Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

óóó az autós kamerán igazán javíthattak volna. Azt leszámítva nekem tökéletes volt a játék.

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

"a vásárló pedig általában kedvező áron juthat hozzá valamely közkedvelt játék újabb, kicsit feljavított, kicsit kibővített kiadásához."

Ja, 15 ezer forint, köszihelló. Kb. 4-5 ezer forintot érne meg (mint pl. a Metro 2033 Redux) – mindezt úgy mondom, hogy az "eredetivel" nagyon sokat játszottam X360-on, és nagyon tetszett; de ezek a teljes árú újrakiadások rettenetesen felidegesítenek, legalább valami trade-in lenne ezekre...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) xtremez


xtremez
aktív tag

Én örülök ezeknek az újra kiadásoknak és még azt is el lehet nézni, hogy minimálisan újítják fel őket, de az hogy nem bírja tartani a sebességet az elég nagy pofátlanság. Ezzel a játékkal csak annyira törődtek, hogy elinduljon az új konzolokon. :((( :U

(#4) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Nekem tetszett az eredeti, a kuldestest nyujto kiegeszitok is jol sikerultek. Fontolgattam hogy megvegyem ezt de eleg negativ volt a visszajalzes ezzel kapcsolatban, ahogy latom szinte semmit nem nyujt az eredetin felul ha mar megvannak a dlck.

"Ha van a játéknak hibátlan pontja, hát az a környezet, Hongkong titkokkal és különleges élményekkel teli városa."

Ez volt ami engem igazan zavart az eredeti jatekban mert a varosnak nem sok koze van Hong Konghoz sajnos.

Varom a folytatast addig remelem silerul talalniuk egy terkepet hong kongrol, vagy meg jobb esetleg ellatogatnak oda a fejlesztok.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#5) haxiboy


haxiboy
veterán

Én nem játszottam az elődjével, de hamarosan sor kerül rá, már beszereztem, telepítettem, csak 3-4 hónap gép nélkül = Van mit bepótolni :DD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) asvald


asvald
senior tag

szal , megint magasabb gépigényt kreáltak egy amúgy szar játéknak?! :U

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#7) GeryFlash válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

Minden kívánságod így teljesüljön :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) bLaCkDoGoNe válasza GeryFlash (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Arról valóban nem tettem említést, hogy én XBOX ONE-on játszom, így ez engem sajnos kevéssé érint. :N

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) Nexus999


Nexus999
csendes tag

Szinte semmiben nem változott, semmi értelme nem volt újra kiadni.

(#10) EnterR


EnterR
veterán

A jármű kameranézete továbbra is csapnivaló. Tény, hogy szebb lett a grafika, de amúgy sem egy etalon játékról van szó.

PSN ID: marquuard

(#11) section9


section9
őstag

Zseniális a játék, de sajnos már a HD DLC-vel sem futott kellő sebességgel, úgyhogy ezt skippelem. :(

(#12) Diopapa


Diopapa
addikt

Adhatnák olcsóbban annak, akinek megvan az eredeti. (lásd még Deus Ex)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ez a játék sose volt jó, pár küldetés után erre jutottam. A járművek irányítása pocsék enyhén szólva is. Márpedig egy ilyen sandbox világban pont az a jó, hogy lehet száguldozni. Legalábbis én azt szeretem bennük.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Hát ezt a Squaret nem értem. Egyik újrakiadást kiadják teljesen jó és nagyonnyomott áron, másikért meg egy "vagyont" kérnek. :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#15) maputo válasza Victoryus (#13) üzenetére


maputo
tag

Ha sima TPS-ként kezeled, akkor nagyon is jó ez. (Ez volt az első GTA klón, ahol inkább taxiztam...) A verekedős részei nekem nagyon tetszettek.
Ha rendbetették volna az autók irányítását, akkor még meg is vettem volna újra.

(#16) .tnm válasza Diopapa (#12) üzenetére


.tnm
addikt

50%- kedvezménnyel adják Steam-en, akinek megvan a sima október 30-ig. persze még így is €15.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#17) CJ4567


CJ4567
veterán

Pár tapasztalat:
A két processzormagot(E8400 3.6GHZ) általában 50-75%-ra használja ki.
Benchmark eredmény, Medium grafika, 1360x768.

Szerintem egész jó az optimalizálás.
Minimum FPS meg pillanatnyi töltés volt helyszínváltásnál.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18) CJ4567 válasza CJ4567 (#17) üzenetére


CJ4567
veterán

Javítok, játék közben mennek 100%-on, benchmark közben nem megy annyin.

No Sana No Life

(#19) GeryFlash válasza CJ4567 (#17) üzenetére


GeryFlash
veterán

4670nel megy mediumon? Az tényleg korrekt, elég gpu limites a géped (nem basztatásból, nekem c2d e6700+gtx460, ott meg csúnya cpu limit :DDD)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) CJ4567 válasza GeryFlash (#19) üzenetére


CJ4567
veterán

Néha lemegy 20 fpsre, de nem panaszkodok, mivel elég új játék, csoda hogy elindul :DDD

No Sana No Life

(#21) Diopapa válasza .tnm (#16) üzenetére


Diopapa
addikt

Deus EX-nél tán' 4€ volt.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#22) etohun


etohun
aktív tag

csak szerintem néz ugyanúgy ki, mint eredetileg a hd texture pack után?

(#23) tomorrow-tec


tomorrow-tec
csendes tag

Ez szép és jó hogy a fejlesztől foglalkoznak a régebbi gamekkel is és nem csak az újakra figyelnek oda, de azért szerintem ez pofátlanság hogy újra pénzt kérnek érte azoktól is akik már megvették egyszer, főleg hogy nem olyan nagy mértékű a változtatás...

Youtube/ Let' s play - The Gamer Beast \Youtube

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.