Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Crizal válasza DarkGubi (#350) üzenetére


Crizal
tag

Köszi! Androidom van......és közben frissítettem! :B

(#352) zezoka


zezoka
őstag

Nagy itt a csönd! :) Senkinek nem jött még meg a Steel? Én majd egyszer olyant akarok (házfelújítás után)! :) Addig is olvasgatnék valami tesztet!

[ Szerkesztve ]

(#353) imrus72


imrus72
tag

Sziasztok!
A sok béta után itt a hivatalos androidos 2,0-ás app[link] !!

Ezzel együtt új navigációs app is lett.
[link]
:C

[ Szerkesztve ]

(#354) scream


scream
veterán

Nem tudja esetleg valaki, hogy itt EU-n belül lehet-e valahonnan normális áron rendelni Pebble-t? :F

(#355) imrus72 válasza scream (#354) üzenetére


imrus72
tag

Max az ebay - t tudom javasolni, UK. Vagy esetleg nézegessél használt hirdetésben, én egy hónapost vettem, 35ért.

(#356) zezoka válasza imrus72 (#355) üzenetére


zezoka
őstag

Eu-n kívülről a használtat is terheli áfa (vámhoz még alacsony - bár ez a kevesebb)? Vagy mivel magánszemélytől jön, úgyis átcsúszik?

(#357) imrus72 válasza zezoka (#356) üzenetére


imrus72
tag

Én a használtat itthon néztem. Ritkán, de van fent hirdetés.

(#358) imrus72 válasza zezoka (#356) üzenetére


imrus72
tag

Ez kb 41000Ft lenne Angliából, sajnos itthon most nem találtam hirdetést.
EU-n kívülről már rendelhetsz 35-ért,és vagy átcsúszik a vámon, vagy nem. :U

(#359) z67


z67
őstag

Elég gyakran találkozom ezzel a jelenséggel, hard reset után is. Láttatok már ilyet? Semmilyen behatás nem érte és újonnan került hozzám.

(#360) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Kár volt olvasgatnom a fórumot, abba is hagyom mielőtt rendelek egyet :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#361) XGame


XGame
csendes tag

Támogatja az iOs és Android mobilt, oké.
De mindkettő telefonra rá is tud csatlakozni egyszerre? Nekem csak ez az egy nagy kérdésem van.

Aki korán kell az...hűlye!

(#362) zezoka válasza XGame (#361) üzenetére


zezoka
őstag

Gyanítom egyszerre egy telefonhoz tud csatlakozni (habár nincs ilyen órám).

(#363) doongoo válasza zezoka (#352) üzenetére


doongoo
addikt

Talán napokon belül nálam lesz a steel (5 napja postán vár vámolásra...no comment), akkor azonnal eladó lesz a jelenlegi feketém 30k-ért.

(#364) zezoka válasza doongoo (#363) üzenetére


zezoka
őstag

Várjuk a tesztet, tapasztalatokat és a képeket! :)

(#365) doongoo válasza zezoka (#364) üzenetére


doongoo
addikt

OK, addig még kipróbálom majd, hogy egyszerre két telefonhoz tud-e csatlakozni (amúgy kétlem, de nekem nincs is rá szükségem, mert dual-sim telóval használom - privát+céges kártya)

(#366) doongoo válasza z67 (#359) üzenetére


doongoo
addikt

Nálam még sosem volt ilyen. Nem valami watchface okozza. teljesen gyári rendszerrel is ezt hozza? Esetleg a pebblebits.com-on készíthetsz rá egy custom firmware-t és azzal is meg kéne nézni.

(#367) doongoo válasza z67 (#344) üzenetére


doongoo
addikt

gadgetwraps.com
állandó 3-at fizet 4-et kap akció van. Ja és élettartam cseregarancia (rossz felhelyezésre is vonatkozik) a megvett matricákra.
posta 2 USD, 4-5 nap alatt itt van

(#368) z67 válasza doongoo (#366) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm mindkét válaszod!

Minden kipróbáltam, Hardreset, custom fw, azután lefotóztam és küldtem a gyártónak a képet. Feladták az új órát, különösebb faggatózás nélkül, lehet ők már láttak ilyet. Kíváncsi vagyok, hogy jön át a vámon majd.

[ Szerkesztve ]

(#369) doongoo válasza z67 (#368) üzenetére


doongoo
addikt

a rosszat vissza sem kellett küldened? Az szép customer service. Amúgy ÁFA fizetésre még akkor is számíts, ha ingyen jön (majd megmondják a vámosok, hogy mennyi az ára és az alapján kiróják) de ne legyen igazam

(#370) z67 válasza doongoo (#369) üzenetére


z67
őstag

Nem mondták még, hogy mi legyen a rosszal. Sok mindent nem tudok vele kezdeni, max asszony megkapja.
Elég csúnya lenne egy garanciális cserénél fizetni szerintem. De hát ki tudja.

(#371) doongoo válasza z67 (#370) üzenetére


doongoo
addikt

ha ez eredetinél fizettél ÁFA-t és ezt papíron igazolni is tudod a garanciális cserével együtt, akkor talán mentesülhetsz a fizetési kötelezettség alól.

(#372) doongoo


doongoo
addikt

Akit esetleg érdekel: steel connect

(#373) doongoo válasza z67 (#370) üzenetére


doongoo
addikt

Hogy áll a dolog? Mire várod a cserét? Azért kérdem, mert a vadiúj steel-em kb. ugyanezt produkálja és holnap indítom a reklamációt hivatalosan.

(#374) z67 válasza doongoo (#373) üzenetére


z67
őstag

Képzeld, pont tegnap, megjött. Teljes dobozt küldtek. A fórumokat böngészve a hiba egyáltalán nem egyedi.

(#375) doongoo válasza z67 (#374) üzenetére


doongoo
addikt

mennyi idő alatt jött meg? Sima postával küldték? Kellett fizetned? Vám zaklatott valamivel?

(#376) z67 válasza doongoo (#375) üzenetére


z67
őstag

04.28-án adták fel, a reklamáció után pár nappal. Rá volt vezetve, hogy árucsere, értéke 10 dollár, így semmi extra nem volt, simán átvettem a postán, mint egy ajánlott levelet.

(#377) doongoo válasza z67 (#376) üzenetére


doongoo
addikt

Az jó, én most várom, hogy mit jeleznek vissza a reklamációra. Ugye a steel az ÁFA-val együtt nekem 67000 Ft-ba fájt és hát ennyiért selejtet kapni nem épp öröm...Reklamációdra hány napon belül reagáltak?

(#378) z67 válasza doongoo (#377) üzenetére


z67
őstag

Most megnéztem pontosan, hogy volt. Másnap válaszoltak, az időeltolódás miatt, rá két napra 17-én feladták. 28-án érkezett Magyarországra.

[ Szerkesztve ]

(#379) doongoo válasza z67 (#378) üzenetére


doongoo
addikt

Köszi, akkor reménykedek, ha holnap estig nem jön válasz, akkor sürgetem őket. A pebble appon belülről indítottad amúgy anno a levelezést a contact support menüpontból, ahogy a weboldalukon írják?

(#380) z67 válasza doongoo (#379) üzenetére


z67
őstag

Weblapon beléptem a saját fiókomba, azt hiszem.

(#381) doongoo


doongoo
addikt

Na végre válaszoltak, valószínűleg cserét kapok és is...

(#382) z67 válasza doongoo (#381) üzenetére


z67
őstag

Innentől tiszta sor, már csak a vám miatt aggódj. Elsőre valami gyorspostát kértél?

(#383) doongoo válasza z67 (#382) üzenetére


doongoo
addikt

Anno sima posta volt. Most kértek be pontos címet, telefonszámot és egy fényképet is a sorozatszámról (meg egy papíron melléírva ez esetszámot), mondván, hogy ezek kellenek a csere intézéséhez. megküldtem mindent tegnap éjjel, ha reagálnak rá, akkor jelzem, hogy mielőbb kéne (bár úgy vettem ki a levelükből, hogy valami gyors megoldást választanak eleve) Vámon neked is átjött. Bízom benne, hogy a papírok alapján egyértelmű lesz, hogy garanciális csere (a rendes szállításnál eleve megfizettem az ÁFA-t, ezt tudom igazolni).

(#384) doongoo


doongoo
addikt

Na, tegnap végre kaptam megerősítést. 5 munkanapon belül küldik a cserét. Akkor kapok tracking számot. Sajnos singpost lesz, azaz várhatok rá még 1-2 hetet, mire ideér. ÁFA témára kíváncsi leszek. A régit viszont nem kérték vissza, én meg nem erőltetem. Kíváncsi leszek arra is, hogy teljes csomagot küldenek-e vagy csak az órára lebutítva (szíjak és töltőkábel nélkül).

(#385) z67 válasza doongoo (#384) üzenetére


z67
őstag

Majd írd le a tapasztalataidat!

(#386) doongoo válasza z67 (#385) üzenetére


doongoo
addikt

Na, tegnap megkaptam a tracking számot a csereszállítmámyhoz. 20-án adták fel, úgyhogy várom még...

(#387) z67 válasza doongoo (#386) üzenetére


z67
őstag

Jól elhúzzák.

(#388) doongoo válasza z67 (#387) üzenetére


doongoo
addikt

Sajnos igen, de legalább már elindult és a rosszat sem kell visszaküldenem. Legutóbb onnantól, hogy feladták 5 vagy 6 nap alatt az országban volt, csak a vám+posta koprodukció volt bűn lassú

(#389) mumk1


mumk1
addikt

Csatlakozom a topichoz, tegnap megérkezett az ezüst színű pebble steel-em. :) [link]
Ebay-es beszerzés volt Angliából.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#390) doongoo válasza mumk1 (#389) üzenetére


doongoo
addikt

Üdv itt! Használd egészséggel és ne legyen vele gondod! Ha kérdés van, keress nyugodtan, bár én még sajnos a fentiek folytán csak az alapot nyúzom (remélem már nem sokáig), de azt már egy ideje, úgyhogy tudok segíteni, ha kell.

(#391) mumk1 válasza doongoo (#390) üzenetére


mumk1
addikt

Köszi! :)
Meglepően könnyű a használata, igencsak megkedveltem már egy nap használat után. Egyenlőre próbálgatom az appokat, keresgetem ami tényleg jól használható.
Esetleg már bevált alkalmazásokat ajánlhatnátok hozzá. :)
A vízállóságot mennyire lehet komolyan venni? Egy zuhanyzást garantáltan megúszna?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#392) doongoo válasza mumk1 (#391) üzenetére


doongoo
addikt

zuhanyzás szerintem simán mehet benne. Alap verzióban zuhanyozok rendszeresen és használtam uszodában is gond nélkül.
Amikkel használom:
- egyedi magyar nyelvű firmware innen: pebblebits.com
- pebble dialer - híváskezelésre
- notification center - minden értesítés kezelésére
- music boss - zenelejátszó vezérléséhez
- Glance - sokmindenre
- Nav Me - néha gyalogos navigációra

(#393) mumk1 válasza doongoo (#392) üzenetére


mumk1
addikt

Sajnos a custom firmware letöltése nem megy jelenleg, "Internal Server Error" :( Majd próbálkozok még vele.
Az appokat köszi, megnézem mit tudnak. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#394) doongoo válasza mumk1 (#393) üzenetére


doongoo
addikt

Pebblebits-en próbálni kell többször, mert a letöltés néha akad, de aztán meg hibátlan.

(#395) z67 válasza doongoo (#394) üzenetére


z67
őstag

A feltöltendő eredeti fw-t honnan lehet lehúzni, mert az újabbakat nem találom? Hivatalos oldalról szeretném.

(#396) doongoo válasza z67 (#395) üzenetére


doongoo
addikt

milyen feltöltendőt? Feltölteni nem kell hozzá semmit. Pebblebits-en, ha semmi tweaket és extra karaktert nem teszel bele a készítendő rendszerbe, akkor kapsz egy gyári (angol) firmware-t a gyári settingekkel.

(#397) z67 válasza doongoo (#396) üzenetére


z67
őstag

Nem tudom, nekem kérni szokta, hogy töltsem fel az eredeti fw-t, amibe beágyazza a kért dolgokat.

Szerintem valamit benéztem.

[ Szerkesztve ]

(#398) doongoo válasza z67 (#397) üzenetére


doongoo
addikt

Akkor szerintem benézted, ide nem kell semmit feltölteni

(#399) Viper26 válasza mumk1 (#389) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ilyet szeretnék én is, bár a gumiszíjas változat sem rossz. szóval erősen gondolkozom rajta. :)

iPhone 14 | FR955

(#400) doongoo válasza Viper26 (#399) üzenetére


doongoo
addikt

kb. ugyanazt tudja mindkettő, azaz jelenleg talán a budget és a kinézet a döntő szempont a választásnál. A steel ugye várhatóan később lehetővé teszi, hogy notifikációk is használhassák a ledet (ami nincs az alapban) ill. a steelben nagyobb memória.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.