Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Loopolt Zsozsó-felordítás nincs?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) daenerys válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


daenerys
tag

ha megírod nekik, bármi lehet. :K

én egy egész hosszú listát írtam arról, hogy mik a javaslataim a számukra, és tök jófejek voltak és mindent változtattak szerintem, amit felírtam (kivéve talán a pontos ár szerinti keresést - de a kategóriák meg a hirdetésmegújítás meg a sz.rtelefon-kompatibilitás ötlet az tőlem is származott és azóta megvalósult). cserébe

a fantasztikus tanácsaimért kaptam egy Zsozsót. mindenki imádja a kis figurát :') az unokatesóm tervezte, de nem mertem tőle kérni, így hát keményen megdolgoztam érte :DD bírom amúgy a Jófogást, sokkal szimpibb akcióik vannak, mint az OLX-nek, meg szerintem megbízhatóbbak is ott az eladók valahogy - szerintem eleve a borzasztó helyesírású primitív emberek sokkal kevesebben vannak rajta, mert bonyolultabb feladni a hirdetést, mint OLX-en...

(#3) sonar válasza daenerys (#2) üzenetére


sonar
addikt

És ha megirom nekik, hogy megtaláltam az easter egg-et engem is megdobnak egy Zsozsóval?
Gyerek biztos örülne neki. :)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#4) Out


Out
addikt

Ez egy reklámfogás akar lenni? Nálam nem potyog semmi, csak a könnyem a sírástól, hogy jól átvertél :O

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5) daenerys válasza sonar (#3) üzenetére


daenerys
tag

Hát ezt nem tudom, mert én nem ilyen szándékkal kerestem meg őket, hanem csak betaggeltem őket a Facebook oldalamon, és ők kerestek meg a bejegyzésem elolvasása után. :B

Az, hogy nyilvánosságra hoztad az Easter Egget, az sokat dobhat az ügyön. Érdemes az ő érdekeiket is figyelembe venned, ha szeretnél tőlük ajándékot becsekkolni! :)

(#6) daenerys válasza Out (#4) üzenetére


daenerys
tag

Nálam is működik a tetris

(#7) sonar válasza Out (#4) üzenetére


sonar
addikt

A hiba nálad van.
Az átverés részét inkább nem kommentelem... :(((

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#8) Out válasza sonar (#7) üzenetére


Out
addikt

Megnéztem most újra és most már működik, de pénteken nem működött, az tuti :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9) sonar válasza Out (#8) üzenetére


sonar
addikt

Bocsánat kérésnek elég gyenge hsz

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10) Out válasza sonar (#9) üzenetére


Out
addikt

Nem is annak szántam. Miért kérnék bocsánatot? Akkor nem működött nálam, azt hittem átverés. Most működik és leírtam, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11) daenerys válasza Out (#10) üzenetére


daenerys
tag

inkorrekt dolog a másik embert burkoltan hazugnak beállítani, és utána felháborodni, hogy nem kértél bocsánatot tőle, mert szerinted nincs rá okod.

de Te tudod, mit akarsz. eggyel több ellenséget csinálsz magadnak egy ilyen technikai apróság miatt... :D

(#12) sonar válasza Out (#10) üzenetére


sonar
addikt

Csak egy hasonlat. Azért mert a kacsa nem tud úszni még nem a víz a hülye.
Az, hogy nem értesz a dolgokhoz és nem bizonyosodsz meg róla és ilyen stilusban irogatsz azért sértő tud lenni.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#13) Out válasza sonar (#12) üzenetére


Out
addikt

Mit nem lehet ahhoz érteni, hogy valaki beírja a böngészőbe, hogy jofogas.hu, aztán meg a keresőmezőbe, hogy tetris? Megcsináltam amit leírtál és nem jött a várva várt eredmény. Ezek után írtam egy ironikus hozzászólást, amiért szerintetek bocsánatot kellene kérnem.

Lehet csak én vagyok öreg, de engem már nem érdekelnek az ilyen pitiáner beszólások egy nyilvános fórumon, ha valaki azt mondja rám, hogy átvertem.

Szerintem mindenkit inkább az érdekel, hogy mit kaptál cserébe, hogy megtaláltad a tetrist?

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14) sonar válasza Out (#13) üzenetére


sonar
addikt

Nem öreg vagy hanem tiszteletlen

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#15) Out válasza sonar (#14) üzenetére


Out
addikt

Ezzel nem tudok és nem is akarok vitatkozni, ez így igaz és emiatt nem kérek bocsánatot sem. Örülök, hogy tisztáztuk a dolgot :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#16) sonar válasza Out (#15) üzenetére


sonar
addikt

Ugye mennyivel jobb kibúvókat keresni, mint szembenézni a ténnyel, hogy hibáztál.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17) Out válasza sonar (#16) üzenetére


Out
addikt

Nem hibáztam. Leírtam, ami történt. Viszont ha mindenáron hibáztatni akarsz valakit, akkor szerintem magaddal kezd, ugyanis nem bizonyosodtál meg róla, hogy az általad talált játék, az mindenkinél úgy fog működni, mint nálad.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#18) sonar válasza Out (#17) üzenetére


sonar
addikt

Had idézzek tőled: "jól átvertél" ezt te minek neveznéd?
Nem hibáztatlak, hanem egyértelműen hibás vagy.
Benézted, nem volt jó a géped, vagy nem értesz hozzá ezért nem én vagyok a felelős.
Az, hogy ilyen makacs a stílusod téged minősít.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#19) Out válasza sonar (#18) üzenetére


Out
addikt

Téged is minősít, ugyanis Te is makacsul küzdesz az igazadért :D

Miért hozod elő megint a hozzáértést illetve a hozzáértés hiányát, mikor egyértelmű volt a feladat, amit csinálni kellett és megcsináltam? A gépemmel se volt semmi baj, mert minden más működött. Nem írtad a bejegyzésben, hogy nem vállalsz felelősséget azért, ha valakinek nem működik. Tehát, ezek szerint felelős vagy.
Az a verzió teljesen kizárható, hogy a weboldalon volt a hiba az említett időpontban?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#20) DigitXT


DigitXT
félisten

Vitatkozzatok még picikét, így feljön oldalt a téma, és megtalálják mások is.:DD

Mint pl. én most. Szerintem vicces ez a tetris, bár az eredetit jobban szerettem.

(#21) sonar válasza Out (#19) üzenetére


sonar
addikt

Az igazamért nem küzdök, mert igazam van :)
Csak számodra próbálom elmagyarázni, hogy nem kéne fikázni másokat azért mert neked vmi nem megy.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#22) Out válasza sonar (#21) üzenetére


Out
addikt

És mikor hagysz fel azzal, hogy megpróbálod rám erőszakolni az általad igaznak vélt dolgot, aminek láthatóan semmi esélye sincs? :)

DigitXT: Nagy tiszteletlenségre vall beleszólni mások vitájába, nem tudtad? :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#23) sonar válasza Out (#22) üzenetére


sonar
addikt

Nem küzdök csak sorolom neked a tényeket amiket te nem fogadsz el.
Gondolom anno, így voltál matek órán is ha nem tudtad megoldani az egyenletet akkor a tanár meg a számtan volt a hibás.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#24) DigitXT válasza Out (#22) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem szóltam bele a vitátokba! De ha érdekel, szerintem is "sértő" voltál.
Ti. ha vmi nem megy Nálad, amit más állít, hogy megy, netán először el
kéne azon gondolkodni, hogy miért nem megy? Nem rögtön vádaskodni,
hogy téged "jól átvertek". Hasra ütök: ha JS alapú és nálad tiltva van?:U
Aki megírta a bejegyzést, talán tehet erről? Leírhattad volna azt is, hogy
sajnos Nálad valamiért ez nem működik. Esetleg segítséget kérve, hogy
ha nagyon érdekel, akkor miért nem... de így, hogy átvertek? Szánalom.

És "kardoztok" ezen az egészen hosszú HSZ-eken keresztül, pedig egy
bocs, is elég lett volna, és az élet megy tovább. De nekem mindegy...:D

(#25) Out válasza sonar (#23) üzenetére


Out
addikt

Én is hoztam már fel pár tényt, de ezek szerint azok nem számítanak.

Tévedsz, sosem hibáztattam a tanárt vagy a számtant. A padtársamat hülyéztem le állandóan, mert nem értett az egyenletekhez sem :D

DigitXT: Ez a gond, hogy nem volt tiltva semmi sem, mert minden más oldal működött, csak akkor az a nyavalyás tetris nem. A gépen nem volt semmi változás és hétfőn reggel amikor megnéztem, akkor már ment. Képzeld el, hogy a hétvégén nem aludtam egy cseppet sem, mert lelkifurdalásom volt amiatt, hogy a tetris-sel nem tudtam játszani pénteken.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#26) EmberXY


EmberXY
addikt

Belépve kell lenni, vagy csak simán is megy? Mert nálam se megy (igaz, androidon)...

Up the Irons!

(#28) EmberXY válasza #50751744 (#27) üzenetére


EmberXY
addikt

Egy kis ügyködés után most már nekem is, de irányítani nem tudom, az nálad hogy megy?

Up the Irons!

(#30) EmberXY válasza #50751744 (#29) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam tapicskolással se megy, bökdösöm, húzgálom, de csak zoomol meg az oldalt mozgatja ide-oda, gondolom pc-ken a billentyűzettel megy.

Up the Irons!

(#31) sonar válasza EmberXY (#30) üzenetére


sonar
addikt

PC-n kurzor billentyűzettel szépen megy.
Tableten nem tudom, hogy mivel lehet működésre bírni.

#25 Boldogok a lelki szegények

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#32) Out válasza sonar (#31) üzenetére


Out
addikt

És az mennyire tiszteletlenség, hogy bekerült a bejegyzésed a "nevetséges" topikba? (PH! aranyköpések)
Én a helyedben mennék és kikérném magamnak, hogy kigúnyolnak :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#33) sonar válasza Out (#32) üzenetére


sonar
addikt

Szánalmas a vergődésed

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#34) Out válasza sonar (#33) üzenetére


Out
addikt

Igazad van. Nincs több érved, felesleges tovább folytatni. Azért amit megbeszéltünk 5k-t a topik fenntartásáért, azt majd utald el. Köszi!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#35) sonar válasza Out (#34) üzenetére


sonar
addikt

Minek érveljek ha semmit se fogsz fel? :F

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#36) daenerys válasza DigitXT (#24) üzenetére


daenerys
tag

az ilyen nagyképű okostojás hozzáállást az életben sem tűröm el, és itt sem fogom, és nem érdekel, hogy ki mit gondol (persze akkor igen, ha velem egyetért, hehe).

szánalmas vergődés ez egy régi motorostól! pont az mutatja a bölcsessége hiányát, hogy még mindig azon pörög, hogy ő nem csinált semmi rosszat. ha képes a billentyűzetre helyezni a kezét, hogy hőzöngjön egy sz.ros online tetris (hiánya) miatt, a másik ember megsértésével, majd bőszen tagadja, hogy a hozzászólása indokolatlanul undok volt, akkor arról nem lehet kulturáltan nyilatkozni. ezért én most zárom is a soraimat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.