Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

(#1) darky@:

Köszönöm! :R Én néztem opelt, de csak a corsa változatot. Az meg nekem nem volt jó, mert kicsi a csomagtartója. Vigyázz rá! ;)

(#2) tope: Jó kis autó, a szegény okosok autója, nem eszik sokat, olcsó, meg van bennük szép állapotban is. Bátyámnak is 1-es motor van benne.

(#3) Švejk:Akkor a héten dobj fel egy lottót! :DDD

(#4) SymbianOS:Remek kis autó. Uh, az a motor! :Y Köszönöm! :D

(#5) Cannabis7:Sajnos igen, meg sokat túláraznak és messze nem ér annyit, amennyiért vesztegetik őket. 350.000 volt. Írtam is valahol. :B Én is vidéki vagyok, Budapestől 60 kilométerre lakom.

(#6) westcoastog: Hát, ahogy kérdzetem Tomit, hogy mit nem szabad venni azok a 3F-es autók! Fiat, Ford, Francia gyártmány. Ezek mindnek igen sok gyermekbetegsége van, meg nem jók egyszerűen. Én nem értek hozzá sajnos.

(#7) anevemearl: Melyik az a szivar Audi? De a gatyád rá fogod költeni, most készülj fel rá pénztárca ügyben!

(#8) LaciCRM: Köszi! :DDD (jah, nem is ;] )

(#9) zolee5016: Köszi! (ne már, tegnap is rajtam volt a baseball sapi a vevővel együtt... :( )

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.