Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #03372544


#03372544
törölt tag

"így 169 képkocka / inch képsűrűséget kapunk" :D

(#2) Simi87 válasza #03372544 (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Szokàsos csamcsung minőség.

(#3) Legendd válasza #03372544 (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Volt egy kis irónia benne, de fura, szóval marad a ppi :D

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt a tabot még bottal se :D
Már a sima Tab 3 7.0tól is feláll a szőr a hátamon (főleg mikor telószámla befizetésre várva tapizom az egyik kiállított darabot), akkor mi lenne ezzel? :D
A Samsung ezt a kategóriát meglehetősen mellőzte eddig, és bánatukra későn kapcsoltak, és mire kijött ez, ezt a terepet már a Wayteq uralja, így ennek a "torszülöttnek" semmi keresnivalója nincs, és hamar el is fog tűnni a süllyesztőbe.

A kamerát tuti hogy a selejtezésre váró Corby-kból szedték, ott láttam utoljára 2 megapixeles fixfókuszos kamerát :D
Szégyen ;]

All→M8

(#5) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Egy tablet OTG nélkül? Ennyi... kuka.

(#6) air


air
nagyúr

Micsoda hiánypótló eszköz. :Y Ebben a szegmensben még valóban nem volt termék a Samsung kínálatában.
Vagyis, bocsánat, volt. 3 évvel ezelőtt a Tab 1. Igaz más SoC-cal, de szinte pontosan ugyanilyen paraméterekkel jött ki. Vagyis a Samsung visszaért a 3 évvel ezelőtti Tab 1 szintjére. :W
Gratulálok. Micsoda invesztíció, micsoda fejlődés. Ha ez így halad, 2 év múlva kiadnak egy abakuszt, aminek az alsó részén lesz egy fizikai és két érintő gomb. ;]

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7) NeRo28


NeRo28
aktív tag

20-25ezerért jó lenne,de 40et nem ér meg!

(#8) ghiottone válasza air (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 :DDD
Akkor lenne értelme ha max 28e-ért szórnák, de így, hogy még a kijelző sem IPS.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) air válasza ghiottone (#8) üzenetére


air
nagyúr

28?
Szerintem inkább max. 20e. Akkor vennék egyet a lányomnak, ha nem lenne neki (nekem) egy Tab 7 Pluszom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#10) Griff55


Griff55
senior tag

háát elég csúnyácska, így ránézésre azt mondanám, hogy ez egy 20ezres tablet

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#11) ghiottone válasza air (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Samsung felirat miatt kalkuláltam bele a + 8 ezret :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) lowlight


lowlight
tag

Értem a lényeget, de ezen azért besírtam: "átlósan nézve pedig elsötétedik a képernyő és szinte semmit nem lehet látni a tartalomból" :D Sajnos én is láttam már sok kritikán aluli, táncoló megjelenítőt, de átlósan még nem vizsgáltam őket. ;] Na majd ezt... :DDD Az azért elég érdekes, hogy a minta képek alapján ez a 2 MP-s fixfókuszos optika elég sok autofókuszos 5 megapixeles társát veri... A külső tekintetében itt is érvényesül a Samu szappantartó uniformisa. Legalább a tabletjei néznének ki máshogy... csak egy kicsit. :O

[ Szerkesztve ]

(#13) hokins


hokins
addikt

Nem cserélném le ezért a tab 8.9-et…

(#14) DemonDani


DemonDani
addikt

Ennyiért akciósan már az Asus MemoPad HD 7-be is bele lehet futni, inkább azt emeltem volna ki a cikk végén... (eMAGon volt ennyi nemrég aszem) Meg egyébként sem sokkal drágább.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15) mmmb80


mmmb80
tag

Ocsmány felhaszn. felület,nincs elöl kamera, vivante gc1000 gpu,40 ezer forint. Többet nem mondok,mert nagyon csúnya lenne

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez így már kevés. Egyrészt a kijelző miatt, másrészt meg ha túllépünk ezen, és valakinek ennyire lenne "csak" szüksége tablet fronton, akkor is drága a tudásához képest.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) tjb007


tjb007
nagyúr

A nem Lite változat is elég harmatos 50e forintért, ez a herélt változat meg még inkább az.
Az egész Tab 3-as széria a vicc kategória, idén a Tab 4-gyel szerencsére ez változni fog.

(#18) eclipse006


eclipse006
őstag

Aki ezt megveszi, meg is érdemli. :DDD

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#19) ucli


ucli
senior tag

A butát is lebutították

(#20) air válasza tjb007 (#17) üzenetére


air
nagyúr

"a Tab 4-gyel szerencsére ez változni fog."

Amennyiben?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21) f(x)=exp(x) válasza tjb007 (#17) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Te már tudsz valamit... milyen SoC lesz benne? A G Padot megéri majd lecserélni arra? ;]

Ez kevés. :O

(#22) halkow


halkow
őstag

elég silány ócska semmit mondó cuccot Kukázott 1k ért a samsung .lehet ki kell rotolni ahhoz hogy gördülékenyen fusson. semmi értelme nem volt berakni MATV -be .A trend Plus-ot kellett volna az még úgysem volt sose :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) Sofian


Sofian
őstag

Galaxy Tab 2 7.0 jobb és olcsóbb is..

[ Szerkesztve ]

(#24) DemonDani válasza tjb007 (#17) üzenetére


DemonDani
addikt

Asus MemoPad HD 7 akkor is jobbnak tűnik úgy egészében. Nem tudom pl milyen panel lesz a Tab 4 7.0-nál, kamerák biztos visszafogottabbak, többiben nagyjából egál.

A Tab 4 8.0 egy jó árral jó volna, de szerintem be lesz árazva 70k-ra annyiért meg már majdnem ott az LG G Pad...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#25) ZolkoW


ZolkoW
őstag

azt hittem, ilyen már nem lesz, hogy előlapi kamera NINCS, hátlapi meg van, egy TABon...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#26) air válasza Sofian (#23) üzenetére


air
nagyúr

Tab 7.0 Plus óta csak visszafelé léptek a 7 colos vonalon. Az pedig '11 októberében jött ki. A Samsung totál idiótának nézi az embereket, akik ezt igazolják is, hiszen megveszik ezeket a hulladékokat. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27) hokins válasza air (#26) üzenetére


hokins
addikt

Sokan azért nem olvasnak teszteket, csak azt látják hogy új készülék és a méret ideális nekik(esetlegesen ha szolgáltatói kinálatban is elérhető, akkor "viszonylag" olcsón meg is kapják)

(#28) SkyLine3000 válasza hokins (#27) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Bocsi! Nem neked szántam, csak véltelen válaszba ment, új hsz helyett. :D

Én a jelenleg is használt lengyel tabomat tuti nem cserélném le erre. Az a Rockchip Rk3066 ettől még midig sokkal jobb/erősebb, minden téren. És tavaly ilyenkor került 25-be két év háztól-házig garival.

[ Szerkesztve ]

(#29) foxymaci


foxymaci
senior tag

Hát a tab2-öm sokkal jobb ennél az izénél....:D Kinézetben betekintési szögben 100% hogy jobb...

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#30) Napfénysüti

Na ez valóban nem fogja megváltani a világot. Ha a sima verzió is ennyibe kerül akkor nem kérdés melyik a jobb vétel. Majdnem azonos áron mondjuk tényleg nincs értelme az egyiknek.

Més que un club!

(#31) tjb007 válasza DemonDani (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 4-es széria nem lesz annyira béna, mint a 3-as, persze a túlárazottságot már most borítékolni lehet.

(#25) ZolkoW

Samsung logika. 100 év se lenne elég a megértésére.

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez harmat... Már a sima is gyenge volt.. Ez tényleg lite

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Enci1983


Enci1983
senior tag

Ez annyira kellett mint Holt tengerbe a só :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#34) DemonDani válasza tjb007 (#31) üzenetére


DemonDani
addikt

Hát nem béna, nem fog akadni 2014-ben az Android rajta, csak nem fogja megérni sem jó eséllyel. Elég az végső soron azért... Nem tudom miért nem lehet kicsit konszolidálódni az árazással.

Persze miért is tennék? A Galaxy Tab 3 széria talán a legsikeresebb az Apple iPadek után az eladási számokat tekintve.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#35) zseko


zseko
veterán

Hát ez kb. sz@rt sem ér... Két dolgot nem értek még, egyik a hardveres gomb, másik meg hogy mi ez a kamera-mánia náluk, hogy kiemelkedik a hátlapból?? :F

S4-et meg a legutolsó frissítéssel elbaxták, eddig volt glonass, 4.4.2 óta nincs. És sd-kártya használhatósága is jelentősen leredukálódott. Komolyan mondom, egyre hülyébbek és egyre jobban visszafelé fejlődnek google-val egyetemben...

HR24.hu

(#36) AMD Power


AMD Power
titán

Értelmetlen tipikus Samsung bőr lehúzás, és ráadásul tök értelmetlen.

(#37) tjb007 válasza DemonDani (#34) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az árukhoz képest bénák, vagy akkor módosítom, és nem bénák, hanem borzasztóan rossz ár/érték aránnyal rendelkeznek.
Ha a Tab 3 7.0-t 40e forintért adnák, és a Tab 3 8.0-ért sem kérnének közel annyit mint amennyibe az LG G Pad 8.3 kerül nem lenne gond.

(#38) Pete55555


Pete55555
addikt

600*1024 - eddig olvastam :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#39) DemonDani válasza tjb007 (#37) üzenetére


DemonDani
addikt

Eleve ott lehetett temetni az egészet mikor a Tab 2-ről álltak át Tab 3-re és nem igazán lett semmivel sem erősebb a dolog. És volt képük még egy Lite-ot faragni :DDD Nem csoda, hogy kivárták, míg vége lett az MWC-nek, és csak utána merték kiadni...

Béna is persze mert vicc h 2013-ban olyan táblagépet árultak ('14ben is) amin egyszerűen nem megy rendesen az android sem, nem h komolyabb alkalmazások, holott már taligán tolják fillérekért a 4 magos chipek. Csak hát nézőpont kérdése, mert végső soron megy meg nem romlik el, csak simán gyenge magas árral...

Nem tudom mennyi év kell még a Samsungnak, hogy rájöjjön, hogy nem 4-5 gépre kéne figyelni egy évben a többit meg csak nyomtatni, mint vmi bélyeget 1000 szám random alkatrészgenerátorral. Sony érdekes módon alsóbb szériákban is csinál promózható gépeket a Samu meg csak úgy fogy mikor mind átgondolatlan tömegizé 100k alatt, legyen az tábla vagy teló.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#40) hokins válasza zseko (#35) üzenetére


hokins
addikt

Pedig a tab 10.1 és 8.9-en nincs...

(#41) air válasza hokins (#40) üzenetére


air
nagyúr

A 7.7-en és a 7 Pluszon sincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42) Sofian válasza hokins (#40) üzenetére


Sofian
őstag

Tab 2 7-ben tuti van Tab 2 10.1-ben nincs?

(#43) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...most ehhez lehet bármi jót is szólni?

Ezt meg megint miért kellett? +1 modell, ami gyalázatos, és szépen növeli az elektronikai hulladékdombot...

Táblagépnél valahogy abszolút logikátlan az előlapi kamera hiánya, ámde hátlapi meg van.

Egy utolsó után kínai belpiacos kacaton is legalább egy VGA előlapi van. (hátul persze semmi, de ez így logikus)

...az a kijelző meg pont olyan sz@r mint a 25E-s Navon Raptoromé. Feketedik, meg színtvált pár fokos döntésre.

Borzadály.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#44) Mezcal


Mezcal
addikt

A 2 évvel ezelőtti Prestigio tabom leveri, mint vak a poharat. Durva ez 2014-ben!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#45) hokins válasza Sofian (#42) üzenetére


hokins
addikt

Nem tab 2, hanem sima tab. 2011-es model...

(#46) aawbr válasza air (#6) üzenetére


aawbr
csendes tag

Nehogy elfelejtsd a szappantartó formát a szálcsiszolt alumíniumot utánzó műanyagból! :P

(#47) ollie válasza air (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van benne GPS, azért ne essünk túlzásba. 20-ért milyet ad a konkurencia?

40-ért persze, hogy drága, de a 20 azért erősen túlzás.

***

(#48) air válasza ollie (#47) üzenetére


air
nagyúr

Aha, OK! :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Kár az áráért...biztosan lenne aki venne új Samut elérhető áron...

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#50) zolem


zolem
aktív tag

Mondjatok néhány alternatívát gps vevővel, mert akarok egy ilyesmit. Köszi

にんじん

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.