Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) lezso6 válasza freddirty (#249) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De azért remélem nem gondolod komolyan, hogy ez direkt van, és marad is így. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#252) 5teve


5teve
senior tag

hirdetés alatt -- "user" további hirdetései -- jó lenne ha kattintható lenne, ami kiadná az illető összes hirdetését -- na ez gyors volt :D

hirdetéseim kezelésénél: az előresorolás funkció szerintem eléggé el van rejtve, valahogy tudatosítani kellene a egységsugarú userben, hogy ottvan. :)

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#253) Dealer95 válasza lezso6 (#251) üzenetére


Dealer95
őstag

Azt nem gondolja, hogy így marad, de ha itt a jelzett hibákra nincs visszajelzés, hogy "dolgozunk rajta, meg lesz/van oldva" akkor aztán senki sem fogja tudni, hogy mi van :)

#235
#236
Ezekkel lesz valami?

[ Szerkesztve ]

(#254) 5teve


5teve
senior tag

a hirdetéscsomagoknál mi a normál statisztika, és mi az extra?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#255) orion1025 válasza Graphics (#231) üzenetére


orion1025
őstag

Értelmezd ahogy akarod, de rém gyenge lett ez a felállás is. A régi apró nem hiányzik, nem is sírom vissza, bár tény, anno nem örültem a leváltásának, mert volt egy varázsa, ami oda szegezte az embert elé, és csak random keresgélt az oldalon. Én ugyanúgy adok-veszek mint régen, csak már nem itt, mert eladni sem lehet, ha az ember nem 64gigás VGA-t hirdet, vagy Alma s16-ot. Arról nem is beszélve, hogy annyira kevesen hirdetnek itt, hogy sosem találni átlag termékeket, szemben a konkurens oldalakkal, ahol milliószor nagyobb a választék. Ez az üzenetet írunk a másiknak és nyűglődünk mire az üzlet végére érünk pedig megér egy misét, mert nekem már herótom van ettől, mennyivel kényelmesebb egy Ebay vásárlás és eladás szempontjából is, értem ezt a gyors fizetés opcióra egyaránt. A Vakera is felébredt a téli álomból, ott is bevezették az egyszerű PayPal fizetési módot, illetve látom azt mit akarok venni, látom mibe fog kerülni a posta, csak leütöm és tádám, ennyi, nem kell esszét írni a másiknak.

Biztosan van olyan, akinek jó a HA, de én azt veszem ki a szavaidból, hogy ha az oldalon három ikon lenne csak, Te akkor is itt hirdetnél, mert csak arra használod. Hát ez sajnos nem így van, egy jó oldal megfogja a célközönséget, és "rabul" ejti, mert van oka keresgélni, kutakodni, random módon nézelődni. Na ez az ami hiányzik a régi oldal megszűnése óta, hogy egy üres és élettelen valami lett az egész, szemben a lapcsalád többi tagjával, amik egy teljesen más összképet adnak, mutatósak, és arra ösztönzik az embert, hogy böngésszen rajtuk (ilyen például nekem a Gamepod, hogy totálisan nem érdekelnek már a játékok, de a tartalom és a tálalás miatt szívesen nézelődök rajta). Szerintem teljesen szuper kis egyveleg az egész, de az apró része annyira kilóg a sorból, hogy az valami borzalom.

De hogy ne csak szavakkal dobálózzak. Anno a Vatera felé tettem több javaslatot is, miképp lehetne jobbá és egyszerűbbé tenni az oldalt, és ezek közé tartozott a Vaterafutáros automatikus címirat kitöltés is, ami meg is valósult. De mondhatnám az Ebay felé nyöszörgött ötleteket is, amiből szintén van megvalósított példány.

Elhiheted, hogy nagy rajongója vagyok 2008 óta ennek a közösségnek, akkoriban az apró része miatt regisztráltam, de ami lett belőle az nem túl kegyes hozzá.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#256) Parci válasza orion1025 (#255) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez a te véleményed, lépjünk tovább...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#257) Graphics válasza orion1025 (#255) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pont én vagyok, aki nem csak arra használja az oldalt. :)

Bocs, de picit paraszt, amit írok, Ez a Te álláspontod, vesztenek 1 embert, bejön helyette másik 5-10... Lehet jobb az utóbbi üzleti szempontból :R :D

[ Szerkesztve ]

-

(#258) apaszka válasza Winner_hun (#33) üzenetére


apaszka
veterán

Alakul ez.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#259) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Hiányolom a gyártók szerinti szűrést a részletes keresőben. :(

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#260) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#261) dwd1


dwd1
tag

pls állítsátok olvasottra az összes üzenetemet mert 2 olvasatlant ír, de sztem nincs olyan. meg jó lenne tudni állítani, hogy hány dbot szeretnék látni :)

és az is tuti hogy bőséggel 90 értékelés fölött voltam.

szvsz sikerült elb?szni vmit ami bejáratott/megszokott volt és úgy-ahogy jól működött

[ Szerkesztve ]

(#262) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez így nem oké meg...

Mobilon olvashatatlan.

-

(#263) Fred23


Fred23
nagyúr

Nekem egyelőre tetszik, de ahogy a réginél, az újnál is megvan nálam az a hiba, hogy nem minden hirdetést tudok elmenteni. Az egyiket engedi, a másikat nem. Lehet, ez valami extra kedvesség egyes eladók felé? :D

(#264) proradeon válasza dwd1 (#261) üzenetére


proradeon
őstag

"és az is tuti hogy bőséggel 90 értékelés fölött voltam."

[link] :U

"szvsz sikerült ******** vmit ami bejáratott/megszokott volt és úgy-ahogy jól működött"

Ilyen hozzáállással még ma is barlangokban élne az emberiség.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#265) dr.Mura


dr.Mura
tag

Hogyan tudok arra szűrni, hogy általában milyen hirdetések vannak Győrben? Eddig ez volt nekem a leghasznosabb funkció.

C8H10N4O2

(#266) Đusty


Đusty
addikt

A saját pontjaimat hol tudom megnézni? Idáig a jobb felső sarokban láttam magam és ha jött privát üzenet, azt is jelezte és rá lehetett nyomni, most ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

(#267) dr.Mura válasza MasterHUn (#259) üzenetére


dr.Mura
tag

Igen, az eddigi jó kis keresési lehetőségek (amik egyebek között kiemelték ezt a site-ot a több hasonló közül) eltűntek. Please, kérjük vissza őket. Pretty please, with sugar on top... :)

C8H10N4O2

(#268) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
A régi oldal nekem sokkal jobban bejött, de hát ez van. Amik nálam gondok: mobil kategóriát nézem ahogy a következő oldalára lépnék át tesz a hardver hirdetésekbe.
Kérdések: Megvett UP-ok hova kerülnek? A kapás figyelővel mi lesz?
Illetve mobilon nálam is nagyon kusza, olvashatatlan az oldal, össze van csúszva.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#269) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

(látjuk a feedbackeket, köszönjük, mindent elolvasunk és végiggondolunk, lesznek még változások UI téren is, funkciókban is)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#270) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Tudom hogy lesz@rjátok hogy ki mit ír mert majd megszokjuk, de ezt a full vakító, szemnek abszolút nem előnyős full fehér alapot miért kell erőltetni :F

(#271) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Adott felhasználó hirdetéseire, hogy keresek?

(#272) UnA válasza B-L-A-C-K (#270) üzenetére


UnA
Korrektor

Mintha tegnap is fehér lett volna... szóval nem értem a hirtelen felindulást. ;)

(#273) B-L-A-C-K válasza UnA (#272) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Full egybe fehér az egész? Nem hinném. Egy picit sötétebb lenne, sokkal barátibb lenne szerintem.

(#274) Parci válasza B-L-A-C-K (#273) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jóideje elérhető a publikus béta, ott is ilyen volt

nem lesz full barna apró ebből, viszont a kommenteknél szerintem fogunk még tekerni (mattítani, sötétíteni)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#275) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha valakinek rá megyek az adatlapjára, hol találom a hirdetéseit?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#276) B-L-A-C-K válasza Parci (#274) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bevallom nem figyeltem a bétát, full barna nem kellene egy kicsit eltekintenénk a full fehértől, és egy vajszínre mennénk szerintem pöpec lenne. De mint mondtam tudom majd megszokjuk, és jól van az így.

(#277) proradeon


proradeon
őstag

Jó lesz ez, hajrá. :)

Így elsőre ennyi észrevételem van:
- értékeléseknél nem látszódnak a smiley-k
- hirdetéseim adminisztrációjánál nem látok megtekintési statisztikát (ugyebár eddig volt ilyen)
- mobil nézetben a "nincs kép" kép felbontása túl alacsony (kép)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#278) Parci válasza enginev3.0 (#275) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom, hogy hogy bírtuk kihagyni (linket akartunk, ami után bejön egy normál hirdetés lista őrá szűrve), de a lényeg, hogy meglesz hamar.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#279) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Belemegyek egy kategóriába pl ide [link], rá kattintok a következő oldalnyi hirdetésre, és vissza dob a fő fő kezdőoldalra [link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#280) flymi


flymi
addikt

Hát gyerekek, nem tudom miért kellett eldugni a saját apróhirdetéses gyorslinket, mert az istennek nem találom... :(((
Meglett... Ezt még szokni kell.

Vevőmágnes, háttérszínezés, kiemelés, hirdetés csomag?! :U Istenem...

A régi rendszerben 10 ingyenest lehetett feladni ha jól emlékszem? Olyan rég volt, a fene se emlékszik már rá...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#281) enginev3.0 válasza flymi (#280) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fent jobb oldalt a kis képedre kattintva ott lesz, szerintem is felesleges volt eldugni, kényelmes volt hogy rögtön elérhető volt a privát üzenetek, saját hirdetések stb... rész

Nekem több mint az értékeléseim fele tűnt el

Ha rá megyek fent a kis képemre, és a saját nevemre kattintok, akkor egy teljesen új oldalon dobja be az adatlapom, szerintem feleslegesen

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#282) regener válasza proradeon (#277) üzenetére


regener
veterán

- mobil nézetben a "nincs kép" kép felbontása túl alacsony (kép)

Erre még azt írnám hogy feleslegesen nagy is szerintem, mint asztali gépen is. Illetve a nincs kép "kép"-re szerintem felesges a nagyítás gomb :D

(#281) enginev3.0
(#283) flymi

Haha, nekem csak félbevágta ;]

[ Szerkesztve ]

(#283) flymi válasza enginev3.0 (#281) üzenetére


flymi
addikt

Ja, nekem is bedobott egy harmadolót.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#284) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Az ajánló át mehetne bal oldalra, ami tök üres
A fontos tudnod rész meg feljöhetne - ha már fontos tudni -, plusz vissza kerülhetne a privátüzenetek, hirdetéseim stb... rész :B

Ne keressétek a pozitív értékeléseket, itt vannak
[link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#285) flymi válasza enginev3.0 (#284) üzenetére


flymi
addikt

Csak eladni nehezebb mint venni. ;] De végülis...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#286) Parci válasza enginev3.0 (#284) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a privátok, hirdetések stb. = klikk az avatarod :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#287) Lenry


Lenry
félisten

bal felső sarokban: Visszalépés: root
ezt gondolom kicsit szofisztikáltabbra szerettétek volna :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#288) enginev3.0 válasza Parci (#286) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tudom, csak kényelmesebb ha rögtön kéznél van

Kb mint autónál ha kormányról lehet irányítani a rádiót, vagy a rádióhoz kell a kezem emelni :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#289) Parci válasza Lenry (#287) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jaja, már összeírtam egy optimalizációt amúgy is arra a boxra. mivel ott van fölötte a teljes breadcrumb a kategóriaúttal, eleve kukázható a külön visszalépés link.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#290) DS39


DS39
nagyúr

Szokni kell, de nekem jobban tetszik. A mobil nézet is jó. :K

(#291) flymi


flymi
addikt

Jó lenne ha a hirdetéseimből egyből be lehetne ugrani az egyes kategóriákba... Szerintem. Csak mert "régenmindenjobbvót". ;]
A Logout nem fog változni még remélem, ennyi változással nem birkóznék meg egyszerre. :D :N

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#292) Oldman2


Oldman2
veterán

A PM -eknél nincs "Válasz" link, csak az "Új".

A régi oldalon volt (azaz van, ha Prohardver-en nézem a PM-eket).

(#293) Geller72


Geller72
veterán

Valamikor nagyon régen, megváltoztattam az accom, az akkorit most más használja (nem én adtam neki, hanem a rendszer, mivel töröltem magam és a név szabad lett), nekem lett egy új, a mostani. Nevezzük mondjuk V1.0-nak azt a rendszert. Amiben már az új accom volt. Lett hozzá jó néhány száz csak pozitív feedback, ami nekem - és szerintem sok más embernek is - nagyon fontos volt. A V2.0 rendszer aktiválásával MINDENT elbuktam. Ok, nagy levegő... Eltelt pár év, megint összejött több száz csak pozitív értékelés. Erre most jött az új rendszer, ami már csak 63 értékelést mutat. :(. Írhatnám, hogy nagyon szomorú, vagy kiba mérges vagyok, de nem írom. Egyszerűen csak nem értem, hogy miért nem lehet valamit 1:1-be átvinni, ha új front/backend-et vált egy site. (?). Az már csak hab a tortán, hogy a már lejárt INGYENES hirdetéseimet csak pénzért lenne hajlandó a rendszer újraaktiválni. Ez az előzőnél még ingyenes volt, gondolom ez a mostani fjúcsör nem véletlen, ezután már ez is fizetős lesz. Szépen, lassan nem marad olyan tulajdonsága az aprónak, amiért érdemes lenne itt hirdetni. Írom ezt úgy, hogy azért alapvetően pénzért szoktam legtöbbször hirdetni. :U
Biztos lenne még pár hiba, ha jobban belematatnék, de semmi kedvem hozzá. :(.

(#294) flexxx


flexxx
tag

Halihó!

Nagyon tetszik az új design, emlékeztet a 2013 előttire, amit kimondottan szerettem, kisebb felturbózásokkal. :)

Ami viszont böki a csőröm, hogy eddig ugyebár az oldalra belépve egyből látta az ember, ha új privát üzenete érkezett, viszont ez most almenübe került. Esetleg nem lehetne egy olyat csinálni, hogy a jobb felső sarokba a profilkép mellé kerülne egy boríték ikon, ami mellett értesítésszerűen felvillanna a beérkezett új üzenetek száma, az ikonra kattintva meg bedobna az üzenetek közé?

"A Vakera is felébredt a téli álomból, ott is bevezették az egyszerű PayPal fizetési módot, illetve látom azt mit akarok venni, látom mibe fog kerülni a posta, csak leütöm és tádám, ennyi, nem kell esszét írni a másiknak."

Nem tudom hogy vagy vele, személy szerint nekem a Vatera a kegyetlen szenvedés, a használhatatlan felületüktől kezdve, a nevetségesen nehéz kommunikáción át, egészen a fizetésig (és persze a helytelenül feltüntetett postaköltségekről hadd ne beszéljek). Szívesebben váltok itt egy eladóval 4 privát üzenetet, amiből 1 a lakcímem, 1 pedig az ő számlaszáma(, és már úton is van a csomagom), mint hogy a Vatera beépített hulladék kérdezz-felelekén keresztül nagy nehezen megtudjam amit akarok, aztán a leütés után e-mail-ezgessek vele. De legyen ennyi elég a hülyeségemből, órákat tudnék idegeskedni az oldalukról.

(#295) Parci válasza flexxx (#294) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez pont így van, ha kapsz privit, megjelenik egy boríték ikon egy kis számmal :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#296) tancos


tancos
csendes tag

Sziasztok ,remélem az adminoknak könnyebb lett az új felülettel,nekem a régi jobban tetszett,...ezek a színek?? Én inkább csak a Hardveraprót látogatom. Egyébként gyorsak voltatok le a kalappal az integrácóért, remélem nem készültök eladni ?? :R :R :C :C
Üdv Bocha-nak!

[ Szerkesztve ]

06 70 6074850

(#297) flexxx válasza Parci (#295) üzenetére


flexxx
tag

Oh, ez esetben én a mai frissítés után mosollyal az arcomon távozom. :)

Pedig ritka az olyan!

Köszi!

(#298) flymi


flymi
addikt

Összekutyulódtak az "elmentett apróim". Nem tudom mi alapján rendezte át...

Archivált hirdetést miért nem jelöli valahogy? 1000 éve ismerőstől vásárolt cucc olyan, mintha még mindig aktív lenne. Jegelt hirdetésnél hol a hópihe?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#299) Bodz


Bodz
nagyúr

Ár megadásnál lehet mínuszba is menni.

(#300) flymi válasza Bodz (#299) üzenetére


flymi
addikt

Ez nem bug. Fícsör.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.