Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Mi értelme van ezt DLC-nek nevezni?

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) ribizly válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


ribizly
veterán

+1
Sajnos elég soványnak tűnik ez most. Hiába a hangulat, ha a játékmódok nem kötődnek a SW világához. Majd ha a review-k pozitívak és fél évvel a megjelenés után is játszanak még vele. Na akkor majd el lehet rajta gondolkodni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) Gergosz2 válasza ribizly (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

Mondjuk ingyen van.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) Dilikutya válasza ribizly (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szimpla multiplayer lövöldének mitől lesz hangulata? A videók alapján nem sokban különbözik a Battlefield-től.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Demót kér a nép, nem képeket! :N

(#6) Gergosz2 válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

Mellesleg én sem értem a hype-ot a játék körül. Ugyan azokat a ficsőröket mutatják be mint amiket az előző részek is tudtak, mintha ők találták volna ki. Az eddigi BF részeket is szerettem, ez szimplán egy szebb grafikájú folytatás lesz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Én az előző részeket is szívesen megvásárolnám dobozos verzióban, ha lehetne kapni. Azokkal még mai napig multiznak. Az utóbbi 6-7 évben nem tudok olyan játékokról amikkel még most is sokan játszanának multiban. Kár, hogy mindenből csak sorozatokat csinálnak és fossák kifele az újabb részeket ezzel megölve az előzőeket.

Egyébként meg nem mindegy, hogy DLC-nek nevezik? Még jó, hogy nem az a baj, hogy ingyenes! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Dilikutya válasza szupermacs (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2. részt árulja a Steam és a GOG is, lemezen nem sok esély van rá, hogy még találsz boltban. Az első viszont digitálisan sem kapható, talán egyszer az is sorra kerül a kiadásban, mostanában volt jópár SW játéknak digitális premiere, de még bőven hiányos a kínálat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) szupermacs válasza Dilikutya (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Elvből nem vásárolok digitálisan, de köszönöm a tippet!

(#10) Televan74 válasza PhilBrick (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

Vedd meg és te lehetsz a béta tesztelő.Na látod ezért nincs demo. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) #65675776 válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az az értelme, hogy letölthető tartalom. (DownLoadable Content) Még ha kiegészítőnek neveznék meg is érteném az értetlenséget. Annak valóban nem felel meg.

(#12) szacsa33 válasza szupermacs (#7) üzenetére


szacsa33
tag

Megveheted,például van az iponon is.

[ Szerkesztve ]

szacsa

(#13) szupermacs válasza szacsa33 (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Én ott csak az újat látom, pedig felcsillant a szemem...

(#14) v!ct0y válasza PhilBrick (#5) üzenetére


v!ct0y
veterán

Elméletileg lesz beta az előrendelőknek. De ez még változhat.

(#15) PhilBrick válasza v!ct0y (#14) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha már előrendeltem, akkor nem mindegy? :D
Ebben a kategóriában szeretem a demókat. A Bad Company 2-őt a demó után vettem meg, a Hardline-ot viszont ugyanezért nem.
Ráadásul sokminden jön novemberben, szelektálni kellene közöttük mert úgysem lesz mindre időm.

(#16) hitvanyalak válasza Dilikutya (#8) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Battlefront 2-re jelzi a steam, hogy nincs már szerver.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#17) v!ct0y válasza hitvanyalak (#16) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van sok szerver. Csak kb 20 an játszanak összesen.

(#18) deakpeti


deakpeti
tag

En varom mar a jatekot nagyon!beta mikor lesz?;)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#19) Dave567


Dave567
addikt

Annyira nem nyűgözött le a játék, bár félek is tőle kicsit, eléggé Battlefieldes, az meg bugos is.
Szóval Dice hajrá, okozz nekünk meglepetést, hamár eddig nem tudtál.

[ Szerkesztve ]

(#20) csongi válasza Gergosz2 (#6) üzenetére


csongi
veterán

+1
Es ezzel, hogy nem lehet celozni teljesen elvettek a kedvem tole. Bugyuta indokkal, igy jobban vissza adhato a star wars filing. Remelem a filmben nem csipobol lovoldoznek tovabb, mert csak a jovobe jatszodik :)

(#21) Dilikutya válasza Dave567 (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy az egyben Battlefield. Az eddigi Battlefront részek is Battlefield kópiák voltak, ránézésre ez sem változott.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) Z10N


Z10N
veterán

Tudom, hogy mar mindenki tudja. DE a megjelenes elott mar DLC van bejelentve (nem ujdonsag, sohajt). Szoval az alapjatekohoz kijon X map (ami max 10), aztan DLC-vel megkapod a teljes jatekelmenyt (2X, de inkabb 3X). ES ezzel lett tele a hocipom. Eskuszom egy indie, platformer vagy oldschool jatek jobban lekot.

Ui: Mar csak a GOG-rol vasarolok. Steam-rol neha. Origin-nel a BF3 Limited volt az utolso es az is marad.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#23) szupermacs válasza Z10N (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor én vagyok az egyetlen aki éveket vár egy dobozos GOTY vagy Ultimate vagy Platinum vagy stb. kiadásra, hogy a játékban benne legyen minden. :D

(#24) Dilikutya válasza Z10N (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez a DLC a hírben ingyen van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) Z10N válasza Dilikutya (#24) üzenetére


Z10N
veterán

Tudom. A BF3-hoz nekem is jart az elso "ingyen". Csupan altalanossagban beszeltem, ha jobban elolvasod.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#26) Z10N válasza szupermacs (#23) üzenetére


Z10N
veterán

Nem! Ez jo taktika, tobb okbol is (amugy ezt en is alkalmazom: dishonored, deus ex, rage, stb.). Mire kijon addigra szanaszet lesz patchelve, benne lesz minden tartalom es nem mellesleg a hozza valo vas is olcsobb lesz es mehet minden maxon. Esetleg meg nemi extrat is kapnak vagy spec feature-t. Ergo maximalizalni lehet a jatekelemynt, csak turelmesnek kell lenni. Idokozben meg annyi jo indie jatek van. Most is peldaul Satellite Reign/Stasis/Trine 3/Volume/Planetary Annihilation: Titans/Shadowrun: Hong Kong/stb. es ezek csak a mostaniak az elmult par hetbol. Idom sincs ra sokszor, csak kiprobalom. Sokat sajnos be sem fejezek. Szoval megeri varni, addig meg indie game :)

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#27) FaR1


FaR1
csendes tag

Szép napot!

Aki szeretne egy jó társasághoz csatlakozni, aki megosztja minden információját a játékkal kapcsolatban az bátran csatlakozzon ide:
Csoportunk

300+ tagnál járunk már!

(#28) stoon válasza v!ct0y (#14) üzenetére


stoon
őstag

én előrendeltem remélem lesz olyan mint a bf3-4 mert akkor beletolok vagy 16-7-800orácskát :D

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.