Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Nem halunk bele. A lényeg, hogy ne dögöljenek le a szerverek induláskor.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Van már hivatalos topikja a játéknak? Nem találtam meg eddig, azért teszem fel itt a kérdést.
Jól tudom, hogy ha leszállsz egy bolygóra és ott felfedezel meg ilyesmik, aztán elmész onnan akkor a bolygó újragenerálódik és ami behatásod volt az mind eltűnik? Szóval ha ások egy szép barlangot és elmegyek, más pedig megtalálja ugyan ezt a bolygót akkor ő teljesen érintetlennek fogja látni kivéve az én nevemet rajta, hogy felfedeztem?

(#3) oriic válasza Nagytoll (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játék topikja.

Live-Die-Respawn

(#4) Nagytoll válasza oriic (#3) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Köszönöm! :R

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

És összedől a világ! Majd három napot többet játszom mással. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Lehet, hogy csak túl paranoid vagyok, de remélem nem azért késik a PC verzió, mert gond van a porttal és így akarják elkerülni, hogy a gyengébb PC-s review-k lehúzzák a kezdeti eladásokat.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) oriic válasza L3zl13 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Messze álljon tőlem hogy vészmadárkodjak, de elsőre én is erre gondoltam. Mert ezzel a 2 nappal (3nappal) nem lesz túl nagy előnye a PS4 verziónak.

Meglátjuk hogy az első tesztek milyenek lesznek, de sanszos hogy azok is PS4 verziókról készülnek majd.

Live-Die-Respawn

(#8) Rison77


Rison77
senior tag

Szerintem csak simán annyi áll a háttérben, hogy mivel a sony állta a marketing költségeket, cserébe kért egy kis exkluzivitást. Sose értettem mi értelme van ennek, kinek van olyan gondolkodásmódja, hogy ha valakinek pc-je van, és a játék először megjelenik konzolra, de 1000%, hogy pc-re is jön majd később, akkor egyből rohan a boltba venni egy konzolt. Bár elég sunyin oldották ezt meg, így a megjelenés előtt 1-2 héttel csak így kinyomták a hivatalos oldalra a 12-őt . Még valamikor a hét elején ütötte fel a fejét redditen, azóta sincsen semmiféle hivatalos megerősítés a fejlesztőktől. Májusban ugye örömhírként nyilatkozták hogy worlwide megjelenés lesz, mert UK-ban csúszott volna pár napot. Kicsit gyakorolhatnák a kommunikálást.

(#9) SunMount3r válasza Rison77 (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha nem is venne e miatt külön PS4-et, de ha már van neki PS4-e és PC-je is és már nagyon rá van koppanva a játékra, akkor "vegye meg előbb" PS4-re... Kb....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.