Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Halkow. válasza holozis_HUN (#199) üzenetére


Halkow.
senior tag

Inkább hibás a konstrukció, nem veszik egyszerűen figyelembe a fizikai hatásokat, nem is csoda hogy most ott tartanak ahol.

Ha pl: csavarokkal rögzítenék az elő és hátlapot alatta gumi tömítéssel akkor kevesebb ilyen gond lenne. A ragasztás addig jó amíg szét nem kell kapni a telefont, aztán amikor egy tapasztalatlan kontár telemaxos kezébe kerül és nagy nehezen vissza kapod, akkor a :O kerülget.

(#252) Vikooo válasza Halkow. (#251) üzenetére


Vikooo
addikt

A ragaszto szarad, oregszik, hideg-meleg hatasara gyengul, rossz valasztas. S5 -nel megoldottak csavar nelkul, lepattinthato hatlappal. A Japanok ennel tobbet tudnak!

(#253) Halkow. válasza Vikooo (#252) üzenetére


Halkow.
senior tag

Most meg az s6-van ragasztva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#254) doooo válasza Halkow. (#253) üzenetére


doooo
veterán

De legalább nem mondják rá, hogy vízálló.. :U

(#255) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Ha már nem igazán léptek előre a készülék belső tulajdonságait nézve, a formavilágot megreformálhatták volna. z3+ =z :W

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#256) f(x)=exp(x) válasza rozsasandor9 (#255) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nézz egy kicsit utána, elég sokat változott a formavilág, még a Z2-höz képest is.

[ Szerkesztve ]

(#257) Vikooo válasza rozsasandor9 (#255) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez csak "ráncfelvarrott" verzió a Z3 -hoz képest, de rengeteg az újdonság a motorháztető alatt is!

(#258) Stunts666 válasza no more (#244) üzenetére


Stunts666
őstag

Nem is ertem, hogy minek a brutal hardver... Szerintem ami az M9-ben is vissza van fogva, az mindenre eleg. Jol kell optimalizalni es kesz. Laggmentes, brutalgyors.

Mai mobilos erzes az a volt/jelenlegi intel-geforce dolog. Oldjunk meg mindent erobol es minden f*sza.

(#259) kbadam83


kbadam83
senior tag

Nálam a kicsike ;-)

(#260) zola-


zola-
őstag

Sziasztok. A kezeim közé került piszok jó áron egy ilyen z3+ telefon. Meg kell, hogy cáfoljam a többször itt elhangzott dolgokat. Jött a telefonra frissítés és a kamerája is teljesen rendben van és a melegedéssel sincsennek komolyabb gondok.Nem mondom, hogy nem melegszik át de a külső hőmérséklet sem valami gyenge......Egyedül a minike vaku(led) nem tetszik....az gáz.
OFF Egyébként ha valakit érdekelne a telefon priviben megkereshet..... :) ON

(#261) cs_roland


cs_roland
újonc

Én egyszerűen nem látom értelmét ennek a telefonnak. Alig fejlődött az elődhöz képest, ráadásul az ára is az egekben van. Ja, és év vége fele valószínűleg itt a Z5, ami majd "nagy durranás" lesz. Ennek szerintem nem lesz piaca.

(#262) zola- válasza cs_roland (#261) üzenetére


zola-
őstag

Azert ez a 6ora kijelzoido.....

(#263) cs_roland válasza zola- (#262) üzenetére


cs_roland
újonc

Jó, ezzel nem szállhatok vitába, de ha az összképet nézzük akkor nem olyan számottevő a fejlődés.

(#264) zola- válasza cs_roland (#263) üzenetére


zola-
őstag

Ezt a telefont a z3 araban kene adni....kb. :)

(#265) cs_roland válasza zola- (#264) üzenetére


cs_roland
újonc

Kb.

(#266) badacsony


badacsony
őstag

EISA: EUROPEAN MULTIMEDIA SMARTPHONE 2015-2016 Sony Xperia Z3+

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#267) WinstonWolf válasza badacsony (#266) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Ebből - is - látszik mennyit érnek ezek a díjak... Amennyit "ér" a díjazottnak...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#268) Halkow. válasza zola- (#260) üzenetére


Halkow.
senior tag

Szia! Mennyi az a nagyon jó ár?

(#269) zümzümm


zümzümm
senior tag

Sziasztok,

Nos mivel már piacon van a Z3+/Z4... Illetve év végig beérkezik a Z5 is... Mit gondoltok, a Z3 Compact ára mikor és mennyivel fog csökkenni, a két utód megjelenésének hatására?
(nekem a Z3 compact bőven elég)
Z

(#270) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Most egy kicsit örülök, hogy a Z3+-ra esett a választásom :) a sima Z5 alig változott valamiben, csak az új kamerát és talán a letisztultabb formatervet tudnám felhozni. Az ujjlenyomat-olvasó számomra felesleges.

A Z5 Premium tetszik, főleg a tükröződő üveg hátlapja miatt, illetve a nagyobb kijelző is tetszene, ha egy kicsit kompaktabb házba tudták volna csomagolni.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#271) kbadam83 válasza vulnrea (#270) üzenetére


kbadam83
senior tag

Nekem volt Z3+! Egy borzalom amit a Sony ezzel elkövetett. Strandon 5 kép után kikapcsolt a fényképező a melegedésre hivatkozva, este ágyban sima böngészéstől forrósodott de nagyon. Aki azt írja minden rendbe vele az egyszerűen vakk és nem veszi észre milyen egy trágyát vett.

(#272) kbadam83 válasza Halkow. (#268) üzenetére


kbadam83
senior tag

Amelyik Zola-nál volt azt még sajnos én vettem. De nem kell aggódni tesztelve lett a vízállóság, mert a kis fiammal 2 napot csúszdásztunk vele és folyamatosan a medencébe volt. Épp ezért adtam el, hogy nehogy én szívjak a garanciával. ;-)

(#273) zola- válasza kbadam83 (#272) üzenetére


zola-
őstag

Nem tőlem vette...... :C

[ Szerkesztve ]

(#274) guggoloteve


guggoloteve
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Telefonvásárlás előtt vagyok, és a Z3, Z3+ között vacilálok. Min 2 évre tervezem, ezért a plusz tűnik jobb választásnak. De a melegedésétől félek. Normál használat közben ez mennyire jelentős? Mennyire kapcsolja ki a programokat?
Elsősorban plusz tulajok tapasztalatai érdekelnének.
Előre is köszönöm!

(#275) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Ugye jól látom, hogy ezen a telefonon már nincs mágneses töltő? Tegnap nézegettem a Z5/Z5C telefonokat - azokon sem találtam.

Ezek szerint ezek a mobilok már csak egyszerű microUSB-n keresztül tölthetőek? Nyilván nem okoz nekik gondot a víz. De azért egy nyitott résbe csak jobban be tud ülni a külső szennyeződés.

(#276) vulnrea válasza kbadam83 (#271) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Nem veszek/vettem észre különösebb problémát a Z2-es készülékem után, én ehhez hasonlítottam. Igaz vásárlás előtt a kezemben fogtam az S6, illetve az M9-es készüléket is, de a Sony-ra esett a választásom.

Én nyaralásra vittem el Augusztusban a telefont, ahol ~40 fok volt az állandó hőség 1 héten keresztül, minden nap lőttem vele képet+videóztam is vele, a végeredmény kb. 1500 kép és 100 videó volt.

Azt nem vitatom, hogy folyton feldobálta a melegedésre vonatkozó figyelmeztetést, de nekem nem kapcsolt ki ez miatt a kamera, ezt nem csak úgy írom, ez az igazság.

Egyedül ami nem tetszik, hogy a Z2-es készülékem még a családban van és megkapta a 6.0-ás rendszert ami láthatóan jót tett neki, ugyan a Z3+/Z4 család a Z5 megjelenése miatt nem kapja meg még egy ideig, de ez hamarosan változik. Ha lehet hinni a Sony-nak, akkor az akkumulátor időben is sokat fog javulni, mert ez az egy dolog ami nem tetszik jelenleg. A Z2-es ebben verhetetlen, mind audió, mind kamera terén is (szerintem).

€uro: Nincs rajta mágneses csatlakozó.

guggoloteve: Késve bár, de válaszolok, ha esetleg még nem történt meg a telefon csere: Melegszik a telefon, de ez változó sok fórumon lehet olvasni, hogy valakinek kevésbé, valakinek jobban. Én szerencsésnek mondom magamat és állítom, nem melegszik annyira, mint ahogy sokan írták és mondták. A programokból nem lép ki azért, mert felmelegszik, egyedül a kamera alkalmazás az, ami esetleg kikapcsolhat hosszabb távon.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#277) hitchins


hitchins
őstag

jar meg erre z3+ tulaj?
Mennyire stabil es megbizhato a keszulek.
Melegedes valos problema? Ha igen mennyire durva?

(#278) vulnrea válasza hitchins (#277) üzenetére


vulnrea
aktív tag

A készülék stabil, még nem fagyott le tavaly Szeptember óta! Újraindítva is csak azért volt, mert gyári állapotba raktam a telefont a saját hibámból :D

Melegszik a telefon, de nem olyan drámai nálam. Állítólag a 6.0 megjelenés után egy kicsit jobb lesz, illetve optimalizáltabb lesz, de majd meglátjuk. Március első hetében indul a frissítés, ha minden igaz, már kaptam egy mailt, hogy hamarosan frissül a telefonom... :)

De én azt javaslom, hogy várd meg az új X Performance, vagy esetleg "ha lesz" az új Z családot, abban az új SD820-as proci lesz, amit állítólag nem melegszik annyira, mint az elődje ;) de már a Z5/Z5P készülékben is jobb egy kicsit a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#279) LattilaX


LattilaX
tag

Sziasztok ez jobb mint egy iphone 5s mert egy árban vannak megéri inkább ezt mennyire melegszik?tartós telefon?

(#280) BikeZ


BikeZ
tag

Én nem értem ezt a tesztet, mintha csak a készülék lehúzása lenne, kezdjük ott hogy azonnal szembetűnik a Z3 tól való külömbsége, vékonyabb a szélei kerekitettebbek, nincsenek takaró ajtók.. Nekem mindkét készülék van, a Z3+ nem melegszik jobban, tovább birja az aksija ugyan olyan igénybe vétel melett. A 6.0 után nem érezni lassulást és már nem jön elő a kameránál a melegedésre való figyelmeztetés.

Válaszodat előre is köszönöm!

(#281) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sziasztok! Látom kihalt a topic... Igazából nem is értem, pedig egy jó készülékről beszélünk...
Arra lennék kíváncsi, hogy a képernyő gondok, amik a Z3-nál jelentkeztek itt is előfordulnak e?

(#282) ntomtb


ntomtb
tag

Nekem kb 3 hónapja van meg, én még nem tapasztaltam képernyő gondokat.
Nyilván, mikor lecseréltem a Lumia 930-at, egyértelmű volt a választás a z3+ mellett, a kettővel fentebb olvasható indokok miatt is.

(#283) ipobobo


ipobobo
újonc

Igazából mostani értesüléseim szerint árukeresőn 90k. Annyiért szerintem jo ajanlat mert ennyiert max egy akadozós Samsung A5 (2016) vagy egy max szelfizni jó M5 jön ki. És mindkettőnek lagymatagabb a hardvere. :) :)

(#284) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Jövő hónapban szeretnék ilyen telefont venni. Dual-os lesz, mert csak az van már. Kérdésem az, hogy jelent-e bármilyen problémát, ha én csak egy sim kártyával használom? Kihat-e bármire negatívumként? vagy, ugyan az mint a sima csak van benne még egy hely, ami üres marad?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#285) Cancer


Cancer
senior tag

Sziasztok,

Az M5 helyett én is inkább effelé kacsintgatok. Nem is értem, hogy mi ez a dual kártyás telók dömpingje...
arról tud valaki valamit, hogy ebben már a frissítet 2.1-es Snapdragon 810-es proci van? Ha jól tudom ennél már alkalmazták a melegedésmentes új változatot. Most Z-m van, ami bizony 50-70 fokra is tud hátlapban melegedni. (Komolyan éget!)

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.