Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Érdekes, én 5 év után tegnap ültem le ujra FPS-ezni. Nyomtam egy l4d2-t haverral, ma megnézem a CSGo-t. Bár csak egy üzletinotim van hergelve, remelem a cs menni fog. Eddig kizárólag az 1.6-al toltam. Jó érzés volt elővenni a 10 éves razer egeremet, ami mára full retek, és csúnyácska, de tökéletesen működik.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) AllTheBest válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ha nagyon nem akarna szépen menni, akkor ajánlom ezt a videót, egész sokat ki lehet hozni a játékból :) [link]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Cod2 azért 2012ig éldegélt.Nekem mai napig favorit.

(Zico)

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

A CS videó rettenet király, gratulálok hozzá! :R Valamiért nekem ezek a stílusú lövöldék nem jöttek be. Próbálkozom mostanában BF:BC2-vel és BC1-gyel, de nem az én műfajom. Cs 1.6-ot toltam egy időben és most kipróbáltam a GO-t, de maradok a hentelős aréna shootereknél. Mindig is Q3 és UT fan voltam. Azok jobban mennek. Berakok valami zúzós zenét és szórom az áldást. :DDD Mindig csodálkoztam, hogy mások az ilyen lassabb, taktikázósabb játékokat kedvelik lövöldéből (na jó, tegnap raktam fel újra az ET:QW-t).

(#5) sketchifun


sketchifun
senior tag

Cs 1.6-tal nyomtam szintén, Steamen 3000 óra, és legalább ennyi nonsteam játékidőm is van.

Sokszor voltunk lanon is, BECUP, ICL, egész jó eredményekkel. Meg a rengeteg pubolás..

Aztán széthullott a csapat, kb 2011 környékén, sok ember eltűnt, így nem volt értelme folytatni.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.