Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Esetleg pontos időpont?
Sok sikert amúgy :)

(#2) Lenry


Lenry
félisten

oks. hajrá :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Kommy


Kommy
veterán

Hajrá.

Reméljük most az egyszer minden úgy jön össze ahogy szeretnétek.

(#4) Varoz


Varoz
őstag

Már megint? :DD Reméljük a legjobbakat. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#5) ferensz


ferensz
senior tag

Csak lezso-t ne engedjétek véletlenül sem a közelébe semminek, és a legnagyobb rizikófaktort ki is zártátok :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Türelmem végtelen, de ne feszegessétek. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hajrá! Milyen procik lesznek?

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Hajra fiuk! :C :R

SzlobiG Olvasni mester! :DD

(#9) SzlobiG válasza Lauda (#8) üzenetére


SzlobiG
félisten

Engem a pontos típus érdekelne. ;)

(#10) Dluinet válasza SzlobiG (#9) üzenetére


Dluinet
nagyúr

benne volt a szövgben linkként: K10.5-ös 6-core CPU

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11) Lauda válasza SzlobiG (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Elverunk gyerek. :W :Y

:DDD :DDD

(#12) SzlobiG válasza Dluinet (#10) üzenetére


SzlobiG
félisten

De ne nézzetek már hülyének, hogy nem olvastam el. :W Ezt már akkor olvastam amikor a másik blogot létre hozták...

A K10.5 az egy generációs jelzés nem pontos processzor típus.

Ebből nem derül ki a pontos modell neve pl Opteron xxxx.

[ Szerkesztve ]

(#13) Lenry válasza SzlobiG (#12) üzenetére


Lenry
félisten

valamelyik korábbi kapcsolódó topikban leírta Parci a pontos típust, de most meg nem keresem...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Traxx válasza SzlobiG (#12) üzenetére


Traxx
őstag

A pontos típust nem fogjuk megtudni, és ennek van oka.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#15) Lauda válasza SzlobiG (#12) üzenetére


Lauda
félisten

:W :DDD :DDD

(#16) SzlobiG válasza Traxx (#14) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt is olvastam. :)

De:[link] Akkor még se igaz ez az állítás. :U

(#15) Lauda Látom troll mód működik.

[ Szerkesztve ]

(#17) Lauda válasza SzlobiG (#16) üzenetére


Lauda
félisten

En is azt olvastam, hogy nem fogja leirni, erdekes lenne, ha megis.....

(#18) Lenry válasza SzlobiG (#16) üzenetére


Lenry
félisten

mégse teljesen pontosan, de itt írják, hogy 84xx

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) SzlobiG válasza Lenry (#18) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valóban nincs pontos infó na mind1, akkor nem is fogjuk megtudni.

(#20) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

jelentem, a procik működnek a tesztszerverben! első lépés pipa. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) SzlobiG válasza Parci (#20) üzenetére


SzlobiG
félisten

Képet. ;]

(#22) KaiotEch válasza Parci (#20) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért ne működnének? :)

(#23) lezso6: Remélem vízhűtés van azért a tieteken! :C

[ Szerkesztve ]

(#23) lezso6 válasza SzlobiG (#21) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Majdnem így néz ki. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) bambano válasza lezso6 (#23) üzenetére


bambano
titán

krájzisz fut rajta? :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) SzlobiG válasza bambano (#24) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ahhoz Intel kell. ;]

(#26) FehérHolló


FehérHolló
veterán

De most úgy mocskos komolyan, miért nem tudtok erre az időre egy backupot biztosítani, amiről rendben megy minden miközben bántjátok a fő cuccost?

Nekem nem múlik rajta az életem, de nektek szerintem bőven megérné pénzben a kieső időt valahogy áthidalni.

Skynet is real. It's called Google.

(#27) bambano válasza FehérHolló (#26) üzenetére


bambano
titán

azért, mert 61 gigás adatbázist oda-vissza szinkronizálni majdnem olyan hosszú, mint megcsinálni az élesen a dolgokat.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28) Parci válasza FehérHolló (#26) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pontosan mennyi "pénzben kieső időről" beszélünk?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#29) Dany007


Dany007
veterán

Köszönjük az előre értesítést. Ez dicséretes! :)
Jó munkát, aztán a hétvége miatti emelt óradíjat nem elfelejteni ;) (mármint annak aki rááldozza a hétvégéjét, asszem szombaton 150%-os vasárnap 200%-os órabért kell fizetni... de lehet már nem így van :D)

[ Szerkesztve ]

(#30) FehérHolló válasza Parci (#28) üzenetére


FehérHolló
veterán

A bejegyzés alapján gőzötök nincs erről, én pedig hadd ne tippeljek. :)

Ha napokban mérhető, akkor megérné szerény véleményem szerint.

bambano: Adatbázis kimentés nem hinném, hogy 10-20 percnél több kieséssel járna. (Még mindig napokban mérem az össz. kiesést.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#31) Parci válasza FehérHolló (#30) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

arra próbáltam célozni, hogy mi lenne, ha nem beszélnél olyasmiről, amiről halvány lövésed sincs? gondolod, hogy annyira hülyék vagyunk, hogy ha masszív veszteséget csinál nekünk egy leállás, van alternatíva, de dafke akkor is leállunk? vagy egyáltalán, miért gondolod azt, hogy kívülről és mindenféle infó nélkül célszerű tanácsod adnod?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#32) FehérHolló válasza Parci (#31) üzenetére


FehérHolló
veterán

Arra céloztam, hogy akkor ne adjatok ki egy ilyen bejegyzést a kezetek közül.
Üzletben nincs szimpátia.

De a múltbéli minták alapján nem tudtok kiesés időtartamot tippelni (hekkerek, apró, rios átállás, semmi), még nagyságrendileg sem. No offense.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33) Parci válasza FehérHolló (#32) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

totál nevetséges (és nem rám nézve), hogy te, a fórumból beszélsz pénzről, üzletről, miközben onnan semmi, de semmi infód nincs a prohardver kft. működéséről, én ellenben ügyvezetem azt, tehát, még ha tök hülye is vagyok, végtelenszer jobban belelátok, így alappal állítanék dolgokat, hozzád képest.

hogy irritál, ahogy beszámolunk a dolgainkról? hát, ez a te ízlésed. másképp csinálnád? nosza, ha valahol kell ilyet csinálnod, ott csináld máshogy. itt viszont kímélj már meg minket a kaján, cinikus, rosszindulatú megjegyzéseidtől.

no offense.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#34) FehérHolló válasza Parci (#33) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez után hogy várod el, hogy cinikus, laikus és a működésről semmit sem tudó emberek írjanak a bugok a rios motorban, a modker, a javítsuk a ph és hasonló topicokba? (ie. az interaktív csoportba)
Szüntessétek meg az összeset, és csináljátok az egész oldalt és fórumot (+ moderácót) a felhasználók visszajelzése és javító szándéka nélkül.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#35) Parci válasza FehérHolló (#34) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a javító szándékot elég könnyen meg lehet különböztetni a rosszindulatú, kicsinyes fikázástól. itt és most egyelőre annyit írtál lényegileg, hogy hülyék vagyunk, egyrészt üzletileg (mert szarul döntünk), másrészt technikailag (mert nem értünk hozzá, hogy hogy kéne jól). javító szándék ebben ugye nincs.

azt már nem is mondom, hogy azok a húrok, amiket meg most pengetsz (szarunk minden véleményre), egész egyszerűen nem igazak. sőt, tovább megyek, valami azt súgja, hogy talán egyetlen hasonló méretű oldalt nem fogsz tudni mutatni a hazai neten, aki legalább annyira (bármennyi is ez abszolút mértékben) komolyan veszi a felhasználói visszajelzéseket, mint mi.

például most este negyed 11 van, és én teljesen fölöslegesen próbálok meggyőzni valakit a fórumon.

(de lehet, hogy én használok túl erős szavakat, ezesetben elnézést. a lényeg, hogy túl sok konstruktivizmus nem volt abban, amit írtál, ne kérd hát számon, hogy nem :R smiley volt a reakció)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36) Lauda válasza Parci (#35) üzenetére


Lauda
félisten

talán egyetlen hasonló méretű oldalt nem fogsz tudni mutatni a hazai neten,

Irhattad volna ugy is, hogy az ehhez hasonlo oldalak ritkak, mint a FehérHolló. :DDD

(#37) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az átállás mikorra lesz időzítve? Remélem, hogy zökkenőmentes lesz az átállás, de felőlem maradhatna a mostani rendszer is, nekem semmi bajom a sebeséggel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) bambano válasza Mister_X (#37) üzenetére


bambano
titán

ebben van valami, hogy mióta leszerelték a webszerver elleni ddost, azóta előfordulhat, hogy okafogyott a db bővítése.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#39) ferensz válasza lezso6 (#23) üzenetére


ferensz
senior tag

Nee, mondtam, hogy lezsot neeeeee :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#40) Jester01


Jester01
veterán

Nekem is itt van az asztalomon az új alaplap+proci párosítás (hajrá AMD) szóval együttérzek veletek ... remélem nem lesz gond se itt se ott :DD

Jester

(#41) FehérHolló válasza Parci (#35) üzenetére


FehérHolló
veterán

Minél nagyobb távolság van két álláspont között, annál konstruktívabb a kialakuló konszenzus. ;-]

Erre rá lehet fogni, hogy direkt állok ellensúlyban, ami részben igaz is, részben nem.
Mindenesetre te elég sarkítva fogod fel az én mondanivalómat, ami a globális optimum szempontjából jó, részemről meg rossz, mert azzal játszom, hogy kidobtok innét, mint a pénteki szemetet a szombati nagy ürítés előtt, de bőven van értelme.

Én nem azt írtam, hogy hülyék vagytok gazdaságilag, még nem is azt, hogy műszakilag. (Mindkettőhöz van affinitásom felsőfokú szakképesítés után. Utóbbihoz több.)
Hanem azt, hogy valahogy nem kerek egész a felhasználók felé való kommunikáció (aka PR). Mert vagy no magic a csipcsere, vagy legalább 1 napig megbízhatatlan a szolgáltatás a rendelkezésünkre bocsátott információk (=bejegyzés) és előzetes tapasztalatok alapján.

Nem véletlenül vagyok ellenponton most. ;)

Hasonló méretű oldalról meg ne vitázzunk. Számotokra nagy, mások számára nevetséges, még Magyarországon is.
Nem ugyanaz a szint, ezért nem is érdemes ezzel, vagy ilyen szinten érvelni.
u.i.: A PC Guru irodájában jártam, mert véletlenül rossz helyre szállították ki az ebédjüket (fél épülettel arrébb). A mi irodánkban háromszor annyi ember dolgozik. Az is mond valamit a rendszerről, hogy a mobilarénás pólót nem tudtam helyszínen felvenni, mert nem tudtatok olyan időpontot mondani, amikor valaki biztos bent van.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#42) FehérHolló válasza FehérHolló (#41) üzenetére


FehérHolló
veterán

mobilaréna = it kaffe.

póló szemszögből

De most komolyan, egy várható hétvégi kimaradásból ekkora feneket kerekítünk? Nem szekszi.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#43) bambano válasza FehérHolló (#41) üzenetére


bambano
titán

irodában dolgozás ósdi balkán szokás.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#44) Jester01 válasza bambano (#43) üzenetére


Jester01
veterán

Igen, mi is csocsózni meg sörözni szoktunk. :DD

Jester

(#45) Zodicus


Zodicus
senior tag

Hajrá! Csak ne legyes túl sok kimaradás :))

(#46) Parci válasza FehérHolló (#41) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nézd, ez az egész kanyar, ami itt kerekedett, sokkal inkább szólt arról, hogy az elképzeléseid erőltetted, magaddal foglalkoztál, "önmegvalósítottál", mint a tényleges kérdésről.

már csak azért is, mert ténylegesen nincs kérdés. leírtuk, hogy elképzelhető, hogy lesz kimaradás, hogy ne érje váratlanul azt a pár hardcore usert, aki olvassa a gépház bejegyzéseket. nem mentünk bele bővebben a részletekbe, neked ez fáj, ennyi.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47) Thrawn válasza FehérHolló (#42) üzenetére


Thrawn
félisten

Te kezdted bakker... :U

Ha nem szólnak előre, hogy leállás lesz/lehet az a baj...
Ha előre szólnak, hogy leállás lesz/lehet akkor meg az a baj...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.