Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] ROCCAT Kone

Hozzászólások

(#1) jety91


jety91
őstag

Végre egy egér ami tetszik is és az árfekvése is egészen jónak mondható :K

Ha lesz rá keretem szerintem lecserélem az mx518 egeremet erre :DD

Szép írás, grat!

(#2) [Ace]


[Ace]
aktív tag

Valóban remek egér, 2 hete sikerült beszereznem, elégedett vagyok vele. :R

:: MuSiC Is LiFe :: d(^_^)b

(#3) luw2win


luw2win
őstag

bond, nem is egy hanem 2 :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4) capulet75


capulet75
addikt

Remek írás. :K Pontosan ezt várnám a dobozban levő papirtól is.Ha valaki csinálna valami hasonlót a G9-ről is akkor eldönthetném mit vegyek.Mégegyszer gratula.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Remélem bejön neked ez az egér, én sajnos és még sokan mások itt kb 1 éve elég sokat szívtak ezzel az egérrel, én 2 Kone-t küldtem vissza cserére majd egy hónap alatt, úgy hogy messzire elkerülöm.
Egyébként amikor müködött elég jó volt vele játszani bár hozzá kell tegyem "fast-paced" FPS-re teljesen alkalmatlan mit az összes többi laser egér, low sensenél is még túl érzékeny high ról meg ne is beszéljünk ha telepakolod súlyokkal akkor meg leszakad a kezed 1 óra játék után.
Azóta vissza tértem MX518-hoz és bár engem is elcsábított sok fajta egér ,inkább maradok a régi jól bevált dolgoknál

PSN:BiZzare_0 ️

(#6) #19617792


#19617792
törölt tag

Biztos vagyok benne, hogy bacsis ennek az egérnek a prociját is tuningolni fogja. :DDD Mert aminek órajele van, azt bacsis felhúzza. Ennél már csak az lenne a durvább, ha belekenne egy kis lekvárt, hogy jobban hűljön a proci. :DDD

(#7) Napfénysüti

Jónak tűnik és annyira nem szálltak el az árával sem. Csak a tartóssága kérdéses, vajon mennyire fogja bírni?

Més que un club!

(#8) LackoMester


LackoMester
addikt

jó írás :C
anno én iss filóztam a Kone és Lachesis között...azt végül is, volt szerencsém kipróbálni mind2 egeret,jó a Kone,nagyon is....de a Lachesis nálam jobban feküdt(kényelmesebb volt)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9) @rglaaf válasza Napfénysüti (#7) üzenetére


@rglaaf
veterán

majd a cikk íróját megkérdezzük 5 év múlva hogy mi a helyzet ha addig meg lesz neki :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#10) Dany007 válasza @rglaaf (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, tudok róla. Mint írtam is, a görgővel voltak gyári hibák. Vagy szériahibák, ahogy tetszik.
Állítólag ezt már javították.
A tartósság szerintem is kérdéses. Azért én bízom benne. De ezt majd csak 3-4 év múlva fogjuk tudni megmondani. Akkor meg már egy cikk teljesen érdektelen lenne.

Az érzékenysége nekem is furcsa volt eleinte. Ezt úgy sikerült megoldanom, hogy a gyorsulást feltoltam majdnem maxra. Az eddigi egereimnél a gyorsulás mindig ki volt kapcsolva. Így nem is értem, most miért így lett jó.
Amúgy a sensit kismillió helyen lehet állítani, finomhangolni. Legalább 3 helyen, plusz a dpi. Szal testre lehet szabni rendesen. A gyorsulással meg kb olyan szintre hoztam vissza az érzékenységét, mint ahogy az mx510-esen volt. Ez lehet hogy a lézer miatt van. De érdemes kipróbálni.

(#11) LackoMester válasza @rglaaf (#9) üzenetére


LackoMester
addikt

semmi,már rég a szemétben lesz :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12) @rglaaf válasza Dany007 (#10) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát el lehet vele pepecselni mire beállítod, az optikai egerek után a lazer valami iszonyat furcsa egyszer feltoltam a Roccat-nál maxra a dpi-t mondom ok bent a játékban sense 0 kint a winben meg 1 vonal akkor kb bent a játékban nem fordultam 5x360° öt centin :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#13) eziskamu


eziskamu
addikt

"(aminek utasításkészlete persze biztos nem egyezik meg egy cpu-val)"
Dehogynem, valamilyen CPU-val biztosan. A lényeg, hogy nem egy x86 kompatibilis prociról van szó (bár ugye ezt nem tudjuk, de más utasításkészletű és felépítésű procikat szoktak használni ilyen célokra) .
Voltak régebben ilyen Furby vagy milyen robotszörnyek, amikben meg olyan utasításkészletű procik voltak, mint az első Amigákban is pl (ha jól emléxem valami spéci Motorola 68000-es lehetett).

[ Szerkesztve ]

(#14) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

"Ezerszer küldi el az aktuális pozíciót a gépnek. És ez biztos tök jó, mert elég nagy szám : ) . Szükségtelen részletezni."

ehh ez jó gondolat volt. jó marketinges lennél egy ilyen cégnél ;]

a progi kezelőfelülete és designja nagyon tetszik 10/10

nekem a púpos egerek nem jönnek be fogásra. de azt látom h jó dolog ez a márka.

(#15) RexpecT


RexpecT
addikt

Jó írás,de látom te perifériát nem szoktál takarítani.Ritka gusztustalan a régi egered :Y .
Tovább olvasva a cikket,egész jó egér ha olcsóbb lenne vagy 4-5k val szerintem meg is venném előbb-utóbb!

[ Szerkesztve ]

(#16) ThaBoss válasza Dany007 (#10) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Jó a cikk, és az egér is tetszik. Pont tegnap este nézegettem az egeret, meg a Valo bill-t is. Bejönnek nagyon. :)
Az én kérdésem az lenne, hogy ha pl sötétben ülsz a szobában, akkor mennyire zavaró ha világítanak a ledek?

[ Szerkesztve ]

(#17) Dany007 válasza hejesírásó (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Remélem az iróniát is érezted benne! ;]

@VAN der BOSS: igen, ezt tapasztaltam én is. De nekem jóljött. Pont a Wolfeinsteint próbáltam a napokban. A régi, mx510-en a wines sensi fullon + a játék sensi fullon és éppen hogy játszható volt a játék, de jónak nem nevezném... Talán 10 centiket is kellett mozgatni, mire körbeértem...
Most a wines sensi 3-ason van, a Kone 6-oson 2400dpi-vel, és a játéksensit meg le kellett vennem nullára! És így pont jó, nekem. :)

@eziskamu: igen, akaratlanul is az x86-ra gondoltam. Csak túl egyértelműnek tűnt hogy be is írjam... =/ Gondolom a célnak megfelelő utasításkészlete lehet, ahogy mondjuk egy gpu-nak.

@RexpecT: félig igazad van, félig pedig a fényképező hozta ki ennyire a szöszöket meg a piszkokat. Az egyik elől nézeti képen számolni lehetne a Kone-on lévő szöszöket meg ilyesmit, a valóságban abból semmit nem lehet látni... :)

@ThaBoss: ahogy írtam is a világítás kikapcsolható, igen :)

[ Szerkesztve ]

(#18) devast válasza @rglaaf (#5) üzenetére


devast
addikt

Még mindig nem rázódtak gatyába a lézeres megoldások? Emlékszem anno a lehető legjobb infravörös optikával szereltet próbáltam beszerezni, így lett egy deathadder-em, aminek a szenzora brutálisan jó, csak kopik nagyon és sorba haláloznak el a mikrokapcsolók benne(nagy kaland, most fogom a másodikat cserélni). Véleményem szerint ezek a gémer márkák nem tartós használati cikként gondolnak az egérre, 2-3 év max az életkoruk :( Bezzeg az én időmben.... ;]

(#19) Sunabouzu


Sunabouzu
csendes tag

A tartóssága engem is érdekelne. Nekem egy kétéves mx518-asom van, és persze nagyon kényelmes, a klasszikus logitech felépítés, de a dombornyomott logitech logó fogta magát, és lekopott, a matt részek gumiborítása meg vedlik, mint valami kígyó. És hát az sem volt olcsó, 12k körül volt akkor, de ezért mégegyszer nem vennék logitechet. Ha képesek annyi zsét elkérni egy egérért, mért nem keménygumiból van, és mért van rajta ócska fóliaszerű lepkefing?
Hogy áll ilyen tekintetben ez a patkány?

Ja, és 1800 dpi érzékeny, de szerintem ez nagyon kevés. Nem hiszem el magamnak, hogy már maxra van állítva, bár lehet, én vagyok lusta 3 centit arrábbmozdítani a fullhd monitoron.

[ Szerkesztve ]

Schnauzbart ist horizontale Aufrufezeichen!

(#20) mhorvat válasza capulet75 (#4) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nekem sikerült már egy szösszenetet elkövetnem a G9-ről, persze közel nem ekkora lélegzetűt, ha érdekel.

Teszttel kapcsolatban: le a kalappal, igen részletes, jó képekkel illusztrálva!

Annak idején én is gondolkodtam egy ilyen Kone-on, de az első szériájáról nagyon rosszakat olvastam (kijáró, lötyögő súlyok, tönkremenő görgő), ami elriasztott, így inkább a G9-es mellett döntöttem.
Amúgy annyit fűznék hozzá még a teszthez, hogy azért a Logitech-nek nem 20-30.000 Ft a hasonló kategóriája, hogy példának említsem a G9-est 13.000 Ft-ért megkapod, a G9x-et 17.000 Ft-ért. :K

Amúgy egy szövet vagy valamilyen minőségibb egérpadot erősen ajánlok alá. Egyrészt, kár a teflonért, de főleg kár az asztalért, és egy jobb egérpadon sokkal finomabb a mozgása egy ilyen kategóriájú egérnek. Míg nem G9-esem volt, én is elleneztem 2000-et kiadni egy alátétért, G9-hez vettem egy QCK mini-t, hát nem bántam meg. :B

[ Szerkesztve ]

(#21) lovag05


lovag05
aktív tag

Nem tudom, én vagyok egy "egérb*szó". . . Nekem meg a pad fogy el mindig az egér alatt, már a 0.01-es sensit megszoktam, ez alá meg már hiába mennék, nincs elég hely...( Lachesis, 4000DPI, 1000Hz, driveren max sensi, játék közbe meg 0.01-es)

So many demons, so little time...

(#22) devast válasza lovag05 (#21) üzenetére


devast
addikt

Low sensitivity-s használat mellett a 450DPI is bőven elegendő, ami nem mindegy az az. hogy mekkora gyorsulást képes érzékelni(nem papíron hanem a valóságban).

(#23) glutamin


glutamin
őstag

Nekem a cikkben linkelt Samsung van. Ősrégi de nagyon kényelmes és amíg szét nem esik meg nem válok tőle.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#24) Metalfan


Metalfan
senior tag

Én nemrég vettem egy A4Tech X7-et majdnem 5000-ért. 2000 dpi-s, gombjai programozhatóak, van duplakattintós gomb (be lehet állítani 3-as kattintásra is). A dpi váltó gomb világít is, de szerencsére csak diszkréten, egyáltalán nem vakít, zavar, illetve ki is lehet kapcsolni. Ergonómiailag majdnem tökéletes, egyedül a hüvelykujj megtámasztása hiányzik egy kicsit, de így sem vészes. Szövet egérpadon, papírlapon, fa asztallapon próbáltam eddig, természetesen hibátlanul működik.

(#25) Ipse89


Ipse89
tag

Alapos írás, grat! :R

Én igen igénytelen vagyok egér téren, annyi kikötésem van, hogy ne a jó öreg golyós egér legyen. Ha meg esetleg Counter 1.6 ra kerül a sor, akkor meg a játékban beállítom az érzékenységét :B

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#26) @rglaaf válasza lovag05 (#21) üzenetére


@rglaaf
veterán

ezt pl a MW2 nem tudnád megcsinálni mert ott nem lehet lehúzni a senset 0.01-re, mert az is be van lőve kb 1.25-re a minimum, szóval az szivás

PSN:BiZzare_0 ️

(#27) norbx


norbx
aktív tag

a csaj nem jar hozza veletlen? :DD amugy ja jo iras.koszi

(#28) Dany007 válasza @rglaaf (#26) üzenetére


Dany007
veterán

De ugyanmár, erre mi szükség van? :)
Elvégre driverből 16 féle képpen lehet állítani a sesnit...
Biztos meg lehet találni azt a kellően alacsony beállítást, amit még pluszban finomhangolhat az ember a játékban.
Én mindig úgy csináltam, hogy belőttem egy alap sensit, ami a windowshoz jó. Aztán ha kellett még, a játékban adtam rá vagy vettem el. Így nem kellett állandóan váltogatni, állítgatni.
Ott a wines sensi, ott a driveres sensi, + ott a külön tengelyenként állítható sensi (még ezzel is lehet ráadni pluszban, meg ott a dpi, és még mindehhez a játékban is lehet variálni a sensit ahogy tetszik. Aki ennyiből nem képes finomhangolni az egerét... hááát... Akkor ott nem a készülékben van a hiba.

Sz.tem próbálj ki majd valakinél egy ilyen lézeres egeret is, és próbálj jáccadozni a accleration-nel! Én soha nem használtam, mert nem bírom. Itt is kipróbáltam nagyon alacsony értéken, hátha javít valamit, de szar volt. Kis területen lassú volt, és pontos, nagyobb távolságoknál meg iszonyú gyors, nem lehetett pontosan mozgatni.
Aztán csak poénból, fogtam és felküdtem 9-es környékére, és meglepődtem, de ott volt jó. Olyan érzés, mint anno az a sima mx510-nél. Aztán persze kicsit finomhangolni kell ízlés szerint és kész is :)

(#29) The Bachelor


The Bachelor
tag

Tetszett az irományod!
Nagyon érdekesnek találtam a TCU-s részt. Nem is tudtam, hogy már ilyen is van. Viszont azt nem értem, hogy miért ez az egyedüli egér, ami alkalmazza a TCU-t? :F
Én nemrég vettem egy Steelseries Ikari-t, és egérpadon majdnem egy centi magasságban is érzékeli a mozgást :Y Ezt mondanom sem, kell, hogy játék közben (sőt netezés kozben sem) valami előnyős tulajdonság. Kénytelen vagyok az asztalt használni én is egérpadként...

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#30) kovecses


kovecses
aktív tag

Hol lehet ilyet venni?

Dobjatok privit!

(#31) mhorvat válasza kovecses (#30) üzenetére


mhorvat
senior tag

Olyan sok utánajárás nem kell: [link] ;)

(#32) iSonic


iSonic
addikt

Köszi a cikket, na nekem egy nagy problémám van méghozzá az, hogy én nagyon minimális különbséget érzek a Microsoft 3.0a és a Kone között, mondjuk Source esetében, aki 800-1200DPS között játszik, az nem vesz észre nagy változást, bár aki e fölött játszik, az meg kis sensitivity mellett teszi szóval ugyanott vagyunk, mint a 800Dps köröbelül.. ezek a nagy dps-ek szerintem iszonyatosan fölöslegesek, max akkor ha firefox parancsikon nyomkodás a verseny, mert akkor talán.. megéri a pénzét tény, meg a súlyozás is jó, de nagyon észre nem veszed, főleg ha játékokban általánosan 2.0-5.0-as sens között játszol, mielőtt valaki nagyon összeveszne velem, volt már nálam razer egere tömbelege plusz steelseries és tényleg olykor azt javaslom, hogy 1.6 és Source esetében tényleg elég egy 1.1-es Microsoft ;)

(#33) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ez a TCU elég parasztvakításnak tűnik. Na meg ez a szín kalibrálás, hogy minden csíkban két helyen is állítható. Őszintén, ha valaki ki nézi meg, hogy a tenyere alatt milyen színű az egér??? :F

(#34) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

"...Koreában a számítógépes játék, és játékosok akkora tiszteletnek örvendenek, mint itthon a legjobb labdarúgók, úszók, vagy kézilabdások.
Szóval ilyen téren van még hova fejlődnünk."

Nem látom be, miért kéne ilyen téren fejlődnünk.

(#35) lorenzen válasza Vasinger! (#33) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Nekem nagyon tetszik ez az írás.
Magamtól soha sem szántam volna rá magam egy ilyen gamer egérre.
De most már tudom, hogy nem veszítek vele semmit. Alig játszom, nem venném hasznát.
Viszont bepillantást nyújt a játékos egerek világába.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#36) LackoMester válasza Metalfan (#24) üzenetére


LackoMester
addikt

no azért az 1 kicsit gyengébb minöség,picit más lezerrel,kicsit szarabb,nem egy kategória .Nem azt mondom,h.nemjó-azért az árért faxa. :U már bocs

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#37) syC


syC
addikt

Én annó mx510-ről váltottam razer pro v1.6-ra. Nagyon jó kis egér. Kb. 3éves, de még mindig tökéletesen működik. És csak 1600dpi-s :)

(#38) iSonic válasza ígyvanferi (#34) üzenetére


iSonic
addikt

1. mert nincs pénz benne M.o
2. nincsenek elismert játékosaink
3. ebből a kettőből kifolyólag itt csak az amatőr szint marad..

(#39) superecneB válasza iSonic (#38) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem úgy érti, hogy miért lenne szükségünk esportolókra? - Szerintem az ég világon semmi szükség nincs rájuk, maradjon ez meg a ázsiának meg észak-, nyugat-európának meg amerikának. Egyszóval egyáltalán nem baj, hogy nincs benne pénz, nagyon remélem nem is lesz még jó sokáig.

(#40) Dany007 válasza superecneB (#39) üzenetére


Dany007
veterán

Ennyi erővel mi szükség van sportolókra? :U
Azon kívül, hogy pár ember kiéli a hobbyját, szórakozását, a sport utáni vágyát benne, plusz mindezt egy bizonyos szint után a mi adónkból teszi... sőt, a nyeremények, díjak, és az életjáradék is mind mind a mi adónkból megy, csak azért, mert ő verseny szerűen sportol... :U
Ettől nem lesz jobb az ország, nem lesz jobb a gazdaság, vagy könnyebb a megélhetés...
Egyszóval szerintem semmi szükség sportolókra. Szórakozzon mindenki a saját pénzéből, ha mindezt össze akarja mérni más országokkal akkor meg még inkább!
De ez teljesen szubjektív és magán jellegű vélemény.

(#41) rizso


rizso
addikt

Én csak egy A4Tech X7-750BF "Snake" egeret nyúzok, viszont azzal is elégedett vagyok :) De ha esetleg valaki megszánna egy komolyabbal, szerintem azzal is elégedett lennék :U :DDD :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#42) Akybron


Akybron
aktív tag

De ki tudja... Van, aki a capslock-ot is használja : )

Azt még csak-csak. Néha kell gépelnem csupa nagybetűs dolgokat.
De nyomta már meg valaha valaki a Scroll Lock gombot?
Esetleg a SysRq-t ?

73&DX HA5OJN

(#43) atee


atee
őstag

Akkor ezek szerint megvan az egér :)
Örülök, hogy neked is elnyerte a tetszésedet.

Pár észrevétel.
Szokj le a cigiről! ;]
Egérpadot tényleg vegyél alá! Szerintem, ha ennyire kényes vagy az egérre akkor egy pad mindenképpen járna neki.
Nekem a logó is tetszik rajta. :)
Próbáld ki, hogy lilán világit oldalt. Szerintem az is jól néz ki.

A többieknek pedig.
Nekem több mint 1 éve van meg a ROCCAT. Semmi hibája nem volt még szerencsére. Mint játékos picit tartottam a lézeres egértől, de alaptalan volt. Tökéletes mindig.
Ha most tönkre is menne akkor is ugyan ilyet vennék. Nagyon jó cucc.
Mostani árával pedig talán best buy is a kategóriában.

D-day 2002-01-04 01:54

(#44) S*Tom* válasza @rglaaf (#5) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Az még a régi rev 1-es ROC-11-500-as Kone volt, ez már az újabb javított rev 2-es Kone, látszik a dobozán, hogy más és, ha megnézed az alján is látszik a típusszámból [ROC-11-501] idáig nem volt ezekkel gond, kip-kop.
Egyébként utána nem sima G9-et vettél, mi lett vele?

(#45) superecneB válasza Dany007 (#40) üzenetére


superecneB
őstag

Nem szeretném szétoffolni a topicot, de azért azt ne felejtsd el hogy a sportnak olyan személyiségfejlesztő hatása van, amit talán sehol máshol nem kaphatnak meg a gyerekek, illetve esport és a sport nem ekvivalens fogalmak tehát ilyen szinten szerintem nem is érdemes összevetni a kettőt. No offenz. :R

[ Szerkesztve ]

(#46) MarioAna válasza iSonic (#38) üzenetére


MarioAna
senior tag

Azért van 1-2 elismert játékosunk, főleg CS1.6-ban: shiddy (Németországban MVP volt tavaly), rape (egyik svéd top csapatban volt tag) vagy anno Piki (szintén N.o-ban játszott) neve lehet nem mond neked semmit, de aki kicsit komolyabban foglalkozik vele, azoknak ismerősen csengenek ezek a nevek.
De ne menjünk bele ebbe az e-sport vs sport vitába, mind a kettő jó ha van szvsz. :)
mod: Az egérrel nyáron találkoztam legjobb havernál, nem rossz, csak nekem kicsit nagy, meg fölöslegesen nagy az érzékenysége (legalábbis nekem). Itthon a jó kis A4Tech X-718F van 1600DPI-n (CS1.6 közben csak 1200DPI), legjobb szenzor van benne, vicc pénzért.(aki nem hiszi járjon utána) ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó kis cikk lett grat.! :R
Köszi, hogy megemlítettél. :B
Pár észrevétel:
Tegyél alá valami egérpadot! Tényleg. Sokat dob rajta még a sima szövet tecsós egérpad is.
Én vagy 10 éve biztos leszoktam az egérpadról, és a G9-el szoktam vissza. Ideiglenesen van ez a sima, de ilyen egér meghálája a minőségibb padot is.
Amint járok a nagyfaluban biztos beszerzek egyet.

D1Rect fórumtárs arról is írt, hogy írják a nickjét:[link] :P

Amitől viszont leesett az arcom, hogy tényleg nem ismeri fel a win a Kone-t? :U

A cigiről: Úgy kb. kinek mi köze van hozzá, hogy dohányzol-e?
(ha megkérdeznél szerintem is szokj le) :))

[ Szerkesztve ]

(#48) Akybron válasza atee (#43) üzenetére


Akybron
aktív tag

Egérpad: Nálam is az asztal való erre.
Ok: Én Low Sense játékos vagyok, kb. 30 cm/360° (Instagib módnál a duplája)
Meg amúgy is elmozdul (tudom, kétoldalas ragasztó :-D), és a szélein "lemegyek" róla.
Néha még az egész asztal is kicsinek bizonyul.
Cigi: Egyet értek, szokjon le. Parázsló "falevelek" és égő papír füstjét szánt szándékkal belélegezni egy "szivacshengeren" keresztül nem lehet jó ;]

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#49) Dany007 válasza D1Rect (#47) üzenetére


Dany007
veterán

Fenébe! Pedig D1Rect figyeltem rá :D Am. javítva!

Egérpadon gondolkodok. De akkor már valami Roccat Sens vagy hasonló... Bár néztem a Razernek is szép és jó padjai vannak. Bár lehet nem teccene a patkánynak a konkurens pad... :U
Ja mondjuk a pár ezer ft.- os ktg nem vészes, de a posta ktg még egyszer ennyi majdnem... Majd körbenézek a környékbeli számtech boltokban.

@atee: thx! :R

Közkívánatra: Ja, le kéne szokni :D Havi 1 Kone kijönne az árából... :U

@superecneB: rendben, szerintem se mélyedjünk bele :)

(#50) atee válasza Akybron (#48) üzenetére


atee
őstag

Én is inkább Low Sense vagyok. Még UT ban szoktam rá. Azóta mindenhol így játszom.

D-day 2002-01-04 01:54

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] ROCCAT Kone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.