Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szki


szki
őstag

Köszi!! Én feltettem! Tetszik, és még tesztelem.

"A tárcsázóban a számbillentyűket lenyomva, az azokon található betűk alapján megkísérli kitalálni, hogy mit keresünk és a találatokat a gépelés előrehaladtával szűkíti."

Ez a RIM BB-ben is így volt, és nagyon bírtam, hogy egyszerűen, és gyorsan megtalálta a keresett nevet.

(#2) TRob1


TRob1
veterán

Nagy köszönet a fordításért :R

¤ R'n'R ¤

(#4) dokee78


dokee78
félisten

Köszönjük,de segíthetne gondolom valaki,mert nem kis feladat.

(#5) RootRulez


RootRulez
félisten

köszi!

esetleg a K9 mailt nem gondolod magyarítani a közeljövőben?

═════════════════════════════════════════

(#6) SchiSa_963


SchiSa_963
csendes tag

köszi az eddigi fordításokat, és ha a GO SMS PRO-t is megcsinálnád, teljes lenne a készletem... :R :R

(#7) werszomjas


werszomjas
őstag

Szuper, köszi a munkád :K

üdv

(#8) natec válasza RootRulez (#5) üzenetére


natec
tag

A K9 nek van magyar változata verzio: 3.603

NATEC

(#9) natec


natec
tag

Stefi68 nagyon köszönöm a munkád!

NATEC

(#10) aveos


aveos
tag

Nagyon sok ilyen emberre lenne szükség, nagyon díjazom és köszönöm a munkádat! :C

06302081105

(#11) aggleány


aggleány
addikt

Köszönjük, köszönjük :R Most aztán örülhetnek a Defy tulajok, lesz nekik is magyar nyelv :C (Pl. én is)

Mikor lesz GO SMS? :DDD Az nagyon jól passzolna a GO-családhoz :K

Csak reménykedem, de nagyon :B

(#12) Samus


Samus
addikt

Jól néz ki, de nekem a gyári kezelőnél is vannak betűk, amire bökve rögtön odaugrik, ékezetes keresés is megy, és a tárcsázóban sms írás szerűen jönnek a találatok, ha elkezdek írni (például kettő darab kettes=b, stb.), ez nem Andorid sajátosság, az LG csinálhatta meg? A képek alapján annyit nem tud, hogy rácsba rendezve nem tudja megjeleníteni a kontaktokat...

Mindenesetre ez a GO család nagyon profi, szinte mindent lemásoltak, vagy úgymond "összeloptak", és ingyen adják...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) morfondőr


morfondőr
őstag

"A tárcsázóban a számbillentyűket lenyomva, az azokon található betűk alapján megkísérli kitalálni, hogy mit keresünk és a találatokat a gépelés előrehaladtával szűkíti."

Ha ezt megoldanák úgy, hogy az ékezetes betűkre is keressen, akkor tökéletes lenne. Eddig csak ez tart vissza a használatától, de mindig kipróbálom, ha kijön egy új verzió. Addig marad ez: TouchPal Dialer (természetesen angolul is tud)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#14) Rosep


Rosep
senior tag

A GO SMS Pro-t nem fordítod le?
Vagy ha megmondod mit és hogyan kell én besegítek. :)
WD TV Live-ot is én fordítottam...

(#15) istnag


istnag
addikt

Szia,

Én is szeretném megköszönni a munkádat... :R :R :R
Esetleg,ha meglepnél egy how to -val azt is szívesen fogadnám,persze,ha van összeállításod,programokról leírással.... :R

[ Szerkesztve ]

(#16) TRob1


TRob1
veterán

Új verzió: 1.22, sok javítás (10) :K

¤ R'n'R ¤

(#17) ux1


ux1
addikt

Már csak azért is lenne jó hogy fevedd a kapcsolatot velük, mert a Go-k nagyszerű programok. Jó lenne benne hivatalosan a magyar, mivel van mikor 1 héten 2 új is van. :) Így nehéz követned. Az XDA-n van fórumuk, ha más-nem oda írj. [link] Így legalább a hivatalod update-ben egyből benne lenne. :D Kitűnő munkát végzel. Köszönjük.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18) TRob1 válasza ux1 (#17) üzenetére


TRob1
veterán

Hát épp ez az, hogy már írt nekik 1-2 app kapcsán, sőt le is töltötték a magyarítását, de nemigen történt sajna semmi előrelépés ezen kívül. :(

¤ R'n'R ¤

(#19) stefi68 válasza ux1 (#17) üzenetére


stefi68
addikt

Jól esik az elismerés, főleg tőled ux1 :K

Szóval mint mondja Trob1, máshol és másoknak is már leírtam, hogy elküldtem a GO Launcher és 2x a Contact honosított nyelvi fájljait (és még más programokét is) is a készítőknek. Ugye látom is, hogy letöltötték, de nem történt semmi. :F Na most ezek után meddig erőlködjek még ???

De egyébként ezt írták a PDA Fan Club-on is, amikor magyarítás ügyben kértem ott régebben tanácsot. Ők is készítettek honosításokat de azok sem kerültek bele hivatalosan a programokba.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#20) TRob1


TRob1
veterán

Friss, 1.30-as verzió!

¤ R'n'R ¤

(#21) TRob1


TRob1
veterán

Kösziiiii az újat :R

¤ R'n'R ¤

(#22) customrobi


customrobi
tag

Köszönjük!!!

De egy kis belekötünk az élő fába is alapon kekeckedés. A programban egyelőre nem találtam nyelvi hibát, viszont itt akad egy. :N

"Az ékezetes karakterek használata !!!!!egyenlőre!!!!! nem működik kereséskor,"

Vessetek az oroszlányok elé.

(#23) stefi68 válasza customrobi (#22) üzenetére


stefi68
addikt

Javítva...., meg kicsit átszerkesztve, mert igaz hogy nincs ékezetes keresés a tárcsázónál, viszont van a "Névjegyek" fülnél!

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#24) SchiSa


SchiSa
tag

a névjegyeknél beállítom, hogy vezetéknév elöl, a tárcsázóban (és a go sms-ben is) továbbra is a keresztnév van elöl.
én rontok el valamit, vagy ez így "jó"?

(#25) TRob1 válasza SchiSa (#24) üzenetére


TRob1
veterán

Próbáld ki esetleg Alapértelmezettel vagy Keresztnévvel (lehet hogy meglepődsz, csak el ne dobd a telefonod :B )

¤ R'n'R ¤

(#26) TRob1


TRob1
veterán

New: v1.32 :K

¤ R'n'R ¤

(#27) TRob1


TRob1
veterán

Ismét köszi szépen az újat :R

¤ R'n'R ¤

(#28) TRob1


TRob1
veterán

New: V1.40 !

¤ R'n'R ¤

(#29) TRob1


TRob1
veterán

New: V1.41 !

¤ R'n'R ¤

(#30) TRob1


TRob1
veterán

New: V1.42 !

¤ R'n'R ¤

(#31) stefi68


stefi68
addikt

Új magyarított verzió letölthető: v1.42

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#32) TRob1 válasza stefi68 (#31) üzenetére


TRob1
veterán

Királyság!!! :R (Már nagyon vártam ezeket :D)

¤ R'n'R ¤

(#33) Axel007


Axel007
tag

Sziasztok,

Valaki tud segíteni abban, hogy azt hol lehet beállítani hogy ha egy névjegyre rámegyek, akkor azonnali hívást kezdeményezzen.

Köszi

(#34) Vrtboy


Vrtboy
tag

Szia,

Az lenne a kérdésem, hogy a market-ből letöltött legfrisebb verziót át lehet valahogy reszelni magyar nyelvűre? Nem igazán találtam meg a beállítást, hogy hol lehet nyelvet változtatni.

Illetve abban sem vagyok biztos, hogy a fordításodat implementálták e már a legújabb csomagba..

Ha nem, akkor tudnál segíteni, hogy használjam a fordításod a legújabb verzióhoz?

Egyébként a fejlesztők felé jelzett észrevételed -- az ékezetes gyors keresést illetően -- valamilyen eredményre vezetett? (az ékezetes keresés egyébként nálam a gyári tárcsázónál sem működik...az miért lehet?)

(#35) TRob1


TRob1
veterán

Köszönjük az újabb verziót!!! :R

¤ R'n'R ¤

(#36) Kobudera


Kobudera
tag

Köszi a munkádért. Eg hiba észrevétel, ha témát akarsz választani, ott témáim helyett támáim-ot ír.:)

https://duokanhun.blogspot.com/ https://magyarkonzol.blogspot.com/

(#37) stefi68 válasza Kobudera (#36) üzenetére


stefi68
addikt

Köszi, következőben javítva...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#38) Jumixi


Jumixi
csendes tag

Köszönöm!

(#39) Rosep


Rosep
senior tag

Ez van a GO Contacts Market oldalán:
If you need to translaton other lanuage, please email to "goforcontact@gmail.com" get the latest language package.

(#40) TRob1


TRob1
veterán

:R Megint köszi az újat.

¤ R'n'R ¤

(#41) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

kérdezném, hogy hogyan lehetne beállítani galaxy ace esetében, hogy az alsó gyorsgombra rögtön a go contact jöjjön elő, ne a gyári...

(#42) stefi68 válasza XIII Ramses (#41) üzenetére


stefi68
addikt

A gyári launcher-eknél nem tudom, hogy változtatható-e a dock-bar ikonjainak funkciója. Ha nem akkor tegyél fel egy LauncherPro-t, ADW Launchert, GO Launcher EX-et, ... stb. azoknál minden testre szabható.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#43) basaja


basaja
senior tag

szia:-)
nem bírom letölteni,mindíg visszadob a kezdőoldalra...:-(úgyhogy marad az eredeti...
a Go Sms Pro hibátlanul lejött,köszönet érte

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#44) stefi68 válasza basaja (#43) üzenetére


stefi68
addikt

Ez is lejön, csak mindenféle kérdőíves ablakok előugranak, bezárásuk után látható lesz a fájl letöltés ablak...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#45) basaja válasza stefi68 (#44) üzenetére


basaja
senior tag

köszönöm,jelenleg a droidom szervízben van,mihelyt visszakapom kipróbálom.további jó munkát:)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#46) TRob1


TRob1
veterán

Stefi Mester! Nagy megtiszteltetés lenne számomra, ha a te általad lefordított 2.03-as GoContactsEx-et használhatnám. :R ( :B )

¤ R'n'R ¤

(#47) Samus


Samus
addikt

Épp ezt akartam írni. Az új EX verzió nagyon pofás lett, és úgy pörög, mint a buszkerék, nagyon gyors. Lassan áttérek a GO termékekre, a kínaiak odateszik magukat mostanában. Bár egy-két dolgot még lophatnának az ADW Launcher EX-ből.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#48) stefi68


stefi68
addikt

Na akkor közkívánatra a v2.03 verzióban a magyar nyelv aktualizálva...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#49) TRob1 válasza stefi68 (#48) üzenetére


TRob1
veterán

:D :C :R

¤ R'n'R ¤

(#50) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Jó a magyarítás. köszi !!! :) Tud nekem valaki segíteni abban hogy miért nem szólalnak meg a személyenként kiválasztott csengőhangok? bármit állítok be 1-1 embernél , csak az alapértelmezett szól és kép sem jelenik meg...Persze ez már az angol változatnál is így volt. És most hiába szedem le a progit a gyári névjegyzéknél sem működik. Mutatja a kiválasztott hangot de a default szól mindenkinél.
köszi!

(#51) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
A tárcsázóban továbbra sem tudja az ékezetes betűket?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#52) TRob1 válasza kano (#51) üzenetére


TRob1
veterán

Sajna még nem. :(

¤ R'n'R ¤

(#53) Morcilla


Morcilla
újonc

Köszönök mindent!!!

Urak vagytok

(#54) daajka


daajka
csendes tag

Köszönöm szépen. Szépen, jól működik. :)

(#55) TRob1


TRob1
veterán

:C Megint köszi az újat. :R
Azoknak, akiknek gond volt az ékezetes keresés a kontaktok között, vagy az hogy nem abc sorrendbe írja az ékezetes betűvel kezdődő kontaktokat: állítsák Portugál nyelvre a T9-et (legalábbis addig, míg nem lesz benne magyar T9) :D

¤ R'n'R ¤

(#56) stefi68


stefi68
addikt

A magyarítás aktualizálva a v2.05 verzióban...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#57) TRob1 válasza stefi68 (#56) üzenetére


TRob1
veterán

:R

¤ R'n'R ¤

(#58) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok!
Azt megtudja valaki mondani hogy ha hivnak miért nem ez az alapértelmezett? Hogy lehet ezt be állitani?

(#59) stefi68 válasza dudzsi (#58) üzenetére


stefi68
addikt

Azért, mert amikor hívnak ennek semmi szerepe. :N
Magyarul ez nem egy "Caller ID" típusú program amely bejövő hívásokat kezeli, hanem egy tárcsázó, névjegy- és hívásnapló kezelő alkalmazás :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60) fufuka66


fufuka66
csendes tag

sziasztok!

Samsung 10.1 tableten miért nem működik??? :W

Sietek utolérni a fejlődést... néha már-már megérintem, de aztán valahogy mégis mindig lehagy...

(#61) stefi68


stefi68
addikt

Új verzió! v2.08

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#62) gyugyo1010


gyugyo1010
tag

Szeva.
Lehet, h csak én vagyok a hülye hozzá, de hogyan kell ezt a magyarosítást telepíteni? O-O
Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.