Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Nekem tetszik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Robertoq


Robertoq
őstag

Szomorú, hogy minden gyártó nagy termékről kb minden kiderül a premier előtt, így a bemutatók elvesztik a varázsukat :(

(#3) SP!T válasza jacis (#1) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem a 4 és 5 széria jobban tetszik, de ez is szép lett. A kijelző méretének növelését díjazom! Szerintem már szükséges volt, pont egy ekörüli lépésre.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4) Luck Dragon

A hátlap és a kamera ahogy kiáll egyszerűen ronda.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem nagyon egyben van. Végre nem úgy néz ki, mint egy megnyújtott i4. Erre a designra volt szükség. Számomra olyan, mintha egy darabban lenne a készülék se eleje-se vége. Nagyon szép.

(#7) emvy


emvy
nagyúr

WP-vel kellene.

;]

Viccen kivul, a legszebb iPhone evor. A szogletes haz kepeken jobban nez ki, de a szappantarto-format sokkal jobb zsebben/kezben tartani, raadasul talan nem fog olyan csunyan kopni, mint az 5-os sorozat. Az iOS 8 is vegre kicsit okosabbnak tunik, szoval aki az Apple-okoszisztemaban el, annak most jo vilag jon.

[moderálva]

[ Módosította: crey ]

while (!sleep) sheep++;

(#8) Sn00k


Sn00k
veterán

Jó meg, szép, meg minden, csak az a fránya power gomb ne oda került volna... :O

3njoy the Lif3

(#9) spawn21


spawn21
veterán

borítékolható a kopás. Direkt csinálják ezt. A hátulja az valami gusztustalan. Kiálló izé. Viszont érdekes a kis helyre bezsúfolt twotone flash

iPhone 13p

(#10) HardRic


HardRic
addikt

Díjazom, hogy a csiszolt fém keretet lecserélték erre a szélén ívelt üvegre. Nexus 4-en is ilyen, és nemcsak szép de praktikus is, jó használni.
A csíkok a hátlapon meg továbbra is furák. Túl műanyag kinézete van. Esetleg a "D" alakú közrefogott részek lehetnének más színűek, mint az i5-i5s esetében.
Összességében nagyon szép és elegáns, illene az iPademhez :D

(#11) Giovan!


Giovan!
addikt

A Nyugat szankcióira válaszul az oroszok lelőtték az Apple showját :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#12) Bar1


Bar1
aktív tag

Ez sokkal kevésbé elegáns, mint az 5s, hátul az alsó antennacsíkok kifejezetten csúnyák, a kiálló kamera pedig barkácshatást kelt, holott minden gyártó igyekezett az ilyen kidudorodást elkerülni - úgy látszik, az Apple a trendekkel szemben visszament a múltba.... Oldalról sem valami szép, hogy kiáll a fémkeretből az üveg.
Félszívvel összecsapott, a korábbi prémiumhatást nélkülöző készülék lett.

(#13) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekem tetszik nagyon szívesen lecserélném a 4s-t egy ilyenre . Kíváncsi vagyok mennyi lesz az ára egyes szolgáltatóknál .Aki sorban áll egy vagyont vihet magával .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Na itt látszik amikor ráközelít a hátlapra, ott egy körben mintha két led lenne. Szóval ez is dupla vakus.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#16) Mr President


Mr President
senior tag

Ízlések és pofonok. Nekem jobban tetszik ez a dizájn mint az i5/i5s -é. Nekem ott nem tetszett a hátlapon a két nagyon elkülönülő csík. Egyedül ami nem szimpi az hogy lehetne minimális a káva. Alul ok, a home gomb miatt megvannak kötve, de felül lehetne jóval kisebb. A G2-m nél nagyon szeretem hogy minimális a káva. Nekem tetszik. Ha majd fél év múlva elfogadhatóbb áron lesz lehet elgondolkozok rajta. Eddig a kis kijelző tartott vissza. :)

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#17) Lambach


Lambach
tag

Ez csak egy telefon a sok közül, ami bizonyos emberek bizonyos igényeinek remekül megfelel.
Azt mondjátok meg nekem, hogy az oroszok hogy teszik rá a kezüket ennyi mindenre preimer előtt? Blackberry Passport, iPhone 6, mindkettőt kiszivárogtató video ruszkihonból származik.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#18) Kékes525


Kékes525
félisten

Szerintem is jól néz ki, azonban a kinézet nem annyira fontos, különösen mivel drága és érdemes tokkal védeni, akkor viszont már a tok kinézete fontosabb. Remélem a kijövetele lejjebb nyomja a konkurenciák árait azaz árverseny alakul majd ki. Ez pedig mindenkinek jó.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) Steve1207 válasza emvy (#7) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha a szögletes előző széria jobban néz ki akkor mégse ez a legszebb, nem? ;]

Amúgy használhatóságra, élményre tényleg előre léptek, de részemről pont megvolt a szögletes vonal varázsa az utóbbi években, de egyszerűen nem érdekelt annyira az apple, mert kicsit lemaradtak a többiekhez képest.

Most, hogy megszoktam az 5" környékét és úgy látom az iOS elérte azt a szintet, hogy akár én is örömmel használjam az eddigi "látszat imádatomat" elrontják totálisan a külsővel... :D

.

(#21) AS válasza FATtila78 (#6) üzenetére


AS
félisten

Ez volt a áprilisi tréffa? :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Bilux válasza Lambach (#17) üzenetére


Bilux
veterán

Mindenhol emberek dolgoznak, akik megvehetők megfenyegethetők stb.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#25) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nagyon szép. Persze ízlésről fölösleges vitatkozni, de úgy gondolom, hogy az 5s-t elég nehéz überelni.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#26) Fr0z3n válasza Lambach (#17) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A világon minden eladó. Ahogy mondják, "nincs az a pénz". De van.

[moderálva]

[ Módosította: crey ]

(#28) atike


atike
nagyúr

Videón valahogy jobban néz ki... Az eddig képek alapján nem tetszett, de ez így egyáltalán nem rossz...

(#33) #86973952


#86973952
törölt tag

Kinek nem fakult még meg az orosz nyelvtudása? :D Érdekelne miket mondanak.

Szerintem nem rossz a külső. Igazából, ha olyan lenne mint eddig, akkor meg arról szólna az összes fórum, hogy semmit nem változtatnak rajta. Már ha lehet ezt véglegesnek venni...

(#35) #33101952


#33101952
törölt tag

Nem hiszem el, hogy ilyen kiálló kamerával jöttek elő! :W

(#36) Blyan


Blyan
félisten

Egész pofás, a sötét színben bitang jól néz ki.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) b4zsi-


b4zsi-
őstag

[moderálva]

33# porterocka

Van felirat a videó alatt, ha bekapcsolod.

[ Módosította: crey ]

(#40) Krugszvele válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Ha tényleg így kigúvad a kamera, részemről az 5S volt az utolsó iphone amit vettem.

(#41) kbyte1024 válasza Krugszvele (#40) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem is tetszik,elegánsra sikerült :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#42) #79335424 válasza b4zsi- (#37) üzenetére


#79335424
törölt tag

Viccelsz? Megnézem a telót, hogy képben legyek, de egyáltalán nem érdekel. Viszont a műsor nagyon szórakoztató. Sztem amikor unatkoznak a PH -sok, akkor bedobnak egy ilyen hírt és már indul is az előadás.

[ Szerkesztve ]

(#43) Simi87


Simi87
senior tag

öröm lesz ezt is szerelni. :)

(#44) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

5S mellett geczi ronda. Magában elmegy. Szerintem a 3G is ronda volt, tehát nem jön be ez a trend. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#45) Cyberpunk válasza Krugszvele (#40) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a kidudorodó kamera nem nyerő. Mondjuk én a lekerekített formákat sem szeretem, ez így nem szép, legalább is nekem.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46) #33101952


#33101952
törölt tag

Szerintem ez ugyanaz amit a Feld & Volk pár nappal ez előtt bemutatott de azt ők rakták össze az elmúlt hetek pletykái alapján!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#48) Parallaxis válasza Cyberpunk (#45) üzenetére


Parallaxis
addikt

Várd ki a végét, az Apple semmit nem csinál csak úgy a vakvilágba, ha az kamera a valóságban is kijjebb lesz, mint a készülék háza, akkor annak komoly oka lesz... borítékolom a cserélhető objektívek felcsatolhatóságát :)

(#49) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki, nekem jobban tetszik mint az iphone 4 design, kényelmesebb lesz kézben tartani. A kameráért kár, elég ronda, de a lencsék gondolom nem fértek el rendesen, remélhetőleg ez a képminőségen majd vissza is köszön, mint pozitív csalódás.

(#50) Blyan válasza Parallaxis (#48) üzenetére


Blyan
félisten

Vagy csak - ahogy a videóban is említették - az iPod dizájn kapta és kész? Mert ugye ott is kiáll a kamera minimálisan.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.