Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Hát igen elég rossz mindenhol ezt látni.
Oh, várjunk csak...

(#2) Stanlee válasza kemotox (#1) üzenetére


Stanlee
őstag

:)

Sajnos most ert el egy olyan szintet a hiraradat, hogy nem birom tovabb.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#3) donmackó válasza Stanlee (#2) üzenetére


donmackó
őstag

Szintén "zenész". Nekem is tele a hócipőm hogy mindenhol ezt fujják.A másik szűrő meg lehetne a home office meg a maradj otthon címszó. Főleg úgy hogy nekem el kell járnom dolgozni.

Release the cable hounds!

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Nincs, nekem is elegem lett. Facebookon is ez megy, neten mindenhol, tv stb. Úgy döntöttem, hogy ismeretterjesztő sorozatokkal töltöm az időt inkább. A szűrővel kapcsolatban nekem az ublock originnél jutott ez eszembe, hogy létezik-e ilyen szűrő. :W

[ Szerkesztve ]

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Nekem úgy tűnik még nem elég a koronás hír, mert vannak emberek akik képtelenek felfogni a dolgot. Vagy telibesz*rják, nem tudom. Ma reggel 7.00-kor, nyitáskor az Auchan-ban, na vajon ki volt az elsők között? Egy idős házaspár. Aztán amikor a biztonsági őr tájékoztatta őket az új szabályokról, fel voltak háborodva. Gondolom rájuk nem vonatkozik semmilyen korlátozás, törvény, nekik minden jár... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) totron válasza donmackó (#3) üzenetére


totron
addikt

Az átlagember nem a gondolatot vagy ok-okozati összefüggést ragadja meg, hanem annak frontendjét, ami a tömör #maradjotthon rigmus. A "szóból(közhelyből) ért az ember" befordító igazsága. Legalább valahogy átmegy.

[ Szerkesztve ]

(#7) kemotox válasza donmackó (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Majd ha bezár a munkahelyed és otthon maradsz fizetés nélkül - mint ahogyan már most is jópáran - annak örülni fogsz?
Emberek, lehet, hogy idegesítő ami most van, de ha nem esik le a tantusz mindenkinek, és csak húzódik ez az egész, akkor egyre és egyre több ember fogja beszopni a dákót. Nem olyan nehéz ezt megérteni.

(#8) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

[link]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#9) donmackó válasza kemotox (#7) üzenetére


donmackó
őstag

Nem valószínű, mert stratégiailag fontos munkahelyen dolgozok. :D

Release the cable hounds!

(#10) kemotox válasza donmackó (#9) üzenetére


kemotox
addikt

Operatív törzs? :DDD

(#11) donmackó válasza kemotox (#10) üzenetére


donmackó
őstag

Azért annyira nem. De részt veszünk az ország maradék ellátásában. A vasút nem valószínű hogy megáll.

Release the cable hounds!

(#12) kemotox válasza donmackó (#11) üzenetére


kemotox
addikt

Hát lehet nem vennénk észre túl nagy változást... :D

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

Igyekszem elkerülni a saját blogot elég régen, de kábé ugyanezt le szerettem volna már írni én is!

Baromira lehetetlen visszafogott szintre vinni a koronás hisztit. Egy ideje fele annyira se vagyok tájékozott, mint normális esetben, de így jár, aki kénytelen nagyon lecsökkenteni a hírfogyasztást.

(#14) #90088192 válasza kemotox (#7) üzenetére


#90088192
törölt tag

Most ~2 hónapja kezdtem új helyen.
Tanfolyam 1 hét 2 hét munka 3 hete munka kerülés, mert én lettem a beugró egyből.
Asszonyka dolgozik mint a guzu mert a kórház nem zár be.
Fizetést mindketten normálisan kapunk, de ha gáz lenne akkor besétál a helyi hivatalba és máris kapunk pénzt.
A tulaj ahol berlunk megkérdezte a mai nap, hogy szeretnék e kevesebbet fizetni mert hát akár xzarban is lehetnénk. Mondtam neki remele sosem kell vele élnünk, de nagyra értékelem, a figyelmességét.

Hírek meg, meg TV meg egyszerű, mesét nézünk a tv be mert más nincs, híreket max fejlec szintén élvezzük.

:K

(#15) kemotox válasza #90088192 (#14) üzenetére


kemotox
addikt

És ezzel mit is akartál pontosan mondani?

(#16) updog


updog
senior tag

"Már unalmas, hogy érzésre a hírek legalább fele csak a vírusról szól és a sok zajban elvesznek más típusú talán értelmesebb dolgok."

Na várj... ez a bejegyzés mi? ;]

Amúgy egyetértek. A világ nem állt meg teljesen, csak lelassult, kicsit megváltozott. Nem úgy kéne hogy mindenhol neked kell kiválogatni a NEM koronás híreket, hanem pl. mindenhol lenne egy jól látható folyamatos tájékoztató rovat, és aki akar, annak tovább lehetne navigálni a rettegős oldalra, de amúgy minden maradhatna úgy ahogy eddig. Persze az van, hogy a valóságról is ez a véleményem, és az sem így működik sajnos.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#17) #90088192 válasza kemotox (#15) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nincs min aggódni :D

Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy :K

(#18) UnA válasza updog (#16) üzenetére


UnA
Korrektor

Így van :) Ez inkább azt jelenti, hogy korábban sem voltak értelmes hírek nagy százalékban, csak jobban szét voltak szórva téma szempontjából....

(#19) kemotox válasza #90088192 (#17) üzenetére


kemotox
addikt

Még szerencse, hogy körülötted forog a világ.
Tudod nem mindenki így éli meg ezt a dolgot. Vannak akiknek annyit mondtak, hogy lehet hazamenni, fizetés nuku, majd lesz valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#20) #90088192 válasza kemotox (#19) üzenetére


#90088192
törölt tag

Értem hogy ideges vagy emiatt mert sokakat érint, mindig egy kérdésem van, TE mit tettél, hogy ne így legyen.

Mert mindig csak kifogást hallok, hogy ezért vagy azért N lehet másképp csinálni.
Nem fikázni akarok senkit, szimplán érdekel.
Különben ugy gondolod ha kirúgnak kb mindenkit abból nem lesz világégés?

Tessék itt a példám lehet.

(#21) kemotox válasza #90088192 (#20) üzenetére


kemotox
addikt

Engem sem rúgtak ki, home office-ban tolom, csak legalább van annyi empátia bennem, hogy nem dicsekszem ezzel mosolyogva, miközben egyre több ember szopja be a gyíkot.
A kérdésedet meg őszintén nem értem. Mi ne legyen úgy?
"azért N lehet" -> "Nem lehet" akart lenni?

(#22) #90088192 válasza kemotox (#21) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az nem akart lenni csak az auto correct.

Nem nevetek senkin, csak a szituáció így hozta megint az emberek többsége a modern rabszolga sorsát félti ahelyett hogy az alkalmat látná benne sorsa jobbá tételéhez.

Ezért írtam kritikus tömeget elérve változást kell hogy indukáljon. :R

Engem is bármikor kitehetnek mert 3 hónap próba idő, asszonyka is bármikor lebetegedhet, a különbség mi nem a földre huppanunk mert kicsit másképp gondolkoznak az itteniek.
A többit már tudod. Nem ismétlem :R

(#23) totron válasza #90088192 (#22) üzenetére


totron
addikt

Hogyan javítsanak, mit válasszanak az adósrabszolgasággal szemben?

(#24) Stanlee válasza updog (#16) üzenetére


Stanlee
őstag

Latom a lenyeg azert atment. Mindig van valami aktualis tema ami uralja a hireket, ami egy ido utan kezd zavaro lenni.

Amikor volt az elnokvalasztas USA-ban, akkor mindenhol arrol irtak, hogy Trumpli mekkora balfek, amikor megvalasztotak, akkor is ment tovabb es alig tudott a media leszallni a temarol, nekem irtozatosan zavaro volt, hogy masrol sem szoltak a hirek, csak Trumplirol.

Ahogy irod, kellene valami olyan, hogy aktual mainstream temanak van egy sajat resze a hirportalon, aztan ha akarom akkor arrol nem olvasok tobbet. De igy nekem kell most szurnom, hogy 10 hirbol megtalaljam azt a 4-et, ami nem virusos...

Mindjart osszerakom a szuros hirgyujto oldalt magamnak :-)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#25) kemotox válasza Stanlee (#24) üzenetére


kemotox
addikt

"Mindjart osszerakom a szuros hirgyujto oldalt magamnak :-)"
Látod, ha ezzel kezdted volna, akkor nem született volna meg ez az amúgy ugyanúgy koronavírussal foglalkozó poszt :DDD

(#26) andor80


andor80
senior tag

ne legyél már szerencsételen.Teli virusmentes hírekkel a net...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#27) donmackó válasza kemotox (#12) üzenetére


donmackó
őstag

Megnyugtatlak hogy észre vennéd. Mivel a kamionos szállítás gyakorlatilag leállt, már csak a vasúti beszállítás lehetséges. Ezt ne keverjük a személyszállítással.

Release the cable hounds!

(#28) cskamacska válasza Fred23 (#13) üzenetére


cskamacska
addikt

"koronás hisztit"

Akkor te voltál a Pennyben az a 50-60 körüli fazon aki a húspult körül ki akarta köpni a tüdejét? :P Természetesen maszk nélkül, mert neki csak egy kis megfázása van, és egyébként is hülyeség az egész. :K

Sajnos bármekkora lehet a hiszti, egyes embereknek nem jut el az agyáig. Talán akkor ha ők kerülnek tepsibe, vagy a közeli hozzátartozójuk, de akkor is más lesz a hibás, de minimum nem tudtak róla. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) #90088192 válasza totron (#23) üzenetére


#90088192
törölt tag

Hosszú történet röviden, ha szeretnél beszélgetni róla akár privatban is mehet.

1989 módszer váltás, előtte 2 lehetőség OTP vagy önkormányzati bérlakás.
Módszer váltás alatt aki addig bérelte, jelképes összegért megvehette.
Ki járt jobban?
És miért?

Eltolt jutalmazási rendszer.
Előre kellene sajnos gondolkodni, nem kicsit.

Ha a devizahitelesek ki lettek mentve akkor a többi is ki lesz. :K

:R

(#30) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A zemberek be vannak rosálva = vírusos hírre garantált a klikk. Másra viszont nem klikkel, még az időjárásra sem.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#31) Fred23 válasza cskamacska (#28) üzenetére


Fred23
nagyúr

Elismerem, polkorrekt módon nem tudnám védeni magam. Máshogy meg inkább nem teszem itt. :D

(#32) Stanlee válasza Fred23 (#13) üzenetére


Stanlee
őstag

Vegre egy normalis ember!

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#33) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Egyszerű, kerülni kell a megszokott híroldalakat, én manapság csak a vasúti, autós és gamer oldalakat lesem, a sima bulvár oldalakat nagyon ritkán és máris kevésbé látok ilyen híreket.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#34) GreatL


GreatL
őstag

Ne olvass híreket. Más most nagyon nincsen, mindenki ezekkel foglalkozik. Ha visszahúzódsz barlangodba akkor fertőzött sem leszel.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#35) Fecogame


Fecogame
veterán

Nem olvasok indexet, nem olvasok híreket, és nem nézek már 12 éve TV-t. Így nem is zavarnak az ilyen dolgok.

Ez helyett hasznosabb dolgokkal töltöm el az időt, ha már home office-ban kell lennem: megtanulok főzni, angolozok, edzek és kipörgetem az imdb watchlist-emet :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#36) kemotox válasza Fecogame (#35) üzenetére


kemotox
addikt

"Nem olvasok indexet, nem olvasok híreket, és nem nézek már 12 éve TV-t. Így nem is zavarnak az ilyen dolgok." Igen, a boldog tudatlanság az egy "jó" dolog :D

A második bekezdésre viszont +111111111. Ez az egész "karantén" dolog azt mutatja a legjobban, hogy két féle ember van. Van aki rinyál, hogy megőrül a bezártságtól (máskor meg azért megy a rinya, mert nincs idő semmire, ugyebár), meg van aki megragadja a lehetőséget és kihasználja az így nyert szabadidőt :P

(#37) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Már unalmas, hogy érzésre a hírek legalább fele csak a vírusról szól
nem, az egész arról szól, nem a fele. elvétve találsz csak egy-két szösszenetet, másról.

Trump megválasztása sem volt ehhez hasonló.. ilyen nem volt már nagyon rég, ami most van.
és a java még csak most fog jönni
úgyhogy jobb ha nem azzal foglalkozol, hogy tele a tököd vele, mert mindenkinek rég tele van, hanem hogy mi lesz itt mondjuk...egy hónap múlva

(#38) Fecogame válasza kemotox (#36) üzenetére


Fecogame
veterán

Csináltam is egy ilyent, ha már úgyis mindent logolok :D

Karanténlog

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#39) tornas válasza kemotox (#36) üzenetére


tornas
őstag

Aki egy 20-25 nm-es belvárosi garzonba van "bezárva", azt én nem irigylem. Pláne, ha nem egyedül...

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.