Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) JasL


JasL
senior tag

Sokáig én is ilyen hordozható egeret használtam, de egy év után elkezdek görcseim keletkezni a tenyeremben használat közben, senkinek nem ajánlom ezek huzamosabb idejű használatát! Ezek kb. arra vannak kitalálva, hogy viszed valahova a notit, és ha kell egér, rákapcsolod (pont ezért vannak BT-vel szerelve és pont emiatt nincs külső adapter, ugyanis az emberek rendszeresen elfelejtik lehúzni táskába rakás előtt és kitörik az USB portokat + sok notiban van BT gyárilag, de még inkább tabletekhez van, ott ugyanis 100% a BT szinte és gyakoribb a mobilitás igénye és a win8-cal szerelés, ami ugye itt designed for plecsnit is kapott). A kis méret is ennek köszönhető.

1 éves használat után egy ehhez nagyon hasonló egeret (MS Wireless Notebook Presenter 8000) cseréltem le Razer DeathAdder 2013-ra, annak ára ugyan pár ezressel magasabb ennél az egérnél, de "fogd be a pofád és vedd el a pénzem" típusú vásárlás volt, ég és föld a két egér. Az ujjgörcseim is megszűntek, végre érzem, hogy tele a tenyerem egérrrel és kényelmes is. Razer DeathAdder 2013 különösen ajánlott plecsni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.