Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) m4rc!


m4rc!
őstag

Nagyon jó kis írás lett, grat! :R
Ez a kormány nekem is szimpi, remélem karácsonyra hoz egyet a Jézuska :DD

We are analog players in a digital world

(#2) Eagle16


Eagle16
addikt

Éljen az EX :R
Én is ilyennel tolom már vagy 1,5 éve :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3) bzoley


bzoley
veterán

Az írás, ahogy a kormány is, jó. Néhány apróság hozzá:
A Test Drive nem Vista, szóval nem is Ultimate, hanem Unlimited ;)
De valóban jól el lehet szórakozni vele.
A Dirt-höz meg nem ügyesség kell, hanem türelem. Még egy ilyen szerencsétlenül irányítható játék talán nem is létezik.
Ha igazán le akarod tesztelni a kormányt, akkor Live for Speed, esetleg rFactor(és később mondjuk + realfeel plugin).

(#4) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

''Ezek a hosszúságok megfelelő.'' Ez lenni helyes így: ''megfelelőek'' ;)

(#5) Pulsar


Pulsar
veterán

bzoly, speed(R): köszi, javítva ;)

[Szerkesztve]

(#6) Speed® válasza Pulsar (#5) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

bzoley & Speed(R)..nemecsek meg egyebek ;)

Juteszembe bzoley: Nekem a DIRT irányításával csak az volt a bajom, hogy bill.ről túl agilis, de kis gyakorlással rá lehet érezni. Ha nem lehetne, nem mentem volna Pikes Peak Fullon 6:53mas időt AkrapovicGTvel ;)

(#7) Lidi


Lidi
aktív tag

Szerintem próbáld majd ki Live For Speed alatt, és el fogod felejteni az eddigi játékokat.
( csodálatos test drive :D )

(#8) bzoley válasza Speed® (#6) üzenetére


bzoley
veterán

Megszokni még lehetett, de élvezni nem. Ha nem lenne ennyire lineális az irányitás, talán nem kösztem volna el tőle már a demónál. Már nem nagyon emlékszem, de asszem FFB helyett is csak idétlen rángatózás ment. Hozzá képest Egy TDU, amin nem egy szimulátor, beállitható, és élvezhető. Szigorúan kikapcsolódáshoz:)
Minden más esetben LFS, ISI-games

(#9) Pulsar


Pulsar
veterán

Na ma kipróbálom az lfs-t :) Viszont a Dirt-el 2 óra gamelés után már egész jól megy a játék :) Igaz, még be-be csúszik egy-egy hiba, de már kezdek ráérezni.
Jah, igen, ha valaki fikázza a Dirt-ös irányítást, próbálja ki a Driver Parallel Lines-t :DDD

(#10) Lidi válasza Pulsar (#9) üzenetére


Lidi
aktív tag

Ha van kedved, este nyomhatnánk multiplayerben LFS-t.
Tudok adni egész jó setupokat is.

(#11) Pulsar válasza Lidi (#10) üzenetére


Pulsar
veterán

hát biztos én vagyok a béne, de nekem még a kormányt semsikerült beállítani :)

(#12) Eagle16 válasza Pulsar (#11) üzenetére


Eagle16
addikt

TDU-ban nem tudom hogy kéne beállítani ezt a kormányt, de 500m-t nem bírok egyenesen levezetni...vagy balra, vagy jobbra csúszkál. GTR2 után nagyon furcsa, mert ott stabilan, egy irányba megy az autó, ott már szépen mennek a körök.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Aki játszott valaha is richard burns rally-t ugy, hogy aranylag normalisan végig tud menni egy pályán, annak DIRT maga a halál irreális, jobb a fék murván, mint a Race-ben vagy GTR-ben az pályákon, teljesen irreális.
A kormány amugy biztos nagyon jo, nekem a nagytesoja van (DFP), de a kormány okozta élmény az leirhatatlan a billentyu utan...

(#14) Pulsar válasza Eagle16 (#12) üzenetére


Pulsar
veterán

vedd le a ffb-t egy kicsit, és máris nem fogsz árkád módban haladni :)

(#15) Pulsar válasza kzoltann (#13) üzenetére


Pulsar
veterán

hát igen, kicsit érdekes, hogy a murván úgy megáll, mint a cövek, és aszfalton meg jobban megyek kilincsel előre, mint murván :) De mind1, én már vagy 5 órát játszottam vele, és kezd egyre jobban meni. Mondjuk azért fel tudja húzni az agyam :)
DFP csak a plusz váltóban különbözik ettöl?

(#16) kzoltann válasza Pulsar (#15) üzenetére


kzoltann
aktív tag

+valto és 900fokban fordul korbe max nem 180-200-at

(#17) Pulsar


Pulsar
veterán

Lidi és LFS :R

(#18) IRON STORM


IRON STORM
őstag

Nekem is ilyen van, és merem állítani masszívabb mint a MOMO. Eszméletlen bírja a gyűrődést. :R

Csak a TDi!

(#19) Lidi válasza Pulsar (#17) üzenetére


Lidi
aktív tag

Hehe, egy újabb ember akit megfertőzött az LFS nevű, benzingőzzel terjedő kór. :D

(#20) Pulsar válasza Lidi (#19) üzenetére


Pulsar
veterán

És egy ember akinek ezt köszönhetem :R

(#21) probag


probag
újonc

sziasztok!

szintén force ex tulajdonos lettem kb. 3 órája. bizonyosan azért, mert első kormányom, a pokol perceit élem meg ezen pillanatokban, mivel a kalibrálás után a következő problémáim adódtak:
- az nfs carbonban tudok irányítani, viszont nincs force feedback,
- a colin 5-ben csak a kormány végpontjáig tekerve hajlandó fordulni a gép.
Lehet, hogy ovis problémák, de segyítsetek!
előre is köszi
pro

(#22) cOxeR


cOxeR
Ármester

Nekem meg éppen az ellenkező...nfs pro street-ben jól megy. Dirt-ben meg ha állítom az érzékenységet 0-100 érték között, akkor ha 0-án van meg se nyikkan, ha meg már átálítom 1 re, akkor meg keresztbefordul a legapróbb mozzanatra...teszek új drivert, hátha segít...de nem hiszem. Ötlet?

(#23) Titan301


Titan301
újonc

kb. 3 napja vettem egy ugyan ijen kormányt Colin MCRae Dirt(Reloaded változat)-hez és valamiért nem működik vele.

A probláma a következő: Amikor beállírom h. mi legyen a gáz a fék stb. akkor tökéletesen érzékel mindent.
Elindítom a versenyt és az istenért nem akar megmozdulni se a pilota keze se a kocsi se semmi.
A kézifékre reagál meg amit beállítok a kormány gombjain(kivétel a gáz, fék/rükferc) és a kormány mozdulataira sem reagál.

Minden más játékban műkszik.

Mit Tegyek?

PLS HELP

Vajon miért???

(#24) Exakt


Exakt
aktív tag

En is egy ilyennel nyomom kb fel eve, valoban nagyon massziv, birja a nagy rántásokat, ha para adodna :DDD
pro street-el se baja nem volt, dirt-el is ment. amig be nem halt a vinyo, es ujbol kellett mindent rakni, ezota allandoan kifagy random idobe, max egy ket perces kocsikazasig lehet vele eljutni utana mar csak restart segiit... kiborito!

(#25) bekom


bekom
csendes tag

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni. Nekem is egy ilyen kormányom lenne. Minden játékban gyönyörűen megy, de a Dirt esetében meg sem mozdul. Ha belépek a beállításokba a kormyány beállításai világos szürkék, tehát nem is látja. Szerintetek mi lehet a gond? Drivert már újra telepítettem. Se Vista Se xp esetében nem működik.

Köszönöm
Norbert

(#26) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello van egy oylan problémám ezel a kormánnyal hogy a Motorma4x neveztű játékban a gázpedált nem ismeri fel ha benyomom akkor axis 4+- ir ki megnevezésnek mig a féknek axis z - ig gondolom a gáz z + kéne legyen... nos a játékban igy a fék a gáz a gáz meg semmi és alapból megy a fék.. ez gondolom a játék hibája mert testdriveban jól megy vlakinenk valami ötelt?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#27) smisa válasza Kiskokó (#26) üzenetére


smisa
őstag

próbáld meg a logitech profile progiban a Global device settings-nél a Report combinals pedal-nál a pipát.

Nekem Gridnél kell TDU-nál nem vagy forditva?

(#28) Kiskokó válasza smisa (#27) üzenetére


Kiskokó
veterán

oké megpróbálom köszi TDUnál nekem simán megy

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#29) sto1911


sto1911
veterán

En is pont ilyet fogok venni, holnap este jon meg, ha minden jol megy! Ha lesz meg ra igeny, en is megosztom majd tapasztalataimat! Hasznald egeszseggel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.