Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Romvr


Romvr
őstag

Ha valaki akarja akkor csinálhatok pár tesztet még más játékokkal, noha összehasonlítási alap már nem lesz lévén eladtam a GTX kártyát.
Amire gondoltam hogy kipróbálnám a következő játékokat:
- Assassins Creed Odyssey (már telepítve és ultrán el is indítottam, de Vsync miatt 60 fölé nem tudott menni az FPS)
- Far Cry New Dawn
- Esetleg az új "tömbradir árnyéka" bár sose vonzott a sorozat

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Jónak tűnnek ezek az új Ventus kártyák; a rövidített, 205mm-es változat ITX rendszerekbe is frankó lehet!
Csak azt nem értem, a félpasszív hűtést miért dobta az MSI? A Giga-nak jellemzően még az egy ventis kártyái is leállítják a ventit két játék session között... :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Aprósólyom válasza Romvr (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Rengeteg teszt van a neten, szerintem ha tesztelsz, olyan játékkal amivel még nem volt, vagy olyan beállításokkal, amivel még nem volt.

Jevons paradox

(#4) wody21


wody21
tag

Köszi az ízelítőt, egész érdekes eredmények jöttek ki!

Azzal viszont nagyon nem értek egyet, hogy a százalékban kifejezett "teljesítmény-növekedés" mértékét is ugyanúgy húzzuk bele a grafikonba, ami eredendően az FPS értékeket hivatott megjeleníteni. Ezt szerintem érdemes lenne újragondolni, és átszerkezteni.

(#5) Lord Myn válasza Romvr (#1) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Szerintem frissítés GPU-Z-t, mert ez a "181" TMU elég érdekes (136 lesz az).

(#2) AxBattler: Nem dobta, csak az alsó szegmensből, Armor/Gaming széria félpasszív ugyanúgy.

[ Szerkesztve ]

"War does not determine who is right - only who is left."

(#6) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Jó teszt,bàr a két kari más liga.A sima 2060 se a 1060-at váltotta.

(#7) nullpoint


nullpoint
senior tag

Kéne egy oldal ahova feltölthetik az emberek az írott tesztjeiket.

Itt logouton nem nagyon szeretik úgy látom hogy a user hamarabb megvan a teszttel mint az akit ezért fizetnek.

Gondolom emiatt húzzák a megjelentetését. :(((

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#8) Romvr válasza nullpoint (#7) üzenetére


Romvr
őstag

Akkor dobjanak egy Privátot legalább hogy bocsi de majd ha már mi is készen vagyunk.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.