Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) janos68 válasza alevan (#6) üzenetére


janos68
aktív tag

Azért mert ez nem egy Final Fantasy. Ha önmagában nézném, mint ahogy előttem írták, még talán visítva elmenne mint egy átlagos jrpg (persze szigorúan az előző generációban, mert PS1-2-n még a közepes szintet sem ütné meg), de a neve alapján totál nem ezt várja egy ilyen címtől az ember.
Nincs világtérkép. Nem lehet oda-vissza mászkálgatnod (otthagyott ládákért, küldetésekért, jelenetekért), csak arra a szerencsétlen Gran Pulse-ra. Nincsennek városok, melléktevékenységek, csak abszolút jelegtelen helyszínek amik egy csőben szaladva pár perc múlva már el is felejtődnek. Az Aeonok/guardianok... megtalálása semmiféle agymunkát és ügyességet nem igényelnek, ugyanis automatikusan megkapod. Gyenge zenék és karakterek. És még lehetne sorolnom.
Azt montad játszottál a 12. résszel. Na én olyasmit vártam mint az, csak még durvábbat hiszen ez már a következő generáció vagy mi a faszom, blu-ray-jel, meg cell-lel. Micsoda gigászi helyszínek, és tartalom volt abban, te jó ég. A történet és a szereplők sajnos ott sem voltak a toppon, de az a monumentalitás bőven feledtette, ami a 13. részből teljesen hiányzik.
Persze ez csak az én véleményem (no meg a többi hozzán hasonló FF kedvelőé, akik a mellékágakra szinén magasról tojtak, ami meg is látszott az eladásokon), és elhiszem, hogy neked és még sokan másnak ez tetszik a legjobban, bár akkor nem értem miért vettétek az eddigi részeket, hiszen az nektek egy kínszenvedés lehetett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.