Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ne legyél már ilyen optimista, lehet hogy akkor le volt eresztve ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) keIdor


keIdor
titán

Kotond :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Quiksilver válasza lezso6 (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

De akkor is kíváncsi leszek hogy mi lesz...ha tényleg baleset éri akkor ez a forgatóknak gáz mivel a szemfülesebb nézők tudják, hogy ott medence van.. :P

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4) KrAt


KrAt
veterán

Fél nap kellett, hogy rájöjjek, miről van szó.. Oké, leesett.. :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Thunderzolee

Na, még az is kiderült, Zsolt előre látta a medencét.
Csak mi, nézők nem.. ;]

Arra vagyok kíváncsi, Vili bá'-t mikor menti fel a postás vallomása.
Mert tuti az lesz a "váratlan fordulat". :C

Am ez a hotel ez merre van tulajdonképpen?

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) brownus


brownus
veterán

ez hol van?

(#8) philoxenia válasza brownus (#7) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9) eastsider


eastsider
nagyúr

ez mi?

(#10) brownus válasza philoxenia (#8) üzenetére


brownus
veterán

köszi, nagyon szép környezetben van a hotel

(#11) Crystalheart válasza eastsider (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én sem értem, miről van szó...

(#12) philoxenia válasza Crystalheart (#11) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Barátok közt ; Botond ; Zsolt kidobja ; Ennek a szállodának az egyik szobájából .....
A kérdés az, hogy honnan tudja ezt a Házigazdánk? Nekem könnyű, tiszafüredi származású lévén, már ismerősöktől hallottam róla.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13) Quiksilver válasza Crystalheart (#11) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

barátok közt Zsolt kidobja Botondot az erkélyről jelenete itt játszódott.. ;)

szerk: késtem :DDD

Philoxenia: Már nem tudom hol olvastam, hogy itt forgatták :( :B

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#14) Crystalheart válasza Quiksilver (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ah, pedig igazán kiírhatnák, nem kéne oda medence. :D (Nem mintha nézném, de szegényre elég unszimpatikus szerepet írtak. Persze olyan is kell. :D)

(#15) eastsider válasza Quiksilver (#13) üzenetére


eastsider
nagyúr

ki az a zsolt? ki az a botond?
:DDD
a zsolt az gondolom még mindig a rékasi.. a többiit nem ismerem, de így már értem

(#16) Quiksilver válasza eastsider (#15) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Zsolti az én vagyok ;]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#17) philoxenia válasza eastsider (#15) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Botond meg Ő.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18) mephi666 válasza Crystalheart (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

sokat vesztettél... olyan bunyójelenetek szoktak néha lenni, hogy napokig röhög rajta az ember... látszódik, hogy keményre akarják csinálni és ehelyett valami nagyon erőltetett és béna lesz mindig :) magdianyus oszkárdíjas eséséről meg ne is beszéljünk... (mármint ahogy megcsinálták... kaszkadőr borult helyette)
a legutóbbi csajbunyó volt eddig a leghitelesebb, de azon is hangosan röhögtünk...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Crystalheart válasza mephi666 (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azokat néha elcsípem én is. :D Nem igazán értem a dolgot, mert mi itt öcsémmel olyanokat szoktunk viccből bunyózni, hogy anyám szívrohamot kap, annyira élethű. (Kisöcsém 12 éves, és ha belerúgok tök valósághűen elröpül. :D A végén meg mondja, hogy kicsit fájt.) Akkor mire az a simogatás egy forgatáson, amikor tétje van?

(#20) mephi666 válasza Crystalheart (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

nézd meg ezt :DD hatalmas lol :)

egyébként jártunk egyszer önvédelmi edzésre haverommal és volt, hogy én vertem úgy alkarral képen, hogy 1 hétig meglátszott, de olyan is volt, hogy ő fejelt meg... :) egyik sem szándékos volt meg nem is haragból ment... csak véletlenül... nekem mániám volt belépni kamikázemód a másik ütéstávján belülre és az alkar könyök felőli részével ütni :) elvoltunk...
de volt bunyó haverok között másik 2ismerősömmel, amikor egymás fejét csapkodták bele karácsony napján a kertben 1 tuskóba :) az is szép volt... utána lehiggadtak és szent lett a béke...

de ez az erik-botond bunyó oltári gagyi volt... úgy csapkodták kesztyűben a levegőt, mint az 5éves kislányok... pedig azzal tényleg lehetett volna beleadni a látvány kedvéért... kicsit más valakit puszta ököllel képenverni, mint kesztyűben...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.