Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) fery02 válasza senki66 (#149) üzenetére


fery02
addikt

Részemről a bocsánat kérés ez esetben valóban. :)
De persze magyar szavakkal is lehet próbálkozni, csak általában üvegfóliák ritkábbak szoktak lenni (úgy értve, hogy esélyesen külföldi rendelés az ilyennek a vége sok esetben).

(#152) merlinke


merlinke
csendes tag

Sziasztok, ismét én!

Pár órája húztam ki a jószágot a töltőről. Itt van mellettem, kikapcsolt állapotban, kb. 20 perce csak rá pillantottam és láttam, hogy magától elindult a Factory Mode + a dorid logó és alatta a Downloading... szócska. Ez mi a manó akar lenni? Nem ez az első androidos eszközöm, de ilyennel még nem találkoztam :F

(#153) fery02 válasza merlinke (#152) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Nekem olyanak tűnik, mintha szoftvert frissítene, bár ahhoz előtte azért felhasználói megerősítés is szükséges szokott lenni...
Még mindig Downloading van? Azóta már eltelt egy óra. :)

[ Szerkesztve ]

(#154) merlinke válasza fery02 (#153) üzenetére


merlinke
csendes tag

Igen, még mindig ugyan az a helyzet. Viszont a bal alsó sarokban látok egy ilyet: H/W version: 0.2 Nem tudom, számít e...

(#155) fery02 válasza merlinke (#154) üzenetére


fery02
addikt

Nem igazán van ötletem azon kívül, hogy google-ben kutakodni a képernyőn látottak alapján. :F

(#156) merlinke válasza fery02 (#155) üzenetére


merlinke
csendes tag

Hát, passzolok, hogy mi lehet a kínja, baja. Így hagyom, ahogy van, és várok... Ha nem változik a helyzet, akkor hétfőn viszem a szervizpontba. Jobb ötletem nincs... :(

(#157) merlinke


merlinke
csendes tag

Úgy tűnik megoldódott a probléma. Nagy valószínűséggel önkényesen, miután levettem a töltőről, kikapcsolt állapotban újabb verziójú droidra frissítette magát :C (rejtély, hogyan). Annyi rémlik, hogy amikor megvettem a tabletet, megnéztem és akkor meg is jegyeztem, hogy a mobilomon újabb verziójú android van (4.2.2), de már nem emlékszem, pontosan hanyas volt a tableten. Az előbb rápillantottam, mi a helyzet. Már nem volt Factory Mode-ban, lemerült. Bekapcsoltam, minden a régiben, csupán annyi, hogy ezen is 4.2-es android van. :N

(#158) fery02 válasza merlinke (#157) üzenetére


fery02
addikt

Nem olyan rég nekem is kínált szoftverfrissítést és ugyanazon az Android verzión maradt végül (amit te is írsz), amin volt.
Nekem is "feküdt a zöld Android figura a kép közepén és ment a csík", annyi különbséggel, hogy én tudtam konkrétan, hogy miért. :)

(#159) senki66


senki66
senior tag

Kiváncsivá tettetek ezzel a szoftver frissítéssel. Rámentem a frissítés keresésre, ki is írta, hogy rendelkezésre áll frissítés, majd kapcsolódás a szerverhez, de visszadobja, hogy"Ez egy módosított eszköz. Szoftverfrissítés nem elérhető." Ez a rootolás miatt lehet, ha igen hogy lehetne mégis frissíteni?

(#160) merlinke válasza fery02 (#158) üzenetére


merlinke
csendes tag

Nem tudom, sikerült e csatolnom a képet, amit a keresőben találtam, de nálam is ez volt a helyzet. Nem volt semmilyen csík, és a droid figura sem feküdt. Ellenben a mobilomon, ahol én magam frissítettem a rendszert. A telefonom -szerencsére- nem kezd bele sosem önkényesen frissítésbe. Automatikus frissítés opció a tabletemen eddig be volt pipálva, a biztonság kedvéért kivettem onnan a pipát. Nem is értem... Eddig tényleg nem volt gondom az android rendszerrel, sőt, nem is értem, miért panaszkodnak erre a rendszerre ennyien, de ez már más téma. Nyilván, ha bajom lett volna vele, nem veszek droidos tabletet, és 'pár' hónappal ezelőtt új droidos mobilt. Jó, a másik az, hogy nem ásom bele magam a végletekig a telefonos op.rendszerekbe, mert csak felhasználói szinten érdekel a téma, ezért sem értettem, hogy miért csinálta a tabletem azt, amit. Szóval valahogy talán 4.1-ről (???) 4.2 lett a tableten, de nem értem, mi tartott rajta órákba... Nem is kínált fel korábban, sőt sosem semmilyen frissítés, amióta megvan a készülék (kb. 2 hónapja). A telefonomon lement a frissítés 15 perc alatt...

(nem saját kép, elérhető itt: http://mobilarena.hu/dl/upc/2015-02/07/501829_bwq9irqzoajtvv8l_img_1408_2.thumb.jpg )

[ Szerkesztve ]

(#161) fery02 válasza merlinke (#160) üzenetére


fery02
addikt

Érdekes, foglalmam sincs mi lehetett az, olyan képernyőt még én sem láttam soha sem. :F
De a lényeg, hogy azóta megy a Tab.

senki66:
Természetesen valahogyan unroot-olni kéne, ami lehet csak android rendszer újraflash-eléssel menne.
LG-s tapasztalatokból indulok ki amúgy, Samsung-on fogalmam sincs, hogyan működnek a mélyvízes dolgok, szóval nem igazán tudok benne érdemben segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#162) senki66 válasza fery02 (#161) üzenetére


senki66
senior tag

Na visszaflasheltem egy stock romot, erre kiírta a frissítésre, hogy nincs mit frissítenie, mert a legújabb szoftverem van. Adtam a szarnak egy pofont, ezek
után persze újra feltenni a CWM-et, meg a root-ot.

(#163) senki66 válasza fery02 (#161) üzenetére


senki66
senior tag

meg tudnád adni neked mit ír ki a beállítások/eszköz névjegye Kernelverzió/Build szám?

(#164) air válasza senki66 (#162) üzenetére


air
nagyúr

Hiába teszel vissza stock romot, a gyári OTA és Kies frissítési lehetőséget már buktad.
Ez már a 3 éves Tab 7 Plus-omon is így volt.
A download számlálót kellene nullázni, de tudtommal azt nem lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#165) senki66 válasza air (#164) üzenetére


senki66
senior tag

Én úgy tudtam ebben nincs ilyen száláló, a szerver csak a státuszát figyeli, hogy Official vagy Custom.
Ha mégis vann számláló, akkor azt a Triangle Away-jel lehetne lenullázni, de sajnos az SM-T110 nem támogatott.

(#166) kátú válasza senki66 (#165) üzenetére


kátú
őstag

Ha van root od akkor terminal emulatorral is lehet számlálót nullázni, csak elfelejtettem a kódot amit be kell írni xD de egy Repartos rom felrakásával is nullátódik a számláló NEM stock hanem REPARTOS

It still works!

(#167) senki66 válasza kátú (#166) üzenetére


senki66
senior tag

Ezt a terminál emulátoros dolgot nem vágom, ezt telepíteni kell az áruházból?
Kár, hogy nem jut eszedbe, mit kell beírni... Valaki nem emlékszik rá?
Repartos ROM-okat merre lehet találni van egyáltalán sm-t110-hez?

[ Szerkesztve ]

(#168) kátú válasza senki66 (#167) üzenetére


kátú
őstag

Nemtudom, hogy van e repart erre, de elvileg kéne lennie, a terminalt play ről kell telepíteni, a kódonmég mindíg gondolkodom

It still works!

(#169) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Próbálta már valaki USB-s 3G modemmel a készüléket? Én azzal is szeretném használni, esetleg van valakinek tapasztalata ilyen téren? Előre is köszi.

Peti

(#170) air válasza balpeter04 (#169) üzenetére


air
nagyúr

Mivel nem támogatja az OTG-t, ezért esélytelen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#171) #34322688


#34322688
törölt tag

Sziasztok.
Samsung galaxy tab3 lite t-113 gépet vásároltam. Azt szerét ném kérdezni hogy ehez is jó a 110-flip tok? És tudnátok ajánlani flip tokot, ami nektek is bevált?

(#172) havri1 válasza Gabesz1019 (#137) üzenetére


havri1
félisten

Nem mai a hsz-, de aktuális nekem most.
Kijelzőn megjelent egy gyönyörű fekete függőleges csík, amit szerettem volna gariztatni.
Beregeltem még régebben a mysamsungon, és nekem sincs se premium, se futár lehetőség.
Postán le lehet adni, gyakorlatilag ugyan az, mint a futár. Ingyen hozzák, viszik.

Garanciajegy elég, amennyiben 12 hónapnál fiatalabb a készülék. Nekem ugyan volt a dobozban garijegy, de teljesen szűz, nem volt kitöltve. Ezt orvosoltam egy pecséttel, és kitöéltöttem (Pecsétet egy T-pontban raktak rá).
Holnap viszem a postára, kíváncsi vagyok..

havri

(#173) Alastair'


Alastair'
nagyúr

4.2.2-es rendszer van a tabon, nem kapta meg a kitkat-et?

Alister from Hell

(#174) kátú válasza Alastair' (#173) üzenetére


kátú
őstag

Tudtommal nem

It still works!

(#175) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Van rá valami használható custom rom?

Alister from Hell

(#176) kátú válasza Alastair' (#175) üzenetére


kátú
őstag

én még nem foglalkoztam vele

It still works!

(#177) Alastair' válasza kátú (#176) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Akkor marad a 4.2.2, nem èrdekes. Ma vettem 15-èrt hasznàltan, de olyan mintha most csomagoltam volna ki előszőr. Ennyit szerintem megèrt, a bolti 30 ezret nem adtam volna ki èrte.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#178) kátú válasza Alastair' (#177) üzenetére


kátú
őstag

Csak tiltsd le azokat amik feleslegesek

It still works!

(#179) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék melyik Samsung Galaxy Tab-ot érdemes megvenni? Mik a különbségek pl. a T110-es, T210-es vagy T230-asok között? Vagy pl mi a különbség a Tab 3 és a Tab 3 Lite között?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#180) Alastair' válasza Lacko84 (#179) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A mobilarènán megtalálod a teszteket.

Alister from Hell

(#181) kátú válasza Lacko84 (#179) üzenetére


kátú
őstag

A TAB 3 lite sebességben jobb mint a TAB 3

It still works!

(#182) Alcatraz13


Alcatraz13
tag

Érdekes, ilyen kecském van, mégis gond nélkül felismeri az OTG csatival rádugott cuccokat (egér, pendrive, stb.) :DDD :DDD :DDD :DDD

"SIGNATURE"

(#183) kátú válasza Alcatraz13 (#182) üzenetére


kátú
őstag

Mi a titkod???????? Áruld el nekünk is 😃 Milyen kábelt használtál?

It still works!

(#184) Alcatraz13 válasza kátú (#183) üzenetére


Alcatraz13
tag

Fogalmam sincs, hogy nekem miért működik, egy ilyen Sony OTG kábelem van, ezt használom minden eszközömhöz. Mondanám, hogy a tabon a legfrisseb rendszer van (4.4.4), de ha jól tudom, akkor ennek nincs köze hozzá. Ja, és az enyém Wifi-s verzió. Szóval lehet, hogy kábelfüggő a dolog, de ezt nem tudtam letesztelni.

"SIGNATURE"

(#185) kátú válasza Alcatraz13 (#184) üzenetére


kátú
őstag

neked az nem gyári rendszer ott egy kernel van a dologban, az engedélyezte az otg t

It still works!

(#186) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy innen [link] a T110UEUANE4 KitKat verzió felmenne-e a T111-es 3G-s verzióra? Gondolom akkor a 3G nem működne, viszont a hardver többi része megegyezik, ezért működnie kellene. Szerintetek megér egy próbát? Előre is köszönöm a segítséget.

(#187) wayne1 válasza Alcatraz13 (#184) üzenetére


wayne1
senior tag

Hogy sikerült felraknod a 4.4.4-et rá?

(#188) Alastair' válasza Alcatraz13 (#182) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Biztos, hogy a Lite verziód van?

Alister from Hell

(#189) Alcatraz13 válasza Alastair' (#188) üzenetére


Alcatraz13
tag

Igen, biztos, illetve 100%, hogy nincs rajta custom ROM, ugyanis nincs egy hete, hogy kihoztam T-től. Még rootolni sem rootoltam!

"SIGNATURE"

(#190) Alcatraz13 válasza wayne1 (#187) üzenetére


Alcatraz13
tag

Ilyen volt gyárilag. (telekomos)

"SIGNATURE"

(#191) Alastair' válasza Alcatraz13 (#189) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Hát nekem a wifi only T110 ragaszkodik a 4.2.2-höz, azt írja nincs frissítés, és az otg-billt sem ismeri fel amivel a Nexus 7-est szoktam használni.

Alister from Hell

(#192) wayne1 válasza Alcatraz13 (#190) üzenetére


wayne1
senior tag

Sehol sem találok utalást arra, hogy lenne rá 4.4. XDA-n is csak 4.2-es ROM-ok vannak hozzá.

(#193) Alcatraz13


Alcatraz13
tag

Most nézem, hogy az enyém SM-T113; ennyit számítana ez?

"SIGNATURE"

(#194) Alastair' válasza Alcatraz13 (#193) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Sokat.

Alister from Hell

(#195) mobileman


mobileman
aktív tag

Új tulajként szeretném kérdezni, mert nem találok infót arról- hogy a Sami Galaxy tab 3 Lite SM-T113 MHL képes- e?

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#196) juve600


juve600
nagyúr

üdv

alábbi a problém

adott egy játék FIFA 15 ULTIMATE TEAM

van egy samsung galaxy ace 3 telo amire le lett töltve,simán fut
van egy samsung st 110 tablet amire valamiért nem tudjuk letölteni,nem is látni a playáruházban
szabad hely van a tablet belső memóráján is 1,5 gb meg a sd kártyán is van 5gb

mi lehet a gond ???

thx

[ Szerkesztve ]

(#197) kátú válasza juve600 (#196) üzenetére


kátú
őstag

Nem kompatibilis a telefon soc jával, ebben nem Snapdragon van vagy exynos, csak egy ismeretlen kínai

It still works!

(#198) juve600 válasza kátú (#197) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

telon megy a tableten nem

[ Szerkesztve ]

(#199) juve600 válasza kátú (#197) üzenetére


juve600
nagyúr

szted ezen a telon menne ??

[link]

(#200) kátú válasza juve600 (#199) üzenetére


kátú
őstag

nem vennék rá mérget, de talán

It still works!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.