Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Indíthatnátok nyereményjátékot amelyen az aznap vizsgázók között ketteseket sorsoltok ki. Hálás lennék. Köszi :))

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#2) ViZion


ViZion
félisten

Köszönjük! :R
MS IPTV? Monoszkóp helyett BSOD-t adnak... muhaha :)
A játékcsaj ma is egy ilyen szteroidos-zombi-nőimitátor. Sebaj. :D
Akkor itt egy jó csaj: Motoko Kusanagi GitS SAC

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) jookomak


jookomak
őstag

Postal: yeah
Uncharted yeeeeeah. Ritkán veszek megjelenéskor játékot, de az Uc3 ilyen lesz.

Esetleg még be lehet tenni a hírbe, hogy ma kezdődik az apple konferencia is, hátha ott is bejelentenek valami új kütyüt (iphone 5). Elvégre a kézi konzolok közvetlen vetélytársa most már.

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Hát a postal 3-at nagyon vártam. Eddig. De ez a trailer borzalmas. Grafika borzasztó. A 2 nagyon ott volt és mai napig szeretem. De ez valahogy nem jött be. Remélem ennél sokkal sokkal jobb lesz. :O

(#5) Mappa válasza ViZion (#2) üzenetére


Mappa
addikt

hogy lehet egy anime jó csaj ?

nem kötelező megadni

(#6) kapeti07 válasza ViZion (#2) üzenetére


kapeti07
senior tag

Nekem a te képed is tetszik, de nekem Camy is bejön. De lehet mert a Street Fighter-ért is nagyon oda vagyok, és inkább ez a kép legyen mint mondjuk Zangief szőrös hátáról :D

Xbox: kapeti

(#7) Zigur válasza ViZion (#2) üzenetére


Zigur
senior tag

Bár nagy kedvencem a GITS és az Őrnagy egy istennő, de ha már szteroidos nőmititározol akkor hadd hívjam fel a figyelmed hogy Motoko-ban az agya ami női, minden más fém és műanyag :D

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó a reggeli idézet. :)

(#9) ViZion válasza Zigur (#7) üzenetére


ViZion
félisten

:R jogos, eredetileg Final Fantasy-ból akartam, de Motoko-t imádom, bár jórészt valóban nem ember, de mégis...

kapeti07: Jah, Zangief? OMG... Nagyon durva, ezt nem kellett volna... :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) Wolverine válasza XuChi (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Kit érdekel egy Postalnál a grafika? :U Ott a lényeg a végén volt: "Rated: W (what the f*** was they thinking???) :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Miért nem volt június 3-én reggeli? Ejnye-bejnye. :DDD

És miért kell a lapcsalád minden lapján bejelentkeznem? Ilyen nálam még sosem volt. Most meg mindenhol be kell külön. Valamit változtattatok, vagy nálam van a hiba? :F

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#12) ASTON117


ASTON117
tag

Miért hogy lehet egy game-es csaj jó?
Másik hogy ezesetben a games csaj is csak egy 2D-s rajz

[ Szerkesztve ]

(#13) Pubszon


Pubszon
veterán

Köszi Zsoccc, hogy beraktad Cammy-t, egyébként holnap jön a SSFIV AE DLC formában. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.