Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Touch-ko válasza Gicz (#197) üzenetére


Touch-ko
őstag

Lol! Bazzeg ez nagyon jo XD

(#202) buvartacsko válasza Touch-ko (#201) üzenetére


buvartacsko
addikt

IKSZDÉ!!! xDDDDD

(#203) Touch-ko válasza Thome (#199) üzenetére


Touch-ko
őstag

Az iPhone4\S en az oldalain voltak.
En ugy ertettem, hogy a bemutato elotti kepeken is hasonlo volt a velemeny, mint most.
A termeket kezben fogva mar nem volt annyira zavaro.

Mellesleg ha a fugakat latod akkor "rosszul tartod" mert a hatuljat nezed a kijelzoje meg a masik oldalan van :)

(#204) Thome válasza Touch-ko (#203) üzenetére


Thome
addikt

Az összhatáson ront, márpedig szifonnál rendkívül nagyok az elvárások. S tényleg a fugákban az a töltelék olyan mint valami olcsó gyurma beletömve, magával a hézaggal igazából bajom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#205) skyli válasza Cyberpunk (#200) üzenetére


skyli
senior tag

Végre értelmes méretű és előröl és az összes oldalról nézve szerintem nagyon szép lett most, pedig nekem nem tetszettek az iphoneok :D viszont a hátlap elég bénán néz ki és még mindig ott van az a gomb a kijelző alatt :P

(#206) buvartacsko válasza skyli (#205) üzenetére


buvartacsko
addikt

mi a problémád a gombal? az ios továbbra sem egyenlő az androiddal

(#207) skyli válasza buvartacsko (#206) üzenetére


skyli
senior tag

Sok helyet elfoglal, meg ha ezt nem is nézzük, olyan éles a pereme.:D

(#208) buvartacsko válasza skyli (#207) üzenetére


buvartacsko
addikt

és ha nincsen ott a gomb akkor mi lesz az ujjlenyomat olvasóval? illetve egy jó nagy csíkot akarsz hagyni a képernyőn egyetlen gomb számára? oké hogy androidon van 3 gomb is.

(#209) skyli válasza buvartacsko (#208) üzenetére


skyli
senior tag

Én pl gombok nélkül használom:)

jobbszélről középre swype - vissza,
alulról fel - alkalmazásváltól,
alulról fel és vissza - home
jobbszélén felfelé - menü (ezt nagyon ritkán kell, mert szinte minden programban van menü gomb)

amúgy androidon az a 3 gomb ami gyárilag van az is kevesebb függőleges helyet foglal mint ez a kör alakú:P és a színét, méretét, elhelyezkedését, stb. mind meg lehet változtatni

(#210) Cyberpunk válasza skyli (#209) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja csak az nem az iOS kezelése. ;) Na de ujjlenyomat olvasó, ami még mindig a legjobban használható.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#211) Ali G. válasza Cyberpunk (#210) üzenetére


Ali G.
senior tag

megoldható lenne hosszúkás érintésérzékeny felülettel is a lenyomatolvasó és a Home gomb, máris nagyot dobna az iphone unalmas kinézetén, esetleg villoghatna is értesítések esetén:D

(#212) Cyberpunk válasza Ali G. (#211) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen, de ez a fizikai gomb egy jellemzője a szifonnak. A Samsung is ragaszkodik hozzá, hogy legyen fizikai. :)

Akinek meg nem szimpi van n+1 másik. Nem kell mindennek ugyan olyannak lenni!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#213) Ali G. válasza Cyberpunk (#212) üzenetére


Ali G.
senior tag

jah, sajna, samsungnál a tableteken nagyon hülyén néz ki főleg oldalra fordítva :D

(#214) buvartacsko válasza Ali G. (#211) üzenetére


buvartacsko
addikt

sose értettem azokat akik izgalmakat keresnek egy telefon külsejében, legyen az hardveres vagy szoftveres.
soha nem értettem azokat akik havonta váltanak másik telefonra mert megunják az előzőt. valószínű, hogy soha nem is fogom.

( ennyi erővel a bmw meg a porsche is lehet amúgy unalmas... :) )

nagyon is jó nekem az, ha van egy szép design ami eléggé időt álló, felőlem a szoftver is nézhet ki évekig ugyanúgy, (persze apró csiszolásokkal) ha az is szép és időt álló, illetve úgy van benne minden megcsinálva hogy logikus legyen, ezeken felül ha még stabil is, akarja a halál egész nap a telefont hekkelgetni, kernelt meg romot meg témákat meg ikon pakkokat cserélgetni, sőt a telefont se akarom lecserélni egy új "bizonytalanra".

nem mindenki unja meg mindenét naponta, a nődet is így cserélgeted?

[ Szerkesztve ]

(#215) Ali G. válasza buvartacsko (#214) üzenetére


Ali G.
senior tag

akkor téged nem érdekelnek a fejlesztések, újítások, dizájn? biztos félig öngyi lettél mikor megjelent az iOS 7 :D

(#216) buvartacsko válasza Ali G. (#215) üzenetére


buvartacsko
addikt

de igen, érdekel. csak nem minden évben. nem kell minden évben újnak lennie mindennek, csak azért hogy új legyen. legyen akkor új mikor van is értelme a változásnak. mikor a réginél kitaláltak egy tényleg jobb megoldást.

az a baj, hogy te és a többi androidos ahhoz a táborhoz tartoztok, akik évente meg akarják változtatni az egész világot. szerintem erre nincsen szükség. nem lehet minden évben valami hatalmas világmegváltó innovációval előállni sajnos.

(#218) Ali G. válasza buvartacsko (#216) üzenetére


Ali G.
senior tag

jah és akkor majd az apple szépen karba tett kézzel fogja várni míg a konkurencia fejlődik :D nem minden évben hanem lassan már minden félévben kellene újítani, most ezt követeli a konkurencia, lejárt az évente 1 szoftververzió és 1 készülék stratégiája, a nokia is így bukott el és a blackberry is, megvárták míg lekörözte őket a konkurencia :D

(#220) buvartacsko válasza Ali G. (#218) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem lehet túl jó neked, ha egyetértesz azzal hogy minden félévben új dolgokat kell bemutatni. de ezek szerint te behódoltál a fogyasztói társadalomnak, na mind1: vásárolj, ne gondolkozz, ne ébredj fel, nézz tv-t! :)

(#221) Ali G. válasza buvartacsko (#220) üzenetére


Ali G.
senior tag

kell az újítás, rohamosan fejlődnek ezek a tech szarságok,ha már az apple is beszáll a nagy képernyőméret növélési stratégiába, akkor azt jelenti sodródnia kell az árral, különben elsüllyed,de te nem bánnád, ha minden évben kiadnák az 5s-t és minden évben drágábban, te akkor is megvennéd és örülnél, hogy nem fejlődött semmit :D

(#219) morgyi: :DDD hagyd már, tacsi egy külön világ, tuti valami nem tiszta az elméjében, de azért szeret kötekedni :D

[ Szerkesztve ]

(#222) buvartacsko válasza #32839680 (#219) üzenetére


buvartacsko
addikt

mindig megkérdezem ilyenkor, ha neked lenne egy céged, fejlesztnél valamit, hogyan adnád el? kiállnál az emberek elé és: á nem nagy szám, igazából tényleg feltalálta a dolgot már más, stb... de azért vegyétek lécci jóó?!

vagy: ez egy kiváló termék, nagyon büszkék vagyunk rá, imádok egy olyan céghez tartozni ahol ilyen dolgokat fejleszthetünk ki! ( és itt most nem kifejezetten a karpántra gondolok )

remélem sikerült megérteni a lényeget.

el tudom képzelni hogy lenne egy cégetek, mindent úgy adnátok el hogy szar, ráadásul még hasznot se raknátok rá, mert hát az milyen szemétség, aztán szépen csődbe is menne. :)

(#223) buvartacsko válasza Ali G. (#221) üzenetére


buvartacsko
addikt

attól hogy nem nő a képernyő méret, még rengeteg újdonság lehet a telefonban, vagy szerinted csak a kijelző panel mérete a lényeg egy telefonban? a 2x gyorsabb hardver, stb nem ér semmit? annyi a lényeg hogy nagy a kijelző? adok neked egy halott 15" laptop kijelzőt, jó szórakozást! :)

[ Szerkesztve ]

(#224) Cyberpunk válasza Ali G. (#218) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem tudom ti mit néztek, de folyamatosan fejlődik az iPhone is. Évről-évre új SoC, tavaly is ujjlenyomat olvasót kapott az 5S! Ami az 5 feljevizotz berziója ugye, M7 procit, jobb kamerát. Igazán nem lehet azzal vadolni őket, hogy nem fejleszt semmit. Pusztán nem mindig innovatív.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#225) buvartacsko válasza Cyberpunk (#224) üzenetére


buvartacsko
addikt

hagyjad, az igazi innováció a képernyő növekedése. ha a samsung kiadná teljesen ugyanazzal a hardverrel ugyanazt a telefont mint tavaly, mindössze annyi változás lenne hogy: 5.0"-ról -> 5.5"-ra emelné a képernyő méretét akkor az már hatalmas újítás és innováció lenne. :DDD

(#226) #72042496 válasza buvartacsko (#220) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem tök jó, hogy akár félévente jönnek az újdonságok. Aki régebbi technikáról fejleszt, így gyakorlatilag a legkorszerűbb készülékek közül válogathat.

A gyakoribb megjelenések miatt ugyanakkor fölösleges gyakrabban újat venni. Igaz, hogy vannak olyanok akik szinte kényszert éreznek rá, de ez legyen az ő dolguk.

(#227) buvartacsko: Attól, hogy teszem azt egy év alatt kijön pár újabb készülék, még nem lesz elavult a régebbi. Éppen ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#227) buvartacsko válasza #72042496 (#226) üzenetére


buvartacsko
addikt

legkorszerűbb? mit értesz ez alatt? megveszel egy telefon, 1 év múlva így szart sem ér, mert elavult lesz. :)

(#228) Ali G. válasza buvartacsko (#223) üzenetére


Ali G.
senior tag

az iphone eddigi képernyőmérete már elavult, ezt az apple is belátta, egy nagyobb képernyőn sokkal jobb a felhasználói élmény, 4.6 inch szerintem ideális és még nem is péklapát. Persze fontos a hárdver, de nem azt mondogatjátok , hogy iOS-nek nem kell a hárdver mert optimizált rendszer? :DDD

(#229) Zjunior válasza #72042496 (#226) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen, nagyon jó h jönnek az újdonságok, csak azt az Apple hozza, nem pedig más...
Tyűhhh szaladjatok a Nótafa 4-ért mert kapott vonalzót oldalra meg nyóc magot....
Fél év múlva kap majd 16 magot, körzővel!
Most kiégtem, és kacagok egy kicsit!;]
Műanyagot gyartanak meg mindig a nagy elit telefonjaihoz, az meg tényleg innovatív.
Vagy a sebtapaszos S5 lenne az?:(
25%-al bebuktatta a céget...
1 hét múlva megmondom haver.
Nekem az ujjlenyomat olvasó elég, meg a sajat rendszere, slow motion....te gyüssz!
Keljetek már fel, most komolyan....

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#230) Ali G. válasza Zjunior (#229) üzenetére


Ali G.
senior tag

mit hoz ember? sorold fel az újdonságokat :DDD

(#224) Cyberpunk ezekben semmi innováció sincs, ezt minden gyártó csinálja hogy hárdvert erősít, meg jobb kamerát rak , ujjlenyomatolvasót már kitárgyaltuk, régi ötlet csak újra felhasználva...

[ Szerkesztve ]

(#231) Cyberpunk válasza Ali G. (#228) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Magadból indulsz ki. Tény, hogy vonzhat új vevőket a nagyobb kijelző méret, de aki eddig a merete miatt vette, mist már kereshet magának mást, vagy nem veszi meg az újat marad még a régin.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#232) Zjunior válasza Ali G. (#230) üzenetére


Zjunior
veterán

Dikk, te nagyon elvagy tájolva, most nézem, miket írsz;].
Folytasd mán Józsiii:)
Balika, nem neked ment, újként akartam sry!;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#233) #72042496 válasza Zjunior (#229) üzenetére


#72042496
törölt tag

Erre a dilettáns Apple/Samsung civódásra egy kicsit sem vagyok fogékony, légy szíves hagyj ki belőle. Általánosságban szerettem volna megjegyezni, hogy nekem tetszik az, hogy jönnek az újdonságok, van választék és mindenki megveheti a kedvére való telefont.

(#234) buvartacsko válasza Ali G. (#230) üzenetére


buvartacsko
addikt

és ki mondta hogy ez hatalmas innováció? innováció az első iphone volt, az ipod, az ipad.

a konkurens hol innovál? a nagyobb kijlező meg a nagyobb kijelző felbontás az innováció? vagy mi?

(#236) Cyberpunk válasza Ali G. (#230) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Értő olvasás sem megy úgy látom. Ki beszélt itt innovációról? Pont azt írtam, hogy fejlesztések bem innováció. :( Szedd össze magad, ha trollkodni akarsz! ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#237) buvartacsko válasza #32839680 (#235) üzenetére


buvartacsko
addikt

azok az eventek amikről beszélsz kb termékbemutatók, hol a f*szomba mondják el ezeket ha nem ott? :D

á, nézzük, itt egy új proci, szar, 2x több memóri... á bele se menjünk, uncsi. van egy ilyen karp... na de kit érdekel? na mind1, menjünk haza! :)

[ Szerkesztve ]

(#238) Ali G. válasza Cyberpunk (#231) üzenetére


Ali G.
senior tag

szerintem fanok úgyis megveszik és eleinte durci lesz aztán meg hűű ez mégis király... :D szokásos apple hater-ség megy aztán meg imádlak epöl :D

(#240) buvartacsko válasza Ali G. (#238) üzenetére


buvartacsko
addikt

nekem nincsen sok bajom a nagyobb kijelzővel, de jobban szeretem a 3,5-4" méretet. így is nagyon durván látszik hogy ott egy telefon a zsebemben. barátnőm konkrétan nem tudja rendesen zsebretenni a nexus 4-et, a teteje mindig kilóg. persze a nőknek állandóan van táskájuk amibe belefér. azt meg persze ellopják, na de mind1. :) nem örülök neki hogy lassan hátizsákban kell hordani a MOBILtelefont. lassan tényleg eljön az idő hogy 22" monitorokat fogunk a fejünkhöz tartani és azzal "telefonálunk".

(#241) Ali G. válasza buvartacsko (#240) üzenetére


Ali G.
senior tag

ezt el kell fogadni , régen féltéglák voltak most meg papírvékony lapátok :D :D

(#236) Cyberpunk: trollkodás nem itt kezdődik :D

(#239) morgyi majd növelik az aksi méretét és elmondják mennyivel jobb az üzemidő, csak ám a képernyő is növekszik ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#242) Cyberpunk válasza Ali G. (#241) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igazad van folyamatban van. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#243) Ali G. válasza Cyberpunk (#242) üzenetére


Ali G.
senior tag

túl hamar megunnám a sok marketing szöveget :DDD

(#244) Zjunior válasza Ali G. (#241) üzenetére


Zjunior
veterán

Jobb mintha pótaksival járkálgatnánk!:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#245) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Jo lessz ez gyerekek.gyujtsetek a penzetek rendesen,lessz vagy 280k a nyitóára.

Asus Rog Phone 6

(#247) Zjunior válasza Csillag01 (#245) üzenetére


Zjunior
veterán

Sose volt annyi 219k volt...
Látom képbe vagy!
Ez nem S5 250k nyitoval vagy M8 270k ért...
Fekudj vissza még egy kicsit :)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#248) atike válasza Zjunior (#247) üzenetére


atike
nagyúr

M8 270? :Y Tényleg annyi volt...? Huh. Az kemény.

(#249) Gicz válasza Zjunior (#247) üzenetére


Gicz
addikt

T-ben ikon200-al (ami nekem bőven elég, főleg h mellette van egy céges teló) 180 körül lesz majd. 300K max első nap kókány webshopban lesz.

1 év múlva meg eladom kb 150-ért, annyi bukó nekem megéri. Így csinálom 2009-3GS óta minden évben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#250) Zjunior válasza Gicz (#249) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem meg 189k fuggetlenul apple boltbol...
Uk-bol!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.