Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

remek, fillérekért adtad a neved egy olyan melóhoz, amiről fogalmad sincs.
ha meg történt volna valami gikszer, pár tízesért úgy bezsuppoltak volna, mint a huzat.

legközelebb erre gondolj, ne a könnyű pénzre, ami nagyon drága is lehetne.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) potyautas válasza bambano (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Szerintem a vállalkozóé a felelősség. Stadler Józsinak se a tanácsadóit csukták le.

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Szép kis történet. A helyszínt és a kerületet pedig ismerem, így tetszett a leírásod. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Freiherr


Freiherr
őstag

"Nagyon cigány környéknek látszott." Hmm,itt kellett volna kiszállni a buliból.

Ja,igen,ha egy sírkő ráborult volna valakire a temetőben,azonnal téged vesznek elő,mert te adod a neved a szakmunkához,lehet beülni a rendőrautóba uram,és indulunk a kapitányságra.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#5) potyautas válasza Freiherr (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Abban az esetben, ha jelen voltam a sírkő felállításánál.

(#6) Freiherr válasza potyautas (#5) üzenetére


Freiherr
őstag

Naív vagy.Az ilyen "kiccsalád"-ok még arra is hoznak 30 tanút,hogy nemhogy te csináltad,hanem a követ is te hoztad Kínából úszva,ők ott sem "vótak".:)

[ Szerkesztve ]

XXX

(#7) potyautas válasza Freiherr (#6) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Lájkolom a hsz-edet :)

Másnap elmentem Kispestre, mert ott volt egy "kirakata" a bt-nek. A Józsi bácsival egyszer találkoztunk korábban, de nem ismert meg. Adott egy szórólapot, s bizalmasan megsúgta, nem az övé a cég. Kérdeztem az árakról. A legolcsóbb komplett műkő emlék 140e Ft. Ennyiért adtam 3 évvel korábban vidéken, amikor még vállalkozó voltam. Mennyiért adhatta a gyártó, ha a kereskedő így le tudta nyomni az árat Budapesten?

(#8) Freiherr válasza potyautas (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

Az a beszarás,hogy ez nem egy félkilós csomag,hanem egy nehéz és terjedelmes áru,és még így is megéri idehozni,ez érthetetlen.:)

XXX

(#9) potyautas válasza Freiherr (#8) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Így van, ahogy mondod, de én nem a kínai gránitra gondoltam, amit egy fél marék rizsért megcsinálnak. A műkövet magyar gyártó készíti, amit akár saját maga is értékesíthetne. Mégis eladja viszonteladónak a fene tudja mennyiért.

(#10) mickemoto


mickemoto
őstag

A cigány az csak cigány, velük nem üzletelünk mert csak pórul járunk.Ez alapvető dolog.

(#11) Petyyyyy válasza mickemoto (#10) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Úgy gondolod egy ilyen hozzászólásnak helye van itt? :U

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12) potyautas válasza mickemoto (#10) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Három cigány munkatársam van. Egyel nagyon jó viszonyban vagyunk, már-már baráti. A másik kettő se alávalóbb a fehér kollégáknál.

(#13) daenerys


daenerys
tag

kiadtad a neved, címed, aláírásod. ezt meg fogod szívni, barátom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.