Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) adakiller válasza hunaqua (#100) üzenetére


adakiller
senior tag

hardware az egész jó, csakhát jó lenne tényleg egy fain custom rom, de lehet mire ideér lesz is :)

(#102) peter76bp válasza adakiller (#99) üzenetére


peter76bp
senior tag

Én jelenleg lebeszélnélek róla. Múltkor találtam a W3+-tól jóval olcsóbban, valami 180 USD környékén. Majdnem berendeltem belőle, de utánaolvastam kicsit. Nincs még rá normális gyári ROM sem, nemhogy custom. Rootolni sem sikerült még akkor, és a magnetic sensor, GPS meg a LED sem működik rendesen benne. Én mindenképp várnék vele legalább addig, míg nem lesz egy akármilyen nyelvű elérhető fórum hozzá, ahol már az olvasható, hogy jól használható hibamentes a készülék és esetleg készülget hozzá custom ROM is, mert elérhető támogatás nélkül csak idegességet fog okozni szerintem. De ez csak az én véleményem.

(#103) adakiller válasza peter76bp (#102) üzenetére


adakiller
senior tag

Köszönöm szépen, engem is a normális rom hiánya bizonytalanított el, de a véleményed megerősít abban, hogy kivárok még pár hetet. Még egyszer köszi!

(#104) berigazek


berigazek
őstag

Én a tegnap 2 perc alatt ROOT-oltam a THL W3-mat a következő link és progik segítségével,eddig ez a legegyszerűbb megoldás szerintem.Itt minden megtalálható és letölthető:

http://randomness0110.blogspot.hu/2012/08/thl-w3-and-mtk6577-review.html

(Nem tudtam a Link menűt használni,mert nem müködött)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#105) krics válasza berigazek (#104) üzenetére


krics
tag

Igen, a nyaron en is ennek a blognak a segitsegevel indultam el a w3-mal kapcsolatos felfedezo utamra :-).

Amugy, a THL nem tudjatok nem akar kiadni egy jellybean frissitest? Mar lattam tobb helyen is hirdetnek mtk6577-es telokat, amelyeken JB fut allitolag.

(#106) berigazek válasza krics (#105) üzenetére


berigazek
őstag

Én szerintem nagyon jól sikerült ez a THL W3+ ROM-ja,eredetin használom angol vagy német nyelven,de semmi gondom vele,a képekről meg nem is beszélve,hogy még éjszaka is milyen jókat lehet vele készíteni :C

krics!

Ezekből a műanyag tokokból eladnál egyet nekem,tökmindegy milyen színű?MO-n leszek még 31-ig....

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#107) krics válasza berigazek (#106) üzenetére


krics
tag

haho, nem igazan eladasra vettem ezeket, de hogy ne gondold azt, mekkora smucig ez a krics, a lilas szinutol esetleg megvalok, de csak a kedvedert, beszerzesi aron: 1500 ft postaval. Amugy nem vagom, hogy tudnank ezt az adasvetelt lebonyolitani a szukos hataridon belul. En Vacott elek, nem mernek ra merget venni, hogy a posta kiviszi neked a cimedre a tokot 31-ig.

(#108) berigazek válasza krics (#107) üzenetére


berigazek
őstag

Köszönöm szépen barátom,de közben vettem egy bőrtokot postával és Trackingel együtt (3200,-ft)karácsony estéjén.Már másnap feladták.Ez az a tok,amit itt láttam fent.Nagyon jó,Műanyag hátulja pattintós és védi a képernyőt is előlről.Ilyet kerestem már régóta :)
Mégegyszer köszönöm a felajánlásodat!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#109) krics válasza berigazek (#108) üzenetére


krics
tag

ok no problemo, ha kerhetlek tegyel mar fel ide fotokat a tokrol, ha meggyutt a cucc. Koszi. Teljesen hasznalhato amugy nalam is a 4.0.4 ami van a telon, de kiprobalnek egy 4.1.2-ot is szivesen rajta.

(#110) berigazek válasza krics (#109) üzenetére


berigazek
őstag

Természetesen,de mivel nem jön meg jan.5-ig,nekem vissza kell mennem Németországba nem tudok képet tenni fel róla.És mikor kerül ki hozzám a tok nem tudom,de itt van ezen a topicon a kép róla! :)

De teszek fel a THL W3+ -al készített természeti képeket.Akinek ilyen telója van,tehet fel Ő is,hogy mások is lássák :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#111) beers


beers
addikt

Az oroszoknál lévő lewa romot nézte már valaki?

M&N

(#112) krics válasza berigazek (#110) üzenetére


krics
tag

hali, a kepet en illesztettem be a topikba, szoval tudom melyikrol van szo :-) csak gondoltam ne csak a bolti verziorol legyen kep, hanem hasznalat kozben is, ha lehet. Koszi

(#113) krics válasza beers (#111) üzenetére


krics
tag

Allitolag ezzel a kiadassal vigyazni kell, mert van benne valami kemprogram is. En mar maradok addig a mostani romon, amig ki nem jon valami JB update. Ha kijon.

(#114) beers válasza krics (#113) üzenetére


beers
addikt

Igen, de az oroszok átnézik!
Van benne pár módosítás!

M&N

(#115) berigazek válasza krics (#112) üzenetére


berigazek
őstag

Ok,persze ...láttam,hogy TE tetted fel a képeket és természetesen majd,ha megjött én is felteszek róla,amit én készítek :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#116) berigazek


berigazek
őstag

THL W3+ éjszakai kép,automatán csak annyi,hogy ,,Éjszakai tájkép"-re állítottam át és semmi más.
Igaz lekicsinyítettem és romlott a minősége sokat :(

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#117) hunaqua válasza berigazek (#116) üzenetére


hunaqua
addikt

Ez a kép hol készült? :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#118) berigazek válasza hunaqua (#117) üzenetére


berigazek
őstag

Freilassing-Németország 1 hónapja kb.... :)
Ismerős?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#119) berigazek


berigazek
őstag

Ezt gondolom láttad már,de ez is le van kicsinyítve és vesztett a minőségéből :(

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#120) hunaqua válasza hunaqua (#117) üzenetére


hunaqua
addikt

Csak annyira,hogy tipikus Németország. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#121) berigazek válasza hunaqua (#120) üzenetére


berigazek
őstag

Na ja... :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#122) krisztian07


krisztian07
tag

Üdv.
A segítségeteket kérném. A problémám a következő. A telefonomban van egy vodafone és egy t-mobile sim. A mobil internet a T-mobiloshoz van hozzárendelve.
Ez a sim tehát a T-mobil az 1-es foglalatban van, a Vodafonos a 2-esben. Ha be van kapcsolva az adatkapcsolat akkor nem vagyok elérhető a Vodás számomon.

A mobile network settinsben a 3G service-ben be van állítva a T-Molbile (Enable 3G).
Ha ezt átállítom Vodásra, akkor ugye nincs csak "E" kapcsolat, de így elérhető vagyok mindkét számom.

Ez mindenkinél így van, vagy csak én nem jól állítottam be valamit?

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#123) peter76bp válasza krisztian07 (#122) üzenetére


peter76bp
senior tag

Próbáld ki, hogy ugyanott a hálózati preferenciákat GSM/WCDMA automatikusra állítod.

Illetve eggyel kintebb a preferált GPRS átviteli módhoz teszel egy pipát.

Nekem fenti beállításokkal bekapcsolt adatforgalomnál elérhető mindkét kártya

(#124) krisztian07 válasza peter76bp (#123) üzenetére


krisztian07
tag

Imádom ezt a fórumot :DD .

Király vagy peter76bp, működik a leírásod alapján. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#125) peter76bp válasza krisztian07 (#124) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ennek örülök, az a jó ha gyorsan megoldódnak a problémák ;)

(#126) berigazek


berigazek
őstag

Anyukám most hívott,hogy a MO-i címemre megérkezett Kínából a THLW3+ bőrtok,de sajna én nem vagyok otthon,de,ha hozzám kerül teszek fel róla képeket.30-án postázták és Trackingel tették fel Sing Post-al,nem kértem,Ők küldték így :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#127) nagydarab2


nagydarab2
csendes tag

Sziasztok :R

beállok a sörbe.
vettem az ebay -en egy ilyen kínai csodát :D
úton van. kíváncsi vagyok milyen....
más készülékeken nem vagyok már kezdő.
láttam már androidos telót :DD
végig olvastam mindent :Y
sokat számított, hogy ezt a készüléket válasszam.
nagyon köszönöm a segítséget :R

egyik szemem sír a másik üveg

(#128) peter76bp válasza nagydarab2 (#127) üzenetére


peter76bp
senior tag

Szuper. G3 tulajok úgyis elhúztak számban a Dual SImes xls alapján, kell az erősítés nekünk is :)

Ha megjön próbálgasd aztán majd írj mik a tapasztalatok.

(#129) beers válasza peter76bp (#128) üzenetére


beers
addikt

Nálam járt mind a kettő, most is a w3+ jönne!
Viszont megvennék a jelenlegit és ebben az árban nem találok jobbat......

M&N

(#130) hunaqua válasza beers (#129) üzenetére


hunaqua
addikt

Én várom a W5-öt.
Majd kiderül. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#131) peter76bp válasza beers (#129) üzenetére


peter76bp
senior tag

Én más árban sem találok jobbat. Már nézegettem mindenfélét. Persze ha lúd legyen kövérebb alapon kicsit nagyobbat vennék, de egyszerűen nem tudott meggyőzni egyik mostani teló sem. Ami jól néz ki az amellett hogy drága leginkább csak 512 RAM-mal van, vagy egy kártyás. Az 1GB 4GB felhozatalból meg egik sem néz ki ilyen jól szerintem. A W5-re kíváncsi leszek, de valami perverziónál fogva inkább egy jól kinéző jól összerakott jól felszerelt quad-os telóra cserélném, ha már egyszer majd cserélem. Bár kinézetre is meg használhatóságra is nagyon meg vagyok elégedve vele. Inkább csak a kíváncsiság hajt, hogy milyen lehet egy másik, úgyhogy én is várom annak a W5-nek a megérkezését és tesztelünk egyet.

(#132) beers válasza hunaqua (#130) üzenetére


beers
addikt

W5 nekem már nagy, ez még pont belefér a zsebembe :)

M&N

(#133) nagydarab2


nagydarab2
csendes tag

számomra nagyon fontos a hívásrögzítés.
bluetooth fülessel egyetlen samsung sem tudja mind két fél hangját felvenni.
ezért gondoltam valami kínai telefonra.
szerintem nekik nincs ezzel problémájuk :DD
a két kártya csak hab a tortán
nem volt még két kártyás készülékem.
sokáig két telefonnal jártam, hogy tudjam honnan jön a hívás :))
most átírányítva van...

egyik szemem sír a másik üveg

(#134) nagydarab2


nagydarab2
csendes tag

hozzá való autós tartót nem láttatok valahol ?
az univerzálisakat nem nagyon szeretem.

egyik szemem sír a másik üveg

(#135) peter76bp válasza beers (#132) üzenetére


peter76bp
senior tag

Én is azt hittem mikor még Desire volt, hogy a 4,5 nagy lesz, de nem lett az, sőt, még elbírnék viselni nagyobbat. Majd kiderül ha élőben látom a W5-öt hogy mekkora. Nézegettem hány millivel nagyobb hosszában keresztben, de ez úgyis akkor derül ki mikor a kezedben van a teló ténylegesen.

nagydarab2: nincs és szerintem nem is lesz. Típusspecifikus autós tartó csak a nagy márkákhoz van szerintem, viszont lehet kapni nagyon profi univerzálisakat. Nem az 500-1000 forintos kategóriára gondolok. ebayen nézegettem múltkor, leesett az állam, hogy mik vannak, volt pár igen jópofa és jól használhatónak kinéző

[ Szerkesztve ]

(#136) nagydarab2


nagydarab2
csendes tag

hi :R
rendeltem az etotalkon egy Newman N1 et is
:W :)) :)) :C

egyik szemem sír a másik üveg

(#137) berigazek


berigazek
őstag

[link]

Innen vásároltam a THL W3+ hoz bőrtokot,ami védi elől-hátul,de rengeteg választékjuk van telefonból,tartozékokból,nézzetek szét :)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#138) beers


beers
addikt

Ma rendeltem még 1-et :)!
Sokáig néztem, hogy mi legyen más esetleg, de jelenleg nekem még mindig ez felel meg leginkább!

M&N

(#139) berigazek válasza beers (#138) üzenetére


berigazek
őstag

Mit rendeltél,THL W3-at?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#140) beers válasza berigazek (#139) üzenetére


beers
addikt

Igen, kapós lett :)!

M&N

(#141) berigazek válasza beers (#140) üzenetére


berigazek
őstag

Jól sikerült példány azt meg kell hagyni :DD

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#142) krisztian07


krisztian07
tag

Rendeltem a minidealtól 2 db noname 32 gb-os class 6 mikrosd kártyát, erre küldtek nekem 2 db Samsung 32 GB class 10 mikrosd kártyát. Érdekes, hogy az ember annak is tud örülni, ha nem azt kapja amit rendelt :C
Egy biztos reklamálni nem fogok. :N :N :N

[ Szerkesztve ]

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#143) berigazek


berigazek
őstag

:)
Egyiket átveszem tőled :)

Csak láttam még márkás kártyát,de baj volt az írási és olvasási sebességével,tesztelted őket?

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#144) buca84


buca84
őstag

Vki használja a három betűs navigációval a W3+ -t?
Ha igen, akkor megírhatná pü-ben a tapasztalatit. :R

(#145) nagydarab2


nagydarab2
csendes tag

megjött :DD

egyik szemem sír a másik üveg

(#146) hunaqua válasza krisztian07 (#142) üzenetére


hunaqua
addikt

Ismerem ezt a kártyát,nézd meg a sebességét! :)

...ez a REPLICA most a sláger :D

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#147) nagydarab2


nagydarab2
csendes tag

eléggé kellemetlen , hogy a töltö ugyan szabvány, csak nem ér be rendesen másik michro usb dugó a készülékbe csak a sajátja.
találtatok rá valami megoldást ?
thx

egyik szemem sír a másik üveg

(#148) nagydarab2 válasza buca84 (#144) üzenetére


nagydarab2
csendes tag

most fogom feltenni

egyik szemem sír a másik üveg

(#149) krisztian07 válasza berigazek (#143) üzenetére


krisztian07
tag

Sajna kell mind a kettő, mert az egyiket a barátomnak rendeltem, így volt ingyenes a szállítás.Még nem teszteltem, ha tudok valamit megírom.

[ Szerkesztve ]

Mondtam, hogy a droidot, ne rakjátok ki oda, Mert leviszi a buráját egy aszteroida!

(#150) buca84 válasza nagydarab2 (#148) üzenetére


buca84
őstag

majd írnál róla? melyik verzió, hogy teljesített... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.