Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomatos


tomatos
aktív tag

Na végre egy Pebble ellenfél, talán az árával sem szállnak el...

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Sajnos ezek az okosórák még mindig úgy néznek ki, mint amit a 8 éves gyerekemnek lőnék a búcsúba (3 pálcás), hogy játszon vele...

Minden szavam magánvélemény!

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A takarékosság ára ezek szerint az lesz, hogy ez az "okosóra" már az időt se tudja majd rendesen mutatni, mert ahhoz folyamatosan frissítenie kellene, ami fogyaszt. Szerintem ha egy ilyen kütyü ennyire fapados, akkor nem lesz éppen csábító az embereknek. Ha ez az ára az üzemidőnek, akkor inkább nem vesznek okosórát...nabumm, senki fejéhez nem tartanak pisztolyt, hogy azt vegyen.

Az E-ink kijelző nagyon jó dolog - nekem is van Kindle-m - csak nem olyan területre, ahol gyakran kell frissíteni a kijelző tartalmát.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) XtremLor válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


XtremLor
őstag

Kell ennek meg ido mire kiforja magat, latvanytervek, projektek vannak felben, ossze-vissza, 1-2 ha megvalosulna a kulso se lenne rossz, es ujra ekszerkent lehetne viselni az orat :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#5) HenkStockton


HenkStockton
csendes tag

Kissé ez is ormótlan, de inkább követem figyelemmel ezt a vonalat,mint a 300 eurós, egynapos üzemidős motorola vagy lg irányt.. Csak ki kell várni, most már legalább jó irányba (is) halad a fejlesztés.

(#6) deter


deter
aktív tag

Jó lenne egy sima karpánt, olyan szintű funkcionalitással, mint az Intel aktivitásmérő/okos-óra megoldsa. Amin lenne 4 led és egy kis csipogó. Teljesen felesleges a kijelző. Arra ott telefon.

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A Qualcomm is leállította sajnos a Toq órájában is felhasznált színes e-ink szerű kijelzőjének gyártását, pedig állítólag nem volt rossz, csak drága és nehéz gyártani. Kár, mert a Toq tulajok jellemzően dicsérték azt az okosórát.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Lionking01


Lionking01
tag

Akinek nincs okosórája nem tudja, hogy miről is beszél. Fogalma sincs, hogy mennyire hasznos a minennapokban. A Pebble sem tetszett, de ez pláne nem. Fizikai gombokkal? Nekem egy Smartwatch 2-m van, de 4 naponta kell csak tölteni, és mivel érintős, és színes, elég jól használható, és nem is csúnya. Minden értesítést az órára kapok, és csak akkor kell elővennem a telefonomat, ha valamire válaszolni kell, vagy meg akarom nézni. Nem kell folyamatosan felnyitni a telefonom kijelzőjét, ha villog az értesítési led, mert az órán látom,hogy csak egy spam, vagy az egyik ismerősöm írta, hogy később találkozunk a megbeszéltnél, mert dolga van. Szóval tessék gyakorlati tapasztalatokat szerezni, és aztán beszélni! Köszönöm.

(#9) dreamdancer válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


dreamdancer
őstag

+1
'80-as évek gagyi-kvarcóra fíling. Mit nem bírnak a gyártók azon felfogni, hogy az óra kiegészítő (is), nem szimplán egy IT eszköz?

Nem a lényeg a fontos.

(#10) Lionking01 válasza Lionking01 (#8) üzenetére


Lionking01
tag

Plusz vezérelhetem a zenelejátszót, telepíthetek rá mindenféle fitness alkalmazást, és aktivitás mérőt, ha kell. Rengeteg felesleges telefonhasználattól megkímél. És ha lenne headset-em, akkor még telefonálni, és hívásokat fogadni is tudnék, mert az órában ugyan nincs hangszóró, és mike, de szerintem felesleges is. Kihangosítva elég gáz beszélni, szerintem.

(#11) sajo13


sajo13
senior tag

Hát ez semmivel sem jobb vagy szebb a Pebble Steel-nél. De legalább lassabb. :)

(#12) Paul119 válasza Lionking01 (#8) üzenetére


Paul119
addikt

Nem kell semmit meg köszönni , baromira semmi értelme :) ezt úgy hívják hogy lustaság :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13) Lionking01 válasza Paul119 (#12) üzenetére


Lionking01
tag

Akkor a Qi töltőt minek hívnád? Aki annyit nem tud megtenni,hogy az USB csatlakozót bedugja a telefonba, annak valszeg. nehezére esik a zárba is a kulcsot bedugni. Mégis mekkora kereslet van rá.
Ez csak annak lustaság, aki még sosem próbálta, és nem is érti, és nem is érdekli, hogy ez mire való.
Ezzel az erővel az okostelefon is lustaság, mert van papír térkép, és külön számológép, és külön fényképezőgép, sőt, zenelejátszó is. Azt hiszem, hogy elég nagy butasát, amit írtál, de nem félek, mert előbb-utóbb neked is lesz majd valami okos eszkzöz a kezeden, ha nem is óra, de valami más biztosan.

(#14) Paul119 válasza Lionking01 (#13) üzenetére


Paul119
addikt

Pontosan értem miről van szó és ez teljes mértékben az:) pedig csak elég lenne elő venni a telefonodat :) szamot meg fülhallgaton is lehet váltani :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Az a 3 gomb az oldalán igen diszkrét lett. Szerintem ronda.

(#16) axioma


axioma
veterán

Nekem az nem volt vilagos a videobol, hogy ez vegre rendesen szurkearnyalatos e-ink, vagy me'g mindig binaris.
Illetve egy szo se volt arrol, hogy hogyan lehet majd (lehet-e) app-ot irni ra, vagy ez valami teljesen sajat fejlesztes es zart marad.

Eink lapozas: perces lapozassal biztos nagyon keves, masodpercesnel tudnam esetleg elkepzelni hogy meritesrol beszelhessunk, de ha jok az emlekeim, akkor csak a valtozo "pixeleket" kell attessekelni, tehat az ora feluletenek pici resze igenyli csak a kraftot. Akar analog akar digitalis a kijelzes. De nyilvan ez most meg csak spekulacio, majd ha kijon, kiderul.

(#17) zdanee válasza tomatos (#1) üzenetére


zdanee
őstag

Hát, a Pebble kijelzője gyorsabb, a szoftverét már 2 éve fejlesztik, kiforrott ökoszisztéma van körülötte. A hardver magában nem elég.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#18) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szerintem ez így visszalépés... Még a kijelzője se érintős... Full gagyi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.