Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28801) tatabike


tatabike
őstag

Most már kezd nagyon elegem lenni az ETS2-ből. Nem játszok vele pár napig, és mikor el akarom indítani, állandóan tartalom letöltése van a Steam-en keresztül indítás helyett, mintha nem lenne meg a játék... Perceket kell várni, mire letölti és elindul. Nem értem.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28802) Z0C! válasza tatabike (#28801) üzenetére


Z0C!
őstag

Steamworkshop modod van letöltve?
Annál szokott tartalom letöltés lenni...updatelik a modokat most 1.50 miatt..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28803) ®abstract® válasza tatabike (#28801) üzenetére


®abstract®
őstag

én azt nem vágom,hogy mi a rossebnek van a sztim felhő,hogyha nem oda menti a játék állást!? :F mert így akkor semmi értelme..a köcsög játék hiába mutogatja,hogy sztim felhő szinkron.. :F

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28804) Z0C! válasza ®abstract® (#28803) üzenetére


Z0C!
őstag

ha nem vagy bejelentkezve és nincs a steam-ben beállítva nem is fog ott lenni.
nekem ott van, soha nem is volt vele probléma.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28805) Delerium


Delerium
senior tag

A tegnapi béta frissítés után mintha nem is lenne TAA a játékban, a sima SMAA szebb képet ad és nem is vibrál annyira. Szomorú, hogy csilliárdokból nem tudják megoldani évek óta, amikor egy modder 1-2 hónap alatt megcsinálta.

Csak annyi kellett volna, hogy "Snovy nincs egy cigid, buszjegyre kéne?!" Sima lehúzás és ott is a TAA mod a zsebben. :D

400% scalingen minden csodás, minden éles, nincs is semmi vibrálás, csak ezzel arányosan nekem FPS sincs, maximum 15 :D

"I fight for the Users"

(#28806) vlevi válasza Delerium (#28805) üzenetére


vlevi
nagyúr

1.50 bélával játszok én is, ATS-el.
Nekem most a házak ablakaiból lilás rózsaszín fény árad.

(#28807) Delerium válasza vlevi (#28806) üzenetére


Delerium
senior tag

Ma is van update, remélem jobb lesz, kicsit bosszantó mindig letölteni több gigát, de ez ilyen sajnos :D

"I fight for the Users"

(#28808) ®abstract® válasza Delerium (#28805) üzenetére


®abstract®
őstag

botrányos az,hogy csak az 1.48 v. ba meg az újabban hallható satu fék esetén a gumi csikorgas- előtte miért nincs!? :U csak az 1.49 be meg az 1.50 b. van jobb fékezés meg gumi hang :)) eddig sajnálták vagy mi a rossebb!?
alaphelyzetben gyakran felborultam minden vassal a kanyarokban kisebb sebességgel is..
magamat okoltam- ilyen béna vagyok!? :F majd telepitettem a realistic truck physic et= ezután csak ritkán borultam- végre megváltozott pozitívan a fizika ami gondolom hasonlít az igazira :K kanyarban rendesen bemozdul a kabin-ide-oda= faxa.meg van a surface slippery mod- ami kiegészíti a r.t.p. et. így már kanyarban lesodrodik a vas az útról- esőben még jobban..
ha lenne az scs részéről együttműködési hajlandóság a lelkes modderek( jutalekos rendszer-vagy ilyesmi) plusz a játékosok felé akkor egy bitang jó játékot össze lehetne hegeszteni :K közösen.
úgy kb. lenne a game 100 gb- részletesebb térképek miegymás.
beletenni mind2 gamebe azokat a zseniális dolgokat is amik benne vannak az alaska truck simbe. (ami jelenleg fényévekkel van lemaradva- mint az ats meg ets2 ) kormányon a kezek meg a váltón= animációs. kiszállás- beszállás- kábelek csatlakozók- be-ki. kívül fps be- pót- emelés- le-fel bemenni a üzemanyag kútra- enni meg inni-kamion szerviz-te magad csinálod az alkatrész- cserét stb..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28809) Chris0321 válasza ®abstract® (#28808) üzenetére


Chris0321
addikt

Igaz már nem nagyon játszom, de ha folyamatosan felborultál akkor rosszul volt beállítva nálad a játék, mivel ott is lehet ezeket az értékeket is állítani.

(#28810) Z0C! válasza ®abstract® (#28808) üzenetére


Z0C!
őstag

Kicsit sokat vársz a játéktól :D
Lelkes újonc vagy? :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28811) ®abstract® válasza Chris0321 (#28809) üzenetére


®abstract®
őstag

részben igazad van- beállításokon múlik,de a realistic truck fizika meg a csúszós felület modok adtak jobb élményt :K nekem 35 db game van telepitve-egyk jobb,mint a másik :B szóval van miből csemegezni.

Z0C

ja, tényleg, elnézést :) csak álmodozok hátha..majd.. 1 szer..
hát hozzád képest az :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28812) Z0C! válasza ®abstract® (#28811) üzenetére


Z0C!
őstag

Egyrészt megértem, hogy miért nincs nagyobb fejlesztés, mert ezek amiket leírtál kb teljesen felesleges.

Ki-be szállás? - minek?

Kormányon a kezek meg váltás - ennek leanimálása minden kamionra biztos megfogná a krumpli PC-s kamionosokat.

Evés- ivás...hát csak a SIMS-re tudok gondolni, ahol 4 fal közé zártad a családot és se kaja se semmi...itt is az lenne.

Az alkatrész csere egy másik játék tökéletesen lefedi :D

Sokan jöttek a Tachográffal....hát valaki a saját nevét nem képes leírni, akkor hogy adná be, hogy az ország nevét nem tudja leírni?....

Kicsit nézz szét csoportokban, aztán meglátod hogy ezek miért nincsenek. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28813) ®abstract® válasza Z0C! (#28812) üzenetére


®abstract®
őstag

hogy minek? azért hogy teljesebb élményt nyújtson a game :K
a kormányon+váltón animációs kezek- gagyi játékokban megoldott,ugyan már..🤔
ha ebbe a szutyok játékba [link] bele tudják tenni a felsoroltakat,akkor az scs nek miért nem sikerül? :U
eközben pedig faxa droidos verziókat készítenek [link] meg [link] összehasonlítások 🤔

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28814) Delerium


Delerium
senior tag

Vanilla anti aliasing összehasonlítás ETS-ből, csak képekben.

SMAA High: elfogadható, nem jó, de nem is tragikus. TAA Adaptív: az éles jobb egy fokkal de elég recés a kép, főleg a konténeren amit ne kérdezzétek miért egy telepen vettem fel valahogyan. Játszva még rosszabb mint az állóképen, minden oszlop, ablak, kerítés villódzik.
SMAA+TAA: nem láttam nagy különbséget a sima SMAA és eközött.

"I fight for the Users"

(#28815) Z0C! válasza ®abstract® (#28813) üzenetére


Z0C!
őstag

az a baj, hogy hiszel a mesében :D

Elsőnek optimalizálják a játékot. Tegyék élhetővé.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28816) gejala válasza Delerium (#28814) üzenetére


gejala
őstag

Annyi előnye van a hivatalos TAA implementációnak, hogy innentől sima ügy a DLSS/DLAA, az minden problémát megoldana. Reméljük nem kell arra is éveket várni...

(#28817) ®abstract® válasza gejala (#28816) üzenetére


®abstract®
őstag

az amd fsr picture technology is sokat adna hozzá :K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28818) gejala válasza ®abstract® (#28817) üzenetére


gejala
őstag

Ja, jó sok részletvesztést meg shimmeringet. :D Akkor már XeSS, az is működik mindenen és jobb is már, mint FSR. De DLAA-nak nincs versenytársa minőségben.

(#28819) tatabike válasza Z0C! (#28815) üzenetére


tatabike
őstag

Ha visszanézed a 8-10-12 évvel ezelőtti kommenteket, már akkor is az optimalizálás volt az egyik fő téma. Ha egy évtized alatt nem nagyon sikerült, akkor... Sőt, a legelején még ilyenek voltak, hogy az indexelés ütemére hullámzott az FPS, meg hasonló, én poénból teleraktam index lámpákkal egy légterelő élét egy vason, aztán mikor felvillantak, megállt a kép, mikor elaludtak, ment tovább a kamion. Olyan volt, mint egy képregény... :D Akkor még sokan (én is) 512 MB-os VGA-val toltuk... :D Most meg a fullos 580-as is kevésnek tűnik 16x akkora memóriával... :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28820) Milka 78 válasza tatabike (#28819) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az indexelés/hullámzás még most is előidézhető...szénné húzott RTX 3070-el :DDD

(#28821) tatabike válasza Milka 78 (#28820) üzenetére


tatabike
őstag

Tiszteletem, a játék egyik nagy öregje... :R Mi van Veled? Tolod még az ipart?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28822) Milka 78 válasza tatabike (#28821) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Sajna nincs időm, mert a fiam kb az összes időmet felemészti :B
Összeraktam tavaj a gépet és úgy 15 órát tudtam belerakni...jó befektetés volt :DDD
A topickot rendszeresen olvasom, hogy merre gurultok, és veszem a dlc-ket, de kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#28823) tatabike válasza Milka 78 (#28822) üzenetére


tatabike
őstag

A család az első :) Nekem meg 3 hónapja megszületett az első fiú unokám, még nem köti le sok időmet, mert azzal van elfoglalva, hogy eszik/iszik/ürít/alszik :D De már látom a jövőt, lélekben lemondtam a Lego StarWars-gyűjteményemről... :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28824) Milka 78 válasza tatabike (#28823) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Gratulálok! :K
Na ja, nekem 1/18-as modell autó gyüjteményem...volt :))

[ Szerkesztve ]

(#28825) Ablakos


Ablakos
őstag

Az ets2 indítási paramétereim:-64bit -nointro  -unlimitedlog -mm_max_resource_size 100 -mm_max_tmp_buffers_size 1000 -mm_pool_size 24576 -applaunch 227300 -homedir f:\ets2
Különösen zavaró, (nevetséges) hogy egy buszmegállóban az emberek egyszer csak eltünnek vagy feltünnek, de egyéb objektumok is 300-400 méterre még nem látszanak. Azokhoz közeledve rajzolódnak ki. Valamilyen beállítás javíthatna ezen? Ram van elégséges a gépben. (32gb)

(#28826) ®abstract® válasza Ablakos (#28825) üzenetére


®abstract®
őstag

1 kisregény a parancsikonod- jobb lett úgy? 😎
a nointro faxa- mert utálom a nagy hülye logót 😁 de a többi mire jó?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28827) Ablakos válasza ®abstract® (#28826) üzenetére


Ablakos
őstag

Az objektum hibák miatt akartam valami csodaszert. A -homedir azért van, mert nem standard helyen van az ets2 mappa. A többit csak fórumokból vadásztam össze. Lehet csak homeopátia, eddig nem segített. :(
Azért bátorkodtam kérdezni, hátha valakinek van valami megoldása a lent felsorolt objektum hibákra.

(#28828) Debilon válasza Ablakos (#28825) üzenetére


Debilon
addikt

nekem ilyesmi nem tűnt fel, 400% scale, de van konkrét hely amit vanilla map-on meg tudok nézni?

graf settings:
[kép] [kép]

nekem csak a - nointro van, meg be van jelölve, hogy mindig dx11+64bit-el indul

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#28829) ®abstract® válasza Ablakos (#28827) üzenetére


®abstract®
őstag

csak tippem van-teszteld le :K gondolom a gyalogosok opciot bekapcsoltad.
van hiba van ebben az elszabott jatekban :F
mast nem tudok,ez legyen igy maxon:


teszteltem ezt a hosszu nevu parancsikonod= kb.5 perc mulva telibe fagyott a game :U blue freeze=restart..de ha neked megfelel..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28830) Z0C! válasza ®abstract® (#28829) üzenetére


Z0C!
őstag

A gyalogosokat hiába kapcsolod meg.
Nem attól függ, hogy megjelenik-e a model...

A térképszerkesztőben ha nincs jól beállítva akkor bszatod :)
A játék csak akkor tölti be ha X távolságra vagy a modeltől, hogy ne kelljen sokat dolgoznia.

Mint amikor beállítod a NFS-ben, hogy maximum 10 autót lehessen körülötted látni...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28831) tatabike


tatabike
őstag

Én most egy olyan hibát vettem észre a bétában, hogy hiába találtam meg a Scania és Mercedes dealereket, a kamionvásárlásnál nem lehetett a logójukra kattintani és utána a térképen a városra, ahol vannak, hanem fordítva, a térképen kellett megkeresni és úgy adta csak be a meglátogatási lehetőséget. A többi márka jól működik.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28832) ®abstract® válasza Z0C! (#28830) üzenetére


®abstract®
őstag

A térkép szerkesztőben, aha jól van. Még avval is én baxakodjak?! :F
Ami a játékfejlesztők dolga lett volna hogy optimalizálják meg egyebek, még a felhasználó szórakozzon vele? Ugyan már hagyjuk! vagy ennyi erővel akkor össze is dobhatunk közösen egy új játékot és akkor megoldunk mindent :D
Elég volt a játék config cfg-t piszkálni máshoz nem fogok nyúlni az biztos..
nekem elég az hogy nézem itt a járműveket meg a motorosokat azt kész gyalogosokat meg látok más játékban eleget például a gta5-ben meg ilyesmik 😎

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28833) Z0C! válasza ®abstract® (#28832) üzenetére


Z0C!
őstag

a játékfejlesztő neked segít(ene) ezzel a közeledbenmegjelenikagyalogos dologgal...hogy ne kurja tovább az FPS-ed városban... :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28834) ®abstract® válasza Z0C! (#28833) üzenetére


®abstract®
őstag

Ja, biztos igazad van csak amit nem sikerült megoldani az elmúlt 12 év alatt nem úgy néz ki hogy a következőkben sikerülni fog 😎

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28835) Ablakos válasza Z0C! (#28830) üzenetére


Ablakos
őstag

Erre nem gondoltam. Lehet, hogy a térkép (Poland Rebuilding) a hibás. Hónapok óta ezen megyek és itt van ilyen gyalogos eltűnik/megjelenik, szemben kerék nélkül érkező autó stb furaság.

(#28836) Z0C! válasza Ablakos (#28835) üzenetére


Z0C!
őstag

Előfordulhat. Ahogy írtam a térkép készítésénél elég érzékeny dolog ez a mit és mikor lehet látni...

®abstract®

Ahogy látod, nem is gyári térképen van a probléma, hanem utólagos térképpel.
Erről beszélek. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28837) tatabike


tatabike
őstag

Valaki használta már ezt a Mod Stúdiót? Már ott elakadok, hogy hiába klikkelek rá, hogy Save Vehicle, nem történik semmi. Mod traktort akartam berakni, de nem lehet... Hihetetlen, hogy minden sz@r, ami az SCS-hez köthető... :C

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28839) Milka 78 válasza drsanya (#28838) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez halál jó lenne, ja nem a Hori lenne a gyártó, mert az ipari hulladékon kívül még nem nagyon tudott mást produkálni.

(#28840) eboostr válasza drsanya (#28838) üzenetére


eboostr
aktív tag

Nagyon emlékeztet a Moza perecére, jó lenne kipróbálni azt is. [link]

(#28841) drsanya válasza Milka 78 (#28839) üzenetére


drsanya
aktív tag

Nemtudom, nekem elég meggyőző lenne, pl a fiam imádná. Olyan nagyon ezt nem kell "ütni vágni". Egyedül az USA nettó 600$ vágott mellbe, de mondjuk ezért kapsz mindent (bázis, kormány, pedál, váltó, buttonbox). Nem tudom levehető e a perec, de szerintem nem. Rétegtermék lesz, olyasmi, mint a farmszim kontroller. Nekem bejött.

I am iRacer

(#28842) Milka 78 válasza drsanya (#28841) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pont a farm szimulátor kontroller ami tömegesen pusztult el 400 dodoért. Amazonon érdemes róla olvasni. Csapnivaló minőség és nulla támogatás.

(#28843) tatabike válasza Milka 78 (#28842) üzenetére


tatabike
őstag

Tavaly nyáron eszméletlen mennyiségben toltam az FS22-t. Jó játék, de a játékon kívül semmit nem költöttem rá, ez a Logitech DFGT kormány tökéletesen megfelelt ahhoz is. Ezen kívül van egy wireless mini billentyűzetem, ami mindenhol is elfér, szóval ezek a játékspecifikus kontrollerek sem érdekelnek igazából. Azt azért nem gondoltam volna, hogy ekkora f.stalicskák, igaz, nem is néztem utána a dolgoknak, Tőled hallom először.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28844) tatabike


tatabike
őstag

Én feladtam ezt a Mods Studio-t. Egy árva pixel nem sok, annyit nem tudtam vele szerkeszteni, vagy csak megnézni, vagy akármi. Ekkora egy sz@rhatár programot életemben nem láttam, bármit akarok, semmi nem működik, nem tölt be semmit, egy trágyadomb az egész. Semmi értelmes leírás nincs róla, csak ostoba tutorial videók a youtube-on, ahol a saját hangjukba szerelmes idióták dumálnak és klikkelnek orrba-szájba a nagyvilágba.... :C De persze az betűről betűre tűpontosan le van írva, hogyan támogasd a készítőket....

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28845) Z0C! válasza tatabike (#28844) üzenetére


Z0C!
őstag

Mit szeretnél?
Skint?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28846) tatabike válasza Z0C! (#28845) üzenetére


tatabike
őstag

Annó az NFSW-ben az autóim úgy néztek ki, hogy volt egy alapszíne a kocsinak, mondjuk matt fekete, és akkor a külső tükrök, a hátsó spoiler, a felnik meg fehérek voltak. Mert ott lehetett külön színezni minden kacatot, nekem meg bejönnek az ilyen kontrasztos pingálások. Itt is valami hasonlót akartam, csak itt ugye alapból nincs ilyen lehetőség, csak a kerekeknél. Mondjuk tetszene egy bordó traktor fehér tükrökkel meg lökössel...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28847) Ablakos válasza drsanya (#28838) üzenetére


Ablakos
őstag

A kormánykerék méret tetszik. Pont.
Kezdő szettnek, aki nem akar lényeges több pénzt, energiát belefektetni az elemek (kormány, váltó stb.) összeszedéséhez, annak még jó is lehet.

(#28848) tatabike válasza Ablakos (#28847) üzenetére


tatabike
őstag

Kezdő szettnek kicsit erős. 600 dollárért... :Y

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28849) Z0C! válasza tatabike (#28846) üzenetére


Z0C!
őstag

melyik kamiont szeretnéd "festeni"?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28850) tatabike válasza Z0C! (#28849) üzenetére


tatabike
őstag

Bármelyiket. Első körben az MAN F2000 lett volna az áldozat.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.