Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kisszidi


Kisszidi
csendes tag

Engem a DT770 nem nyűgözött le anno mikor kipróbáltam. Végül Audio Technica mellett döntöttem, de azóta se rendeltem meg. :DDD

(#2) Recon666 válasza Kisszidi (#1) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Meilyk típusát akartad rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#3) Kisszidi válasza Recon666 (#2) üzenetére


Kisszidi
csendes tag

ATH-AD900X volt a kiszemelt, de kicsit csábultam a Grado SR80e felé is.
Még nem döntöttem el, melyik lesz. :)

(#4) Recon666 válasza Kisszidi (#3) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A Grado sem lehet rossz. :)

(#5) BoB


BoB
veterán

Hogy aránylik ez egy jobbféle Sennheiser-hez?

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Üdv urak!

Régóta próbálom lebeszélni magam egy Beyerdynamic 990 vagy 880-ról. Érdemes lehet spórolni még? Vagy nem tud annyival többet az AT?

A Beyerdynamic 55-58 eFt-ba kerülne, míg az AT 83-85 eFt-ba. Azért itt kérdezősködök és nem a fejhallgatós topicban mert talán neked van "testközeli" tapasztalatod (majdnem) mindkettővel :)

(#7) Recon666 válasza BoB (#5) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szerintem HD600 szint csak az ugye nyitott más kategória de tudásban szerintem ahhoz áll közelebb. Zártban nem nagyon ismerek ilyen kategóriában sennheisert ami hasonló felépítésű lenne.

ilyen_85: Szia! Részemről AT, kényelemre jobbnak ítélem meg, és hangzásra is kiegyenlítettebb nekem megért a DT770 proról váltan egyértelműen jobb ez (nagyobb tér, jobb részletesség, szebb hangok) meg persze drágább is.

[ Szerkesztve ]

(#8) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Egy komolyabb vezeték nélküli fejhallgató, mint a Momentum vagy egy Oppo mit tudhat ezekhez képest? :U

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#9) Kisszidi válasza merkucyo (#8) üzenetére


Kisszidi
csendes tag

Keveset. A BT átvitele szimplán nem elegendő nagyfelbontású anyaghoz. Kivéve, ha a telefon és a füles egyaránt támogatja az LDAC-t, mint pl a Sony XZ1és WH-1000XM2. Más, drága vezetéknélküli megoldásnak értelme sincs.

ilyen_85
Nekem a Beyerdynamic őszintén szólva csalódás volt. De ez pont olyan mint a hangsugárzó, van, akinek bejön az egyik és útálja a másikat, másvalaki meg pont az ellenkező megállapításra jut. Nekem eddig az AT jött be a legjobban, abból is a nyitott. Továbbá a Grado, de az egy picit más hangzásvilág, szerintem megosztóbb mint az AT.

(#10) Recon666 válasza Kisszidi (#9) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ezzel a Beyeres dologgal én is így vagyok A500 után nekem nem jött meg az a javulás amire számítottam váltásnál, meg úgy maga a V karakter sem jött be , közép hangok nem voltak, magas és mély pedig az egekbe.

Viszont az A990Z az adta amire az A500 után vágytam. De lehet csak az AT karaktere jön be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.