Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) mephi666


mephi666
nagyúr

utálom én is a franciákat, mert nagyképű, semmirekellő banda, aki tisztességesen nem nagyon tud játszani... általában a bírók is mellettük vannak (tegnap is így volt csomó helyzetben) a brazilok kiütése nekem is fájt '98-ban :( habár ott a brazilok is a zsebükben érezték már előre a meccset, az is baj volt...

na: nagyon boldog voltam 2002-ben, amikor szenegáltól kikaptak és 0lőtt góllal mentek haza a vb-ről... és mindig boldog vagyok, ha kikapnak... a hollandok is szépen megtömték az arcukat 2éve, most meg mexikó mutatta meg, hogy kell esélytelenként, de "csapatként" hajtós, szép focit játszani és leverni az önelégült bandát :K nagyon szurkoltam mexikónak, meg azért, hogy a sors bosszulja meg az írek kiejtését... és megbosszulta... már csak akkor lennék boldogabb, ha kapnának egy jókora zakót dél-afrikától... kíváncsi vagyok, mire fogják a vereségeket, mert kifogáskeresésben nagyon jók...

ui: egyik ex-em járt kint egy időre a franciáknál és ő is mondta, hogy nagyon öntelt nép... hiába beszél nagyrészük angolul, nem hajlandóak megszólalni csak franciául :( nem tudom, de én örömmel segítettem mindig, ha angol/német anyanyelvű embernek kellett segítenem az országunkban...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.