Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) proof88


proof88
addikt

hmm :)

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

barátságosan, nyugodtan, higgadtan viselkedik.

akkor nagy valószínűséggel a ragadozó oldalt képviseli. háziállatok megvannak még? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) negyedes


negyedes
addikt

Szep kis bogar. :) En egyszer egy imatkozosaskat talaltam az ablakomban, belulrol. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4) dízelracer válasza negyedes (#3) üzenetére


dízelracer
senior tag

Én meg egy böszme nagy pókot a szúnyoghálón. Le akartam pöckölni de legnagyobb meglepetésemre belső ablakpárkányra esett. A hígfosás rögtön rámjött amikor tudatosult bennem, hogy ez a dög belül van. A mai napig nem tudom honnan került oda. Mindegy is a strandpapucs megoldotta a dolgot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Thunderzolee

Jesus.. én sikítva menekültem volna..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Móci


Móci
addikt

Ez azt hiszem a szőröspöcsű darázs, aminek halálos a csípése. De lehet, hogy tévedek.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) localhost válasza Móci (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Agyrágóbogár - és éppen éhenhalni készül.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) Tibiajax válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is... :D
:(

(#9) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ez bizony Bogarikusz Nyomikusz Szőrikusz, ritka faj. :DDD
localhost: Nálam már mind éhenhalt. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ejj, szép darab! :D

(#11) szablya


szablya
tag

Nem létezik, hogy a logouton nincs egy rovarszakértő :N

Ilyen izét még én sem láttam :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) negyedes


negyedes
addikt

Bugzik a szobad. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13) Probber


Probber
őstag

"barátságosan, nyugodtan, higgadtan viselkedik" :)
Megnyugodhatsz, azért ilyen jámbor, mert valószínű, hogy ez egy kétpettyes katicabogár bábja lesz.
Itt egy kétpettyes(?) katicabogár bábállapotáról készült fotó:

Infó és kép innen. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) proof88 válasza Probber (#13) üzenetére


proof88
addikt

Azt a rohadt életbe! :Y Köszönöm szépen a segítséget! :C Akkor ez jófej! :))

(#15) Probber válasza proof88 (#14) üzenetére


Probber
őstag

Igazán nincs mit, legalább már ezt is tudjuk. :)
Egyébként ki a fene gondolta volna, hogy a kis aranyos katicabogár ilyen rusnyán néz ki élete hajnalán. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#16) Badman 4ever válasza proof88 (#14) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Meg is van az új háziállatod és még a fenntartása is olcsó. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17) tkazmer


tkazmer
addikt

néha én is találkozok ilyenekkel, és ugyan borzasztóan zavarnak, de megölni nem szoktam őket mert elég csúnya foltot hagynának mind az ölést elvégző eszközök (pl. papucs) mind a falon...marad a papírlap és kidobás:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

akkor valószínű, hogy ott rejtőzik a predátor is :DD

(#19) At4 válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


At4
tag

[link] ;] :D

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#20) Tom5 válasza At4 (#19) üzenetére


Tom5
addikt

De okádék.... :Y

(#21) At4 válasza Tom5 (#20) üzenetére


At4
tag

sztem is, csak Thunderzolee kedvéért, ő szereti az ilyeneket ... ;] :DDD
pont mint én, elsőre aszittem a világból kiszaladok mikor megláttam

JColee :D

bár ezeket még em is annyira, leginkább a darazsakat utálom

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#22) JColee válasza At4 (#19) üzenetére


JColee
őstag

úgy látszik nem csak én vagyok ilyen beszari bogártekintetben, ez megnyugtató :DDD

(#23) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Én tuti beszartam volna, ha egy ilyet meglátok akárhol a szobámban. :D

Nekem a párkányom van tele döglött katicabogarakkal de valamit irtózatos mennyiség van belőlük! Nem tudom honnan jönnek, hová tartanak és mi lesz a világgal.. John Connor voltam. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.