Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragonfx


dragonfx
veterán

3 hete mondta ezt 2 spanom és nem akarom elhinni, de 300ft megér ennyit hogy utánajárjak, csak megfelelő ruházat és hely kell hozzá.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2) bobace válasza dragonfx (#1) üzenetére


bobace
őstag

csak a megfelelő ruházat 100x annyiba kerül...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3) simonzé


simonzé
addikt

És ez poén?

Hmmm... Ennyire bénává vált volna a világ, mióta kinőttem a hülyegyerek korból? Nekünk még a szteppelő macska volt a poén (4db kóláskupakkal), meg a résnyire nyitott ajtó tetején a vödör víz, meg mittomémmi. De ezen nem is mosolyogtam. Bennem van a hiba?

I don't fit in. I fit out.

(#4) villamos


villamos
őstag

Kérdés csak az, hogy a TG kólával, vagy a Viva kólával működik e. Ezek jóval olcsóbbak, mint a Coca... Meginni, meg nem merném őket :))

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#5) pilóta válasza villamos (#4) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha kis eszed van, a cocát és a pepsit se iszod meg :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) Blaise


Blaise
veterán

Én is láttam, amikor a csávónak fent és lent is jön ki az anyag

(#7) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudom, de nálam ez nem címlapra való hír, úgyhogy le is szedtem. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8) Loha


Loha
veterán

Kb. hasonló hatása van ha diétás kólába, megpróbáltok kristálycukrot tenni :)
Porcukorral gondolom még jobb :)

(#9) Bero


Bero
aktív tag

(#10) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]

(#11) Bero válasza VladimirR (#10) üzenetére


Bero
aktív tag

LOL

(#12) raczger válasza Blaise (#6) üzenetére


raczger
őstag

nem tudnád belinkelni?:)
nem kell semilyen védőruházat, és bármilyen szénsavassal megy, csak a diétás kólával a leghatékonyabban:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#13) raczger válasza VladimirR (#10) üzenetére


raczger
őstag

a cikkben vagy miben már belinkeltem videókat:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#14) harry


harry
veterán

Itt van egy összetettebb kísérlet, a Dominó effekt: [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#15) raczger válasza harry (#14) üzenetére


raczger
őstag

ez nagyon állat:) ezt pont még nem láttam
mod: a legközelebbi domino-day-en már ez lesz:D

[Szerkesztve]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#16) joghurt


joghurt
addikt

Miért nem linkeltek az EepyBird eredeti site-ját [link]
Itt fent van az összes videó, leírják a többi szénsavas genyával és egyéb cukorkákkal végzett kísérleteiket stb.

Az én gyerekkoromban sem ez a hülyeség volt a menő, hanem a gyufafejekből, alu 1 Ft-osokból és szigszalagból készült pukkancs, amit a villamossínre lehetett tenni, vagy a hipermangán+glicerinkúp kombó alufóliába csomagolva, esetleg az Olympos-os flakonban égetett pingponglabda. Változnak az idők, változnak a hülyék.

A tej élet, erő, egészség.

(#17) VladimirR válasza joghurt (#16) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sutopor + ecet ment?

(#18) dabadab válasza VladimirR (#17) üzenetére


dabadab
titán

Legjobb emlekeim szerint azt kornyezetoran probaltuk ki, es egy kicsit tuladagoltam a kellekeket :)

DRM is theft

(#19) raczger válasza VladimirR (#17) üzenetére


raczger
őstag

azt régen sokat nyomtam:) aztán anyám ideges lett, mert alig tudta lepucolni a járdáról a dzsuvát:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#20) Petie válasza VladimirR (#17) üzenetére


Petie
veterán

mi azzal is csatáztunk :D

domino effektes nagyon jó :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#21) joghurt válasza VladimirR (#17) üzenetére


joghurt
addikt

A sütőpor+ecet reakció sehol sincs ehhez képest. Nem a szén-dioxid mennyisége miatt ilyen látványos ez a kombináció, hanem a reakciósebesség miatt.

A tej élet, erő, egészség.

(#22) simonzé válasza dabadab (#18) üzenetére


simonzé
addikt

Abból az időszakból csak ennyire emléxel? :))

Helyesbítek: A DominoDay nagyon kúl!

I don't fit in. I fit out.

(#23) turho válasza villamos (#4) üzenetére


turho
őstag

Pedig a TG kóla nem is olyan rossz, másra kell gondolni miközben iszod, és egyből háttérbe szorul az a rothadt gumicsizmaszár-szerű mellékíz :DDD

(#24) villamos


villamos
őstag

Tegnap jártam említett csodállatos hipermarketban (tecskó). Éppen gazdaságos savanyúcukrot vásároltam nagyszülőknek (be kellene vizsgáltatni ezt a csodát, nem tartalmaz e valamiféle narkotikumot, mert nem tudnak meglenni nélküle, és iszonyú ribilliót tudnak csapni, ha elfogy... :DD ) Látom ám, hogy akciós a Mentos, egyet fizet kettőt kap méghozzá. Mondtam, soha vissza nem térő alkalom, 130 Ft-ért két csomaggal, meg hozzá még a kóla, , 200 körül, megér ennyit egy kis móka! :C Hulladék cső meg akad otthon... :DDD
Egyből rohantam a kólák felé, végignéztem a kínálatot. Természetesen a javasolt coca-light -ot kerestem, hiszen azzal érhető el a legjobb hatás. Nézem, nézem, és hirtelen hiányérzetem támadt. Nembaj, hátha nem figyeltem, ezért végignéztem mégegyszer a sort. És akkor vettem észre, hogy hiányzik. Nincs Coca -Cola a polcokon! A világ legnagyobb üdítőital cég termékei nem kaphatóak a tecskóban! :Y
Ez azért dúrva, kéremszépen! ;]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#25) MUŁĐER válasza villamos (#24) üzenetére


MUŁĐER
addikt

a Tesco és a Cola összekaptak pénzügyi dolgokon, szval a Tesco leszedte az összes Cola terméket a polcokról már egy ideje.....

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#26) SP!T válasza joghurt (#16) üzenetére


SP!T
addikt

Nem tudom egyeseknek mi bajuk ezekkel, szerintem halál poén! :) Annyira hülyeség, h nekem tetszik! :B Már rég ki akartam próbálni, de még nem jutottam el odáig! :D

[Szerkesztve]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#27) domi007 válasza SP!T (#26) üzenetére


domi007
őstag

Én kipróbáltam, és hát lehet, hogy keveset, vagy szarul adagoltam bele, de 2 L-es üvegből kifutott rendesen, viszont soha nem lövellt fel több méterre.....

DOMy

mod:
már látom, mikorira válaszoltam :W ...mind1

[ Szerkesztve ]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#28) picur220


picur220
veterán

Gyomorban ez az egész neccces, ugyanis a főnökön apámék kipróbálták, és nem működött... ;] :C :( :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.