Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#137) King Unique válasza Szatyor95 (#134) üzenetére


King Unique
titán

Nálad, de nem mindenkinél, s mint írtam visszajelzések még így bőven pozitívak.
Ötletelés telepítőre nem rossz, csak ilyen úgyse lesz szerintem, mert az a cél, h a telepítés is minél egyszerűbb legyen (next-->next-->next--->finish) és, ha még külön felületet kell választani, az meghaladja sokak szintjét. Átlagos felhasználó amúgy se tud semmilyen OS-t feltelepíteni, hát még ha testre is kell szabnia benne. Ilyen, v ehhez némileg hasonló lehetőséget, jobb testreszabhatóságot telepítésnél csak az Embedded kiadásoknál láttam, sima mainstream home verzókra nem jellemző és vsz nem is lesz.

(#136) Lapajbacsi: pont fordítva kéne, nem...? :D
Nem mondom, h nincs némi igazság abban, amit legelőször írtál, de azért nem minden klappol. WU letiltása eleve hülyeség, főleg jogtiszta rendszereknél, azért akkora hibákat nem szokott okozni. W7-et offline használva nem teszel rá AV-t még elmegy, de online persze nem árt rá.
Nyilván fogyasztói társadalomban, azt szeretné gyártó is, h mki mindig megvegye az új OS-t, a régit kukázza és vhol igaza van annak, aki azt mondja, h nem kell minden esetben hagyni, h tereljenek birkaként. De, azért egy olyan rendszer, ami technológiailag bőven elavult, support sincs rá, nem tudhatod milyen veszélyeknek lesz kitéve a jövőben és ezek ellen AV-k sem nyújtanak 100%-os védelmet... Win7-et használgatja még vki pár évig, az inkább járható út.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.