Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) D4rkAv3ng3r


D4rkAv3ng3r
senior tag

Sajnos nem látom értelmét ennek a ReactOS-nek. Sajnos elég nehéz dolog remake-elni a Windows-t másrészt mire olyan kompatibilitást sikerüle elérni addigra a Windows már sokkal előrébb tart majd és lehet addigra már a Midori is megjelenik ami meg az egész project-t értelmetlenné teszi.

Felhasználói szempontból meg nem tudom, hogy a kísérletező kedvűeken kívül kit érdekelne? Aki kő windows-os az már vagy megvette a 7-nt vagy használ megelégedéssel XP-t (Vista-t), akinek meg nincs pénze rá megoldja máshogy ami szintén ingyenes.

Aki Linux, BSD, Solaris párti annak a háta közepére nem kell a Windows, nemhogy a klónja. Ide tartozok én is. Játékon kívül be sem töltöm a Win-t mert minek? El kell ismerni, hogy az eredeti Windows is kiegészítő programok nélkül egy összegányolt valami. (Vitát elkerülve nem fejtem ki miért aki érti az úgyis tudja mire gondolok, aki meg nem nem akarom megsérteni a Windows-os lelkivilágát. :DDD ) A Vista és a 7 tényleg stabil ezzel nincs is gond.

Akinek meg abszolút mindegy annak jönne jól a ReactOS, csak jobban jár akármelyik másik open source rendszerrel, mint ezzel, mert ezerszer kiforrottabbak.

Persze ne legyen inkább igazam, és drukkolok nekik, hogy az 1.0 már használható legyen.

A veziószám meg kissé erőltetett 3.11 vajon mire emlékeztet? :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.