Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) sutszi


sutszi
veterán

(#20) lugosi : Ez egy elég speciálisnak nevezhető élethelyzet(mármint az autós navigáció). Szerintem nem csak a betekintési szög, de megfelelően fényes panel is szükségeltetik.
Igaz nem kocsiban, de szabad téren napsütésben holnap megforgatom a telefont egy túra alkalmával.
Annyit viszont elmondhatok így előre, hogy LG KP502-m volt korábban, ami egy totál fekete vakfolt volt napsütésben. A közvetlen előd Xperia U már egy fokkal jobb volt, de erős napfényben ott is voltak láthatósági problémák. Xperia SP-nél viszont ilyen fakulást még nem tapasztaltam. Ha holnap sikerül értékelhető fényképet a történetről készíteni akkor lesz.

(#21) AxBattler : Így igaz, akiknek a hardveres gombok hiányoznak azok kénytelen lesznek más készüléket keresni.
Ismét (S)AMOLED problémakör. Ezek képe kontrasztosabb.
De azért megkockáztatom a kérdést: Mennyire volt tiszta az a két telefon? Csak mert én rendszeresen koszos fertővel találkozom az ilyen bemutató készülékek esetén. :(

(#22) leslie_smith : Jelenleg a megfelelő teszt metodikát keresem a probléma szemléltetésére illetve cáfolatára. :DDD Több szem többet lát... ;)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.