Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ugyan nem köt le egy ilyen játék, de a patch tartalmára félig felkaptam a fejem. Mások 6 pályáért már aszondják fizess, mer ez mekkora DLC... :U

(#2) Sub-ZeRo válasza Nordic (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát itt úgy néz ki, hogy ingyenes lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) beefjeez


beefjeez
senior tag

Jónak tűnik, jobbnak mint a 18 wheels sorozat :)

(#4) Sub-ZeRo válasza beefjeez (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jobb is szerintem, igaz itt nincs szabad városok, amiben tudnál menni, csak egy gyár részed. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Tedd le a C+E jogsit, aztán annyit szimulátorozhatsz amennyit akarsz. :D

(#6) Sub-ZeRo válasza D1Rect (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tervbe van véve, csak sajnos a pénz, meg a 2 éve kezdő jogsi nem engedi ezt. :D
Esetleg a C mehetne, de az 200k körül van nálunk. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok bocsi de nem találtam topikot hozzá!:

Elővettem a fiókból Truck & Trailer-t (mivel az ETS2 32. szinten már kezd unalmassá válni). megcsináltam 1-2 oktató pályát, aztán mondom patchelem a hivatalos oldalról 1.0->1.01-re és azóta kéri a kulcsot. A magyar support elvileg 17ó-ig van de nem veszik fel és péntek van... Mit tudnátok tanácsolni? Nem troollt

Sürgős lenne!

(Persze nincs a dobozban, füzeten, lemezen.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.