Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#863) ferkau válasza arecibo (#861) üzenetére


ferkau
csendes tag

Húuuu.köszönöma választ.Samsung ht-h4550 házi cuccom van,természetesen minden van rajta,na meg a tv-n is(optikai,rca,scart...stb).De kifogom próbálni ezeket,amit javasoltál.
Az én gondom viszont továbbra is az,hogyelméletileg a TV vmelyik vagy mindegyikHdmi kimenet tudja az ARC funkciót,engedélyezve is van,a hang tesztet végig tudom csinálni,De a TV felől mégsem hajtja meg a hangcuccot!!És a samsung tv-mmel ugyan ezekkel a beállításokkal szólt!!!Most még 1 lehetőség lehet...Mivel fent van a falon a tv és nem látom az aljzatok, csak kézzel tapogattam ki,le fogom szerelni,mert csak 3 HDMI aljzatot érek el,igazából a 4. nem is tudom hogy hol van,kerestem képeket a hátuljáról,de nem találtam.Lehet hogy a 4. HDMI-be kell helyeznem a kábelt és ott jó lesz.Azért kértem tanácsot,hátha vkinek ugyanilyen 55"-a van és HDMI-ről használ vmilyen 5.1-es házimozi cuccot.Egész hétvégém elment,arra,hogy eltüntessem a kábeleket,nem szivesen látnék ott semmilyen rca vagy más megoldást
Esteleg ha van vkinek képe 50" vagy 55" hátuljáról,azt egköszönném,ha feltenné. :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.