Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) rumos14 válasza Parci (#6) üzenetére


rumos14
nagyúr

az A850-nek azért megvan a maga helye, de persze nem viszik raklapszámra... a vázba épített stabi és a teljes mezőnyt verő ( ;] ) Zeiss obik (főleg a 85/1.4 és a 135/1.8) szerintem racionális érvek mellette. de én sem Sony-t vennék ha FF-et keresnék.
lehet h Sony szemüvegen át nézem a dolgokat, de úgy gondolom h a LV-ban is villámgyors AF, a hajlítható kijelző és most már a videós AF is mind-mind standout feature-ök, amik miatt sokan fognak a Sony (A33/A55) mellett dönteni. az összes többi hagyományos tükrös gép tökre hasonlít egymáshoz, jó h a Sony kicsit máshogy csinálja a dolgokat.

én leginkább semmi gépet nem vágnék zsebre, egyszerűen sajnálnám. nemtom, esetleg egy oldaltasi, bár irtózom tőlük :)

a jpeg probléma komolyan meglep, pont arról volt szó h azért fasza az Oly, mert a raw megkerülhető, minimális előnye van. ami tesztképeket láttam az E-PL1 + 14-150 kombóval, számomra eléggé meggyőző volt. bár kicsit volt egy olyan benyomásom, hogy ez egy jófajta bridge, úgy értem, jó képminőség, nagy zoomátfogás, de pl. szép háttérmosás, kis DOF már nem nagyon lehetséges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.