi játékuk a Womb Room(2016) Steamen 29%-áll,vagyis egy kalap car.

Valszeg nem áll komoly költségvetés a fejlesztők mögött, ami a harcrendszer, animációk,effektek szempontjából nem egy jó előjel.És még ha lenne is lóvé, ilyen kis stúdiók sok pénzből is tudnak trágya játékot csinálni.
Indie piac rengeteg ilyen játékot kitermel, legutóbb a Green Hell-t, áll leejtős grafika, de az animációk,hangok,játékmenet valami förtelmesek.

[ Szerkesztve ]

(#4) saelin válasza kikikirly (#3) üzenetére


saelin
veterán

Nekem sem tetszik. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) kikikirly válasza saelin (#4) üzenetére


kikikirly
senior tag

Nekem alapból problémám van a fejlesztők remastereléshez való hozzáállásával.90%-ba valamivel nagyobb felbontásúak a textúrák, mókolnak egy kicsit a fény árnyék és felületek csillogásán azt aufidersehen.

Nálam azt jelentené a Remastered hogy pl. A Hitman 1 részét, kiadják az Absolution,vagy a legújabb Hitman engine-jével.Ha belegondolsz teljesen megvalósítható, csomó modellt lehet használni az Absolutionból, Pl Hitman arcát át kell dolgozni fiatallabbra,pályákat, de az animcáiók,effektek,fizika, ezek mind sokkal fejlettebbek az Absolutionba,ezekhez nem kell hozzányúlni.Tárgyak jó részét megint csak újra lehet hasznosítani,hisz a modellek száma is többszörösére nőtt azóta.Lényegébe az Absolution motorjával kiadnék Hitman 1 modot 60 euróért.Lenne Classic mod ahol pl nem lehet tuningolni a fegyvereket,nem lenne fedezékrendszer, játékmenetbe nyers Hitman 1 kapnánk.És lenne egy modern mod ahol új mechanikák is működnek fegyver tuning,fedezékrendszer stb.System shock is mintha ezen a vonalon próbálkozna,de nincs meg a szükséges szakember gárda, és vélhetően anyagiak sincsenek biztosítva. Ezt pontosan tudja a vezetőség, játék hírnevén próbálnak élősködni.Az se véletlen hogy egy olyan cég csinálja az újra kiadást,amelyik még egy sikeres játékot nem tett le az asztalra.

(#6) batman91 válasza kikikirly (#5) üzenetére


batman91
őstag

Nem aufidersehen, hanem auf Wiedersehen. ;) Hogy egy kicsit kötözködjek is. ;]

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) kikikirly válasza batman91 (#6) üzenetére


kikikirly
senior tag

;] :R

(#8) cyberkind


cyberkind
félisten

Azonnal jöhet, sajnos az eredeti nekem bonyolult, és épp ezért nem sok kedvem volt elkezdeni rendesen, pedig egy mestermű. :K

Paranormal Cocktivity

(#9) persil


persil
nagyúr

Most nem azért, de mitől "remake", meg felújított, meg remastered meg stb az a játék, amiben ugyanazok a tizenéves textúrák, animációk stb vannak, mint az eredetiben...? Azért, mert kerül bele 3 plusz fényforrás, még nem lesz modern.

Biztos kiverem egyeseknél a biztit, de ez(is, mint a remake-ek 90%-a) izomból szarul néz ki. Tévedés ne essék, imádom az eredetit.
De ez, ami "ma" megy, gáz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Játszottam a régivel, de ez nem adja. Reméljük a végleges jó lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) b.


b.
félisten

szerintem nem néz ki túl jól, nem adja nekem, ráadásul vannak kétségeim, hogy talán ez is egy tipikus adakozzatok aztán ellépünk projekt lesz, esetleg a végén egy gyenge kiadással talán megspékelve, ha jön egyáltalán valami.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Szerintem az előző verzió jobb volt, mer itt mát tényleg SD-k a textúrák. Van, amihez hűnek kell maradni, de ehhez nagyon nem kéne... Főleg, hogy így is, kb. egy mai 250K-s konfigon fog elviselhetően futni, és akkor nézzük a pixeles Textúrákat? Lehet, hogy ez szándékos, de akkor valaki sürgősen szóljon kenik, hogy ez nagyon rossz irány... A korábbi motorral készült videók sokkal inkább bejöttek...

[ Szerkesztve ]

(#13) -Skylake-


-Skylake-
addikt

"azok számára, akik minimum 750 dollárral támogatták meg a munkálatokat"

Hat azok meg is erdemlik.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#14) Pala válasza cyberkind (#8) üzenetére


Pala
veterán

Inkább a második rész a mestermű. :)

(#15) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

750 dollárért biztos megérte nekik. :D

We are only Stardust...

(#16) Vektast


Vektast
aktív tag

Hát nekem túl ingerszegény ez a csupasz kockás folyosós kialakítás. Uncsin néz ki mint állat. Lehet hogy így volt az eredetiben mert akkor még ott járt a technika de sztem 2018-ban ez már nem eleég hiába szebbek a fények meg a textúra. Sztem olyan folyosókat kellett volna csinálniuk mint ami az Alien: Isolation-ben van. Kár pedig a története érdekelne...

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#17) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Kissé low poly :D

System Shock remakenek ott a Prey 2017, azt nehéz lesz überelni.

(#18) kikikirly válasza Vektast (#16) üzenetére


kikikirly
senior tag

"Sztem olyan folyosókat kellett volna csinálniuk mint ami az Alien: Isolation-ben van.,,

Igazat szólták, szívemből szóltál.

[ Szerkesztve ]

(#19) mephi666 válasza VinoRosso (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt akartam én is írni: kb quake2 színvonal... a 2. részt kb tucatszor végigvittem, első kimaradt eddig, de valószínű pótlásra fog kerülni ha ez egyszer kész lesz... nagyon lassan haladnak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Lidl


Lidl
senior tag

Nekem nagy kedvencem volt az eredeti. Haverommal úgy nyomtuk, hogy egyikünk az egeret irányította, a másik meg a billentyűzetet :D
De szerintem az jobban nézett ki. :P

Persze nem a felbontásban, hiszen az akkor talán 320x240 volt (de max 640x480), hanem élőbb volt (ha a zombik és robotok esetében beszélhetünk erről).
Ez olyan Doom színvonalú, vagy inkább Wolfenstein. Az, hogy egy folyosón egymás után 10 fal elem ugyan azzal a textúrával van bevonva, már egy kicsit idejét múlt. De talán csak azért van így, hogy valamit rátegyenek a falakra és később majd rátérnek a részletekre.
Remélem, hogy csak az alfa verzió ilyen.

Ha normálisan megcsinálják, akkor én biztosan vevő leszek rá.

Lidl

(#21) Chapel


Chapel
addikt

Valaki 750 dollárral támogatja a csapatot, egy remastered-ért, ami olyan lesz amilyen és kész, amikor?
750 dollár??? :Y

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#22) mephi666 válasza Chapel (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

aki erre 750-et ad, azt valószinű 7500 sem viselné meg :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) MasterDeeJay

Én jobban örülnék egy második rész remake-nek, persze itt ott belenyúlva a játékmenetbe minimálisan.
Jobb grafika jöhet, dinamikus fények kellenek. Habár én simán beszartam a random spawn meglepetései miatt pedig sötét sem volt. Volt párszor hogy eldobtam az egeret.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#24) mephi666 válasza MasterDeeJay (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

2. részt imádtam: a hajó monoton zúgását ahogy megszakította néha a majmok vertyogása, vagy ahogy megleptek azok a fekete cingár alakok... instant szívbaj volt sokszor :DDD baromi jó volt a ss2 rendszere: újra lehetett 100szor is játszani, mert a végére messze nem fejlesztette maxra a karakterét az ember (néhány dologban lehetett kiemelkedő szintig elvinni) ...jó volt a research/hack/stb :K én a bioshock1-nél hasonlót vártam, de ott viszont komoly egyszerűsítésen esett át a rendszer

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Chapel válasza mephi666 (#22) üzenetére


Chapel
addikt

Ja, az más. Meggondolatlan voltam valóban :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.