Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kisapi379


kisapi379
csendes tag

Ezt az ujjlenyomat olvasós dolgot még mindig nem értem. Csak értelmetlenül drágítja a telót

Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

(#2) HartMusk


HartMusk
csendes tag

Egy cikk címe 25 év múlva... Hétfőn érkezik a OnePlus x+1/2*(y-z*(c=3)) :D

T:Ó, hát ők 10-re járnak iskolába./D: Ha járnak.../T: Mellé.

(#3) batai15


batai15
félisten

" egy viszonylag tiszta Android rendszerrel (CyanogenMod 11S kezelőfelülettel érkezett)"
nem kezelő felület , hanem rendszer a moddolt droid neve.a kezelő felület csúnyán fogalmazva a launcher.

(#4) babkukta


babkukta
senior tag

nem lesz ez rossz :) Bár az eddigi tapasztaltok alapján nem tudom, h örüljek e a snapi 810nek :(

Üdvözlettel, Tibi

(#5) Sebestyen01 válasza kisapi379 (#1) üzenetére


Sebestyen01
őstag

En pl hasznalom a sajat telefonomban / note 4/ bejelentkezni webhelyekre pl. Csak egy pelda ugye, kesobb fizeteshez is jo dolog az, szerintem nagyobb a letjogosultsaga mint pl az ilyen olyan ivelt kijelzoknek!

(#6) Hunt3r22 válasza kisapi379 (#1) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Note 3 és Note 4 is ugyanolyan áron jött ki
Sgs 5 és Sgs 6 is
i5 és i5s is

Emlékeim szerint O+O is 300 dollárba kerül(t)

Szóval miben is drágítja? :U

Xr

(#7) szabi__memo válasza Hunt3r22 (#6) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Itt azért egy fokkal több infó van, legalábbis a ujjlenyomat-leolvasóról.
Nekem wtf

(#8) Sn00k


Sn00k
veterán

Biztos komoly lesz. az első generációval is kb mindenki meg volt elégedve és , ha ezt még tudják az erősebb SOC-on felül + dolgokkal überelni, akkor nem lesz , majd panasz rá az tuti! Kíváncsi vagyok marad-e a méret :U

3njoy the Lif3

(#9) Qwery válasza Hunt3r22 (#6) üzenetére


Qwery
tag

Itt nem írnak árról. A 300 dodó az elődmodell ára.

42

(#10) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Túl sok benne a "valószínűleg". Találgatunk itt össze vissza hogy ilyen meg olyan lesz 0 információ birtokában.

(#11) Hunt3r22 válasza Qwery (#9) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Igaz, sorry. :B

Xr

(#12) Forest48


Forest48
aktív tag

Inkább a one-ra jöjjön már a lolli, mert már kezdek elbizonytalanodni, hogy megvegyem a későbbiekben az új jövevényt.

(#13) zizi7229


zizi7229
tag

jelen állás szerint, ha jól tudom india is megkapja a CM12-t az Oxygen mellett, ha nem napolják el megint, mivel 27-én kellett volna neki jönni

egyébként én nem mentem volna rá ennyire a legnagyobb teljesítményre, főleg a 810 szereplésének fényében, inkább a csúcs MTK-t tenném bele, bár azért ezt a 810-es hírt még nem vezsem készpénznek, mivel egy deka biztos infónk nincs a telóról, csak az hogy jön

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#14) pusszycat válasza babkukta (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Neeee. A snapi 815 38C ahol a snapi 810 45C tesztben. Meg kell várni. :K

Most olvasom az LG G4 snapi 808 jönne 6 maggal. :U

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Just_Reboot válasza zizi7229 (#13) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Még jó hogy nem te csinálod a OnePlus Two-t. Kell a tökömnek a fos MTK.

(#16) babkukta válasza pusszycat (#14) üzenetére


babkukta
senior tag

hááát.... na kíváncsi leszek én arra a 808ra :D Habár a 801nél csak jobb lehet. De ha a G Flex 2-őt nem tudták optimalizálni FHD-vel az S810re, akkor tán ezt fogják az S808ra QHD-val?? :D Kezdek nagyon kishitű lenni :)

Üdvözlettel, Tibi

(#17) zizi7229 válasza Just_Reboot (#15) üzenetére


zizi7229
tag

Nem állok egyik pártján sem, de a 810-est nem kellene beletenni, és MTK-val meg nincs semmi probléma

Ha nem üzletelnék épp, leállnék vitatkozni de nem hiányzik a tiltás

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#18) Just_Reboot válasza zizi7229 (#17) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az tény hogy a S810 nem sikerült túl jól. De ha bele raknák az MTK-t akkor le nem mosná magáról a kínai szar jelzőt. Az MTK-nál még az Exynos és a Kirin is jobb.

(#19) Krugszvele válasza kisapi379 (#1) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Ha lenne a telefonodban, értenéd.

(#20) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Nekem az a bajom, hogy minden modern mobil extrém randa.
Ha én készítenék egyet, akkor iphone 4s kinézete lenne, csak vékonyabb.
Nem értem, hogy azt a formát miért kellett kukázni, annál jobbat sem előtte sem utána nem készítettek.
Az üveg hátlapot meg fémre cserélték, hát köszönjük, értem én, hogy melegedés, meg a pancserok széttörték, de na... hogy néz már ki és milyen a fogása?

(#21) anderledani


anderledani
őstag

Nem tudok lelkesedni az S810-ért az SGS6 megjelenése óta.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#22) evooo válasza Sn00k (#8) üzenetére


evooo
aktív tag

Ezt honnan szedted?
Az emberek legalább 30%-ának besárgult a kijelző, amit gariban csak 1X cserélnek.
Aztán a csere után megint besárgult és nem tudtak vele mit kezdeni.
Úgyhogy, én nem hinném, hogy olyan elégedettek lennének.

(#23) Dexar007


Dexar007
veterán

Azaz harom? ;]

Give me your cum,bull!

(#24) erik88 válasza Dexar007 (#23) üzenetére


erik88
aktív tag

1+2=3 :R

(#25) Forest48 válasza evooo (#22) üzenetére


Forest48
aktív tag

Ezeket az infókat hol szedted össze?
A ragasztó nem kötött meg teljesen, van rá 20000 mód, hogy eltűnjön, halványuljon. Én pl havonta ha egyszer meglátom h van egy árnyalat különbség a kijelző legalján. Hülye aki ez miatt visszaküldi gariztatni.

(#26) legiaap


legiaap
nagyúr

Micsoda meglepő speckókkal jön. Gyakorlatilag minden csúcs gép ezekkel jön.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27) zizi7229 válasza evooo (#22) üzenetére


zizi7229
tag

tudtommal semmi nem volt, csak színkalibrációval voltak gondok, meg valami ragasztófélével, ami egy idő után eltűnt, csak új korában volt látható a telón, jelzem én sem és az egyik barátom sem tapasztalt ilyent a telefonukkal, igen tudom hogy csak 2 ember, de elég különböző időpontban vettük őket tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy jó szériát fogtunk ki

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#28) Tidzsimon válasza Krugszvele (#20) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ízlések és pofonok... Elismerem az iphone5 szép teló, de szvsz ez szebb, csak lehetne kisebb.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#29) guni válasza Krugszvele (#20) üzenetére


guni
tag

Nekem is tetszik, de ekkora méretben már rohadt kényelmetlen egy szögletes oldalú telefon. Fogj csak megy egy Sony Z-t. Nem véletlen hogy az Apple is dobta ezt a dizájnt a nagyobb telefonokkal.

(#30) #16820480 válasza guni (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

Bizony, eléggé böki az ember tenyerét, zsebét. Illetve a (fehér esetén) csúszós hátlap sem segít a fogáson, hiába vékony a telefon. Az egyik legjobb fogású telefon az utóbbi időben a Nexus 4 volt szerintem: gumírozott oldalsó rész és lekerekített sarkok. Egyedül az üveg hátlap volt benne rossz, nagyon csúszott.

(#31) big-J


big-J
őstag

Hát ez nekem kimarad... Köv. telefon 5.8-6.2" lesz lehető legnagyobb akksi és nem felejtik le róla videó kimeneteket, mint az elsőről. (Ezeket az apróságokat leszámítva 10/10 telefon.)

(#32) Tomi326 válasza Forest48 (#12) üzenetére


Tomi326
csendes tag

Az év eleje óta Lollipop fut a telómon. Nem érdemes megvárni a hivatalos megjelenést, mert nagyon jól működnek már a Nightly buildek is. Nyugodtan felteheted rá a legfrisebbet.

(#33) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na kíváncsi leszek az eladásokra ha már ez lesz az új " flagship killer"

(#34) big-J válasza Tomi326 (#32) üzenetére


big-J
őstag

Nekem már nov vége óta. Már az első verzió annyira stabil volt, hogy sosem váltottam vissza.

(#35) Uzi74


Uzi74
senior tag

Remélem ebből már nem hagyják ki az LTE800-at, nálam emiatt nem jöhetett szóba az O+O.

(#36) vicze válasza zizi7229 (#13) üzenetére


vicze
félisten

Légy szíves meséld már el, hogy melyik a "csúcs" MTK? ;] Tényleg kíváncsi lennék rá, hogy szerinted melyik az, mert hogy egyik se közelíti meg a a jelenlegi felsőkategóriát az is biztos. :)

"MTK-val meg nincs semmi probléma" -> Vagy nem cikkezik halálra a netet vele, mert kit érdekel? :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Ha folytatják a trendeket, az előző volt 5,5", ez mennyi lehet?
Ne essenek át a ló túloldalára, amúgy jó lehet ez is, csak emeljenek sokat az áron

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#38) big-J válasza vicze (#36) üzenetére


big-J
őstag

(#39) Saccco válasza vicze (#36) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért annyira nem kell leírni/lenézni az MTK-t szerintem. Nem kicsit fejlődtek az elmúlt időszakban.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40) Sebestyen01 válasza Saccco (#39) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az soc eros, de rendre gyenge a grafikai resz meg mindig!

(#41) vicze válasza Saccco (#39) üzenetére


vicze
félisten

Egyáltalán ne nézem le, de elég pontosan tudom hogy mit tud és hol vannak a gyenge pontjai, míg a többség az Antutu pontszámnál nem lát tovább.
MTK-nak most eléggé lesznek problémái mivel év végéig úgy néz ki nem nagyon kapnak "helyet" 20nm-en, illetve mint látjuk a S810-en még ez is kevés az A57-nek, így nyilván gyengébb GPU-val fognak arra lépni, hogy a hőtermelés normális maradjon. De most még fél évig 28nm ragadtak, úgy meg hogy Qualcomm nyárra 14nm-re lép elég nagy olló fog nyílni teljesítményben a Samsung/Qualcomm és MTK SoC-ok között.

Most kíváncsian várom a márciusi pénzügyi jelentést, mert a februári elég durva visszaesés volt, nincs megfelelő S410 ellenfelük épp főleg ebből eredően.

(#42) zizi7229 válasza vicze (#36) üzenetére


zizi7229
tag

Egy szóval nem mondtam, hogy hol van az mtk teljesítményben a piacon, azt mondtam, hogy a Csúcs MTK-t, ami pedig, mint előttem linkelték, a 6795. Azt is írtam, hogy nem kéne rámenni a teljesítményre annyira, főleg nem s810-zel, ha nem 810 akkor viszont nekik marad a mediatek vagy az intel, és szerintem az előbbivel jobban járnak

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#43) vicze válasza zizi7229 (#42) üzenetére


vicze
félisten

A MT6795-tel(1db teló eddig) az a probléma, hogy 8db A53-as mag, így nem ez a csúcs hanem a MT6595(6db teló eddig), ami viszont 32bit ugye, GPU-ban még így is mind a kettő gyenge nagyon.

"Azt is írtam, hogy nem kéne rámenni a teljesítményre annyira"

OnePlus-nak pont az a lényege hogy csúcs HW van benne, tudod "flagship killer". A S810 még visszafogva is, hogy ne melegedjen, gyorsabb mint a fenti kettő és a minden kritériumnak megfelel, így egyszerűbb ennek az órajelét visszafogni és belerakni. OnePlus nem járna jól MTK-val, mert kompromisszum mentes készüléket ígér, de MTK-val a vásárlók többsége már nem őket választaná. Tehát semmilyen formában nem jó választás számukra. S810-zel pedig minden megmarad, ahogy eddig is.

(#44) #16820480 válasza vicze (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

De pont az lenne a lényeg, hogy kompromisszum mentes készüléket íglrnek. Ha melegedni fog mint a szemét, akkor már nem fog sikerülni. Miért nem Exynos akkor már?

(#45) Just_Reboot válasza #16820480 (#44) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Persze rögtön Apple A8 nem...

(#46) #16820480 válasza Just_Reboot (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért, mások is használtak Samsung SoC-ot, nem csak a Samsung :U Amúgy meg az új Exynos széria nem sikerült olyan rosszul, legalább már kisebb csíkszélességen gyártják, nem melegszik úgy, mint a 810.

(#47) Forest48 válasza Tomi326 (#32) üzenetére


Forest48
aktív tag

És a nightlykra jön ota frissítés? Nincs már kedvem a régi mókához, hogy mindent felmásolgatok és belépkedek recoverybe legyalulni a rendszert és újra belakni.

[ Szerkesztve ]

(#48) vicze válasza #16820480 (#44) üzenetére


vicze
félisten

Jelenleg elég esélytelenek látom, hogy 7420-at kaphatnának, a Samsung valószínűleg még a saját igényeit se fogja tudni kielégíteni belőle. Lehetne 5433/7410, de azzal meg 1:1-ben ugyan ott vannak mint a S810-zel modem nélkül és gyengébb GPU-val.
Alternatíva igazából az S808 lehetne mint a G4-ben, vagy kivárni a S815-öt, ami a OnePlus-os megjelenési sebességet figyelembe véve a legjobb döntés lenne.

(#49) zizi7229 válasza Forest48 (#47) üzenetére


zizi7229
tag

frissítés jön, lehet csak az én recoverymmel nem kompatibilis, de ha automatikusan akarja magát frissíteni, akkor hibával kilép a recoveryből, így csak letölteni tudja az update-t, kézileg kell feltenni, de igazából fél perc meló, meg megvárni az Optimizing Apps screent, ugyhogy nem rónám fel hibának

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#50) tjb007 válasza vicze (#48) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha kivárnák a soha meg nem érkező, soha nem is létező 815-öt, akkor nem nagyon lenne OnePlus Two. :)
Egyre unalmasabbak már ezek a kamu SoC-k. Legalább lennének egy kicsit kreatívabbak, vagy valami hihetőbbel állnának elő.
7420-at amúgy előbb fogunk dev.boardban látni mint telefonban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.