Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

Egész jó írás. Véleményem szerint, én a SMART kategóriába tartozom, a kis szerény LG Ks20 PDA-val.

(#2) jookomak


jookomak
őstag

azért én a k750-t, és a nokia 6300-t nem igazán raknám az alap kategóriába. szinte mindent tudnak, amit egy nem okostelefonnak tudnia kell, és azt megfelelő minőségben is nyújtják. inkább a tucatsamsungoknak lenne ott a helye szerintem. vagy kéne nyitni még egy kategóriát az első kettő közé, mivel a másodikban a már 70.000 ft-os 5800 is ott van, és azért a nagy többség nem ad ki annyit egy telefonért.

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

Jó tudni, hogy igénytelen vagyok. :D Legalább le tudok írni helyesen egy mondatot vagy egy angol kifejezést.

(#4) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én a slampos alattiba vagyok a 2,5-3 éves SE W200i-mel. :P És nem is tervezem még a cseréjét. ;]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5) localhost


localhost
Közösségépítő

És vannak emberek, akik csoportokba foglalnak más embereket és vannak akik nem, míg mások jelzőkkel dobálóznak, amíg egyesek nem.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) tkazmer


tkazmer
addikt

na engem próbálj meg besorolni: :))
privát célokra egy 6300-t használok, ilyen tekintetben szinte teljesen average vagyok, annyi extrával, hogy gyakran netezek is róla.
üzleti célra pedig egy SE P1i-t, ami valahogy szintén egyik kategóriába sem sorolható, pláne nem ahogy használom: telefon, nagy ritkán sms, elég gyakran email, és szintén gyakran mobilnet, akár még úgy is, hogy rákötöm a laptopomat. ha fontos valami miatt, akkor előfordul, hogy a gps funkcióját, vagy a kamerát is használom, de ha nem lennének, azért meglennék nélkülük.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) kételkedem válasza localhost (#5) üzenetére


kételkedem
addikt

És vannak írások amiket érdemes elolvasni és vannak amiket nem.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én mindháromba benne vagyok és azokba is amik itt nem is szerepelnek. :))

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az 5800 simán mehetne az N97 kategóriájába, legalábbis átlagosnak azért túl jó.

(#10) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Én viszont kimondom ez a cikk egy értelmetlen baromság.
;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) SyntaxeError válasza Brutális eb (#10) üzenetére


SyntaxeError
tag

Természetesen mindenkinek a véleménye számít. a cikk lényege hogy mindenki be tudja valamilyen szinte sorolni magát a kategóriák közé, és vagy kiegészítheti elmondhatja min változtathat mivel egészítené ki. A leírtak az én véleményemet tükrözik, nem többet nem kevesebbet. jelenleg én a Floopy (motorola V3) és a Smart (iPhone 3G) kategóriába sorolnám magam.
Köszönöm mindenkinek aki szánt egy kis időt és elolvasta a cikket és továbbra is érdeklődve várom kinek mije van illetve mit tenne hozzá érdemben vagy a nélkül a témához!

:R :R :R

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#12) zH.


zH.
senior tag

Smart

Nem cserélgetem hetente a mobiljaimat ( akkor veszek ,ha valami nagyon jó áron van ) ,de amikor veszek egy újat ,akkor mindig az adott áron a legjobbat ,ha kell használtan.

[ Szerkesztve ]

just be

(#13) Samus


Samus
addikt

Nokia N82-vel küzdök, ami a Smart kategória, azon belül is a "nemtáccs" Smybian alkategória tagja. Sajnos manapság már csak "okostáccs" telefon lehet okos...
Ha esetleg valakinek akad ingyen Nokia garis N900 vagy Acer S100 Liqid, szívesen megveszem Tőle, még alkudozni sem fogok...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Psychonaut válasza zH. (#12) üzenetére


Psychonaut
addikt

Erre pont nem jó példa az iPhoneod, azt tudod te is, ugye? ;]

(#15) zH. válasza Psychonaut (#14) üzenetére


zH.
senior tag

:P
Amire én használom arra tökéletes. - nem nagyon érdekel a kamera ,bár ha fotózok valamit ,akkor bőven használható a minősége.

Egyébként a feka helyett berakhatnál vmi normális képet is. :D :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#16) SyntaxeError válasza zH. (#15) üzenetére


SyntaxeError
tag

iPhoneon nem akarok vitatkozni, én biztosan oda sorolom. A képet pedig én is untam. :DDD

Ja és aki még nem tankolt és van kis pénze annak melegen ajánlom hogy tegye még meg a mai nap folyamán...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#17) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nincs számomra kategória. Hová soroljak be a kedvencemmel, a 7650-esemmel? Becsülöm az idős és megbízható mobilokat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) ABE


ABE
őstag

Ehhh... jó tudni, hogy az N78 átlagos. Akkor én csak átlag alatti embereket ismerek, mert eddig gyakorlatilag mindenki elcserélte volna velem a telefonját.

(#19) Algieba válasza Algieba (#17) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A cikk írója valahol messze él az átlagos mobil használóktól, ilyen emberrel nem is találkozott soha. Motorola V8 átlagos mobil. :Y ;] :DDD Oh, anyám, borogass!

A vásárlók zöme 4-5e forintos telefont keres a gsm boltban. Ők a "slamposak" a valóságban.

Vagy vannak a 6310i tulajok. Bár a 6310i nem 5e, hanem 10e-15e értékű oldmobil, de a használóját bőven az intelligens kategóriába sorolja.

A 7650 pedig 2002 N97-ese volt. De biztos én eme öreg okostelefonnal a slampos kategóriába tartozok, mert 5e-ért megvehető a használt piacon.

Micsoda abszurd írás. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20) Samus


Samus
addikt

Nos igen, K750i az abszolút igénytelennek, csak sms írásra. Anno az SE (és saját kategóriája) legjobb kamerás mobilja volt (és még ma is jó képeket gyárt néhány drágább mobilhoz képest is), de kit is érdekel, mára csak sms-t lehet írni vele. LG Arena átlagfelhasználónak. Ő már gondolom telefonálni is szeretne, amiért egy átlagosan 80000 forintos telefon kell neki. Valószínű a Nokia N900 is átlagos lehetne...Igencsak szubjektív személet.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) Depression


Depression
veterán

Tényleg hiányzik a retro kategória.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) Next Win ®


Next Win ®
tag

Szerintem , a pénztárcán is múlik ez a sorrend. :) :C

Nos, tehát zsellérek, jobbágyok ..stb.. stb elven is fel lehet sorolni ezeket a kategóriákat :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#23) SyntaxeError válasza Next Win ® (#22) üzenetére


SyntaxeError
tag

Mint minden az életben ez is sokat számít igen...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#24) Ghosti válasza Next Win ® (#22) üzenetére


Ghosti
aktív tag

Csatlakozom a kollegához. Pénz-függő is ez a dolog.

:/

(#25) picur220


picur220
veterán

Ki vesz n97et annyi pénzért?

Jah, hogy 2009. végi cikk...:W

[ Szerkesztve ]

(#26) blunt


blunt
aktív tag

az illusztracioban jol megy a 7-es bmwhez a telefon ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.