Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Picit megcsúszva de semmi baj, a lényeg az hogy lesz! :DD

Pheke amúgy kérdezni is akartam. Nincs terveid között az, hogy leszervezel egy PHTV! adás ereéig egy Vaio Z-t?

All→M8

(#2) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Reméljük jó lesz!!! :)

Ha kérni lehet, én egy ilyet szívesen látnék adásban: http://ipon.hu/webshop/product/xtreamer_prodigy/191126

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3) maláj


maláj
őstag

itt leszünk :K

(#4) zodo


zodo
nagyúr

Na erre kíváncsi leszek mert napokban vásároltam meg a tesóját.
Egreat R200-II

de sajnos még nincs hozzávaló tévénk (jövőhéten már lesz) ezért eddig csak a hangjában gyönyörködhettem. :)

18:00-kor van a műsor kezdés?

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az kicsit (nem picit) zavaró tud lenni h amit a pc simán lejátszik nekem a youtubról az a mediplayernél kötözködik h nem támogatott a lejátszás… :W

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) zodo válasza pusszycat (#5) üzenetére


zodo
nagyúr

Milyen lejátszód van?

(#7) pusszycat válasza zodo (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

WD TV LIVE és pontosan ezt írja ki nem támogatott a TV-hez kötött külső eszközön való lejátszása. :U Van amit lejátszik persze csak válogat.

Samsung Wave GT-8500

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) zodo válasza pusszycat (#7) üzenetére


zodo
nagyúr

Gondolom csak egy-két ilyen eset fordult elő mert ha jól tudom akkor a lejátszód tudja kezelni/játszani a yt-os videókat.
Viszont nem rég olvastam hogy videó feltöltésnél meg lehet adni hogy miről lehessen visszanézni pl. pc, stb. ezért azt gondolom hogy olyan esetben írja a hiba üzit amikor kizárólag pc-n nézhető videót szeretnél megtekinteni de ez csak tipp. Nem merültem bele a témába.

(#9) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hang & kép OK!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Kimaradtak a hátsó sata csatik (az említésből)! :) Sry a dupláért!

Én kérek elnézést nem maradt ki semmi :) :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11) zodo válasza DJ. Ru$y (#10) üzenetére


zodo
nagyúr

chatre hogyan lehet írni?

Szerk: köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#12) pusszycat válasza zodo (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így van ahogy írtad de elég sokk videónál le van tiltva és főleg az újabbaknál.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) zodo


zodo
nagyúr

Abc vagy valamilyen sorrendet képes kezelni akár azonos vagy különböző fájlok közt?

(#14) Octi


Octi
aktív tag

Ez a kijelző valami katasztrófa :O

Nem a monitort fikáztam, hanem a lejátszó előlapi információ közlő egységét :DDD

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#15) zodo


zodo
nagyúr

R200-II is belistázza az mp4 videót a "Zene" menübe.

Szerk:

Sajnos még csak egy 51-es Crt tévénk van amin fekete-fehér a menü composit csatin.
Szóval még nincs használatba véve 100%-ban csak pendriveról hallgattam zenét ami viszont meglepően jól szól, igaz ez az első lejátszóm, nincs viszonyítási alapom.

[ Szerkesztve ]

(#16) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pheke próbáltad frissíteni a firmwaret?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) pusszycat válasza zodo (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld meg kivezetni a digitális audio hangot valami hifibe és jobban fog szólni mint a tv-n. ;]

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#18) zodo válasza pusszycat (#17) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tévén hallgatom. ;]

(#19) Octi


Octi
aktív tag

Ez a wifi dolog még elbírna egy kis software-es faragást.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#20) zodo


zodo
nagyúr

Menük => Opció gomb tartalmai ?

Pl.: Zene => opciok

Ez most a -II-es verzió volt mint az enyém?
de akkor miért nincs az enyémen wi-fi antenna?

[ Szerkesztve ]

(#21) Debilon


Debilon
addikt

ehh,. nem tudom megnézni a felvettet, mert 1:24-nél megáll mint a szög :(

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#22) pheke


pheke
tag

Srácok! Nem kis hiba csúszott a rebdszerbe! Ez az R200-II WiFi lejátszó, ami ugyanúgy néz ki a képeken, csak épp 9 ezerrel drágább! Így sem rossz a cucc, de azért árnyaltabb a kép, úgyhogy kéretik (sajnos) nem figyelembe venni a videóban közölt árat! Sorry!!!

nope...

(#23) M@trixfan válasza Debilon (#21) üzenetére


M@trixfan
addikt

Tekerj túl rajta és beugrik majd. Nálam egy-két helyen átmegy Darth Vader-be a hang és úgy gyorsul vissza normálisra :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#24) Debilon válasza M@trixfan (#23) üzenetére


Debilon
addikt

közben megoldottam ahogy írod:D

a darth vaderes részek jók voltak :)

ja, és a BT a menüben gondolom BitTorrent akar lenni, nem bluetooth, ahogy elhangzik :)

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#25) sti10p


sti10p
senior tag

FLAC-et tud e?!

XY

(#26) zodo válasza sti10p (#25) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, tudja.

(#27) Borisz76


Borisz76
veterán

A videó megtekintése után azt kell mondjam remek !

- Sok formátumot támogat

- HDD-vel , Pendrive-al bővíthető

- Hálótati kapcsolattal bír

- Relative csendes

- ....gondolom keveset fogyaszt... :)

És ha torrentezésre is rá lehet venni akkor tényleg AJÁNLOTT !!!

Várom a fejleményeket.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#28) Borisz76 válasza Borisz76 (#27) üzenetére


Borisz76
veterán

Közben felmerült bennem 1-2 kérdés :

- 2TB-os vagy nagyobb HDD-ket kezeli e ?

- Ha igen akkor milyen fájlrendszert támogat ? Fat32,NTSF stb...

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#29) DJ. Ru$y válasza Borisz76 (#27) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akár sata-s DVD író/olvasót is rádughatsz. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30) zodo válasza Borisz76 (#28) üzenetére


zodo
nagyúr

Vinyó max. méretéről nem találtam infót.
Fogyasztás a gyártó honlapja szerint, készenlétben 0.3 W és ha jól gondolom a mellékelt 12V DC 3.0A tápegység kapcsán akkor használat közben sem lehet több mint 40 W
Támogatott fájlrendszerek közt még az Ext3 is megtalálható, gondolom mivel Linux alapú a legtöbb lejátszó.

(#29) DJ. Ru$y

"Akár sata-s DVD író/olvasót is rádughatsz."

Igen. :)

Ép ezen agyalok hogy milyen kábelt kellene vennem a lejátszó külső sata csatijához amivel a noti írómat fel tudnám csatolni.

[ Szerkesztve ]

(#31) vlaho


vlaho
aktív tag

Szeretném megnézni a tesztet, de 1:24-nél nekem megáll a lejátszás. Másnál megy rendesen?

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#32) pusszycat válasza vlaho (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Olvasd el a #23-at.

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#33) DJ. Ru$y válasza vlaho (#31) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Olvass vissza pár hozzászólást! :F

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#34) vlaho válasza DJ. Ru$y (#33) üzenetére


vlaho
aktív tag

Pedig elolvastam a hozzászólásokat...,hogy nem vettem észre :F
Köszi a válaszokat :R

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#35) zeg


zeg
senior tag

Remélem hamarosan minden tévé alapfelszereltsége lesz a full hd-s médialejátszó, és ezt a külső dobozos+kábeles+tápos tákolgatást el lehet végre felejteni. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#36) zodo válasza zeg (#35) üzenetére


zodo
nagyúr

Jó lenne de ehhez ne fűzz sok reményt.

pl. akkor mit kezdenének a saját fejlesztésű média vagy blu-ray lejátszójukkal?
pl. LG esetében a LG DP1-el.

[ Szerkesztve ]

(#37) zeg válasza zodo (#36) üzenetére


zeg
senior tag

Beleépítik a blúréj pléjert tévéjükbe? Merthogy a saját fejlesztésű médialejátszójukat már beledobták a 'hülye azért nem vagyok' ban meg a tacskóban is hónapok óta kapható tucat tévéikbe. Fél éve adtam el azt a vidéki outletből vásárolt monitor-tévét, amiben már volt kártyás digit tuner full hd-s mkv lejátszóval, feliratkezeléssel.

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#38) zodo válasza zeg (#37) üzenetére


zodo
nagyúr

Ennyire nem vagyok képben de az lg led-es topikban, napokban pont erről folyt a téma mert nincs olyan tv készülékük ami önmagában minden formátumot (hangsávok is), feliratot, alkalmazást le tudna játszani vagy képes kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#39) Borisz76 válasza zodo (#38) üzenetére


Borisz76
veterán

Még nincs de előbb utóbb lesz.
Már most külön-külön össze lehet pakolni : TV + külső média player
Pár éve nem is gondoltam volna ,hogy netre lehet majd kötni a TV-t.
Skype-t is használom jópár éve és már van olyan tv ami tudja....

Erősen az integráció felé megyünk és pár év múlva alap lesz egy olyan tv amiben lesz :
- Böngésző
- Médiaplayer
- Skype
- HDD
- Földi és műholdas adások vételére alkamas tuner
- Hangazonosítás esetleg ujjlenyomat-azonosítás
- és amit a fantáziátok elbí képzelni.... :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#40) Octi válasza Borisz76 (#39) üzenetére


Octi
aktív tag

Sajnos igazad lesz, és ha valamelyik részegység össze fossa magát, cserélhetem majd az egész TV-t. Öröm és boldogság :W

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#41) zeg válasza Octi (#40) üzenetére


zeg
senior tag

Nézd a jó oldalát ha bedöglik valami rajta, 3 év garinak köszönhetően az egészet kicserélik:)
Nem kell kábelekkel meg elosztós konnektorral szütymögni, kisebb helyen elfér, könnyebb szállítani és automatikusan frissül a teljes készülék. Ha valami gondja akad az embernek nem a helyi garázspécével kell megbírkóznia, hanem a hiper/szervíz ad másikat mindenféle kötözködés nélkül. Ja, és minimum 6 évig van szervízellátottsága. Kiszorítja a hulladék cuccokat(pl. orion/maxel/wayteq bóvli-médialejátszó), és a nagyobb márkák versengenek a vevők kegyeiért.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#42) Octi válasza zeg (#41) üzenetére


Octi
aktív tag

Persze, ebben is van igazság. Bár ha ez a szisztéma fog működni, akkor 3 év után reménykedhetsz, hogy a nem olcsó komplett eszközöd, meddig fogja még bírni.
A hiper szervizről pedig nincsenek jó tapasztalataim. Az pedig csak egy álom, hogy egy ilyen eszközt valaha is egyből cserélni fognak. Annó meg jártam egy nagy márka, rohadt drága TV-jével. A végén örülhettem, hogy pótolni tudtam egy másik márka termékével.
Az pedig, hogy egy TV-be integrált média lejátszó mikor lesz egy Popcorn, Xtreamer, vagy AC Ryan szintjén, igen erősen kérdéses ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#43) zeg válasza Octi (#42) üzenetére


zeg
senior tag

Nekem anno a 'hülyenemvagyokban' 1 hét után szó nélkül cserélték, de vittem már vissza hanyattegeret és mp3 lejátszót csak mert nem tetszett, ezeket azonnal becserélhettem.
A csöves erősítő és a bakelitlemez is megvan. Még sem igénytelen aki flac-et hallgat FET erősítővel csöves erősítős bakelitkorongos helyett.
A beépített lejátszó már most kivált egy asus oplay mini-t, igaz nem hekkelhető bele torrent kliens(bár amilyen gagyik vannak a médiapléyerekbe, nem különösebben hiányzik). Nem okozna problémát egy ac ryan tudása egyetlen komolyabb gyártónak sem, ha lesz akkora tudásra komoly kereslet, lazán lelépik a ryan-t :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#44) Octi válasza zeg (#43) üzenetére


Octi
aktív tag

Azért arra még egy darabig várni kell, hogy egy TV-ben legyen SAMBA, NFS, UPNP, NAS, stb. Nem éri meg nekik bele faragni, mert ehhez már nem elég a software, hanem dedikált hardware-t kell bele pakolni. Az ár különbözetet meg nem fogják csak azért kifizetni a vevők, hogy egy kütyüvel kevesebb legyen a TV alatt, ha egy dedikált, külön eszközzel, sokkal olcsóbban megkapják ezeket a szolgáltatásokat.
Persze most mind a ketten csak jósolunk ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#45) zeg válasza Octi (#44) üzenetére


zeg
senior tag

'SAMBA, NFS, UPNP, NAS, stb.' felesleges, az android és a hozzá szükséges lassan filléres hardverkomponensek majd megoldják. Persze ez megint csak attól függ, mekkora a lesz a potenciális vásárlóközönség.

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.