Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vassili_Zait


Vassili_Zait
senior tag

Mocsok jól néz ki! :))

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ennyit a híres gyártók híres telefonjairól... (kettővel ezelőtti Samsung hír) :N
Ha lenne kisebb kijelzővel is, akkor ez lenne a best számomra!!! :R

Minden szavam magánvélemény!

(#3) rodrigez válasza Vassili_Zait (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Na, ez a beszéd. Ez telefon! Most lehet jönni kardoskodni, hogy milyen remek árazással bír a 90 ezres G2 mini...

(#4) Mr President


Mr President
senior tag

Így lehet piaci részesedést szerezni. Jó áron jót adni. Gyönyörű ez a telefon.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#5) Blyan


Blyan
félisten

Azért arra kíváncsi vagyok mekkora veszteséget termel majd mindez...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) Воланд


Воланд
titán

ilyet kerek wp-be.

a stereo speaker-el meg egy kicsit mellelottek....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) Forest48


Forest48
aktív tag

Ejj...honnan lenne érdemes berendelni?
Ausztriában tudtok egy megbízható boltot?

[ Szerkesztve ]

(#8) Blyan válasza Воланд (#6) üzenetére


Blyan
félisten

Gagyi szar merülős akadós logikátlan WP-be? Ejj, tudtam én... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) Воланд válasza Blyan (#8) üzenetére


Воланд
titán

utalom meg most is, de a droidot jobban. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Crytek


Crytek
veterán

Tégla + az aljára helyezett hangszórót rosszabb helyre már nem is tudták volna tenni. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#11) Blyan válasza Воланд (#9) üzenetére


Blyan
félisten

De ez CyanogenMod!!!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) Blyan válasza Crytek (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Mi bajod azzal?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Bejövős cucc:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Crytek válasza Blyan (#12) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem is ilyen telefonom van hogy alul van a hangszóró és kakit se ér....

Next PC Upgrade: 2022

(#15) tothmaxy182 válasza Blyan (#5) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Lehet, hogy inkább a nagy gyártók termelnek hatalmas profitot, és nem ez termel hatalmas veszteséget?

(#14) Crytek: Miért, neked milyen telefonod van?

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#16) kbyte1024 válasza Crytek (#14) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát az én telomon kiralyul szól.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) Воланд válasza tothmaxy182 (#15) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) Blyan válasza Crytek (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem is alul van, sőt az iPhone-jaimon is alul volt. Szvsz a legjobb hely a hangszórókra.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) Vassili_Zait válasza Воланд (#6) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nem a lumia 920-on volt először ilyen speaker? Vagy az nem Smartphone mert nincs rajta filekezelő? :D

(#20) Воланд válasza Vassili_Zait (#19) üzenetére


Воланд
titán

hat, hogy eloszor a 920-ason volt-e azt passzolom, de teny es valo, hogy azon is stereo speaker van, radasul a keszulek aljan. ugyhogy valoban a fajlkezeleo hianya miatt lehet, hogy ez az elso okostelefon ilyen felszeretlseggel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) tothmaxy182 válasza Воланд (#17) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Kösz, meggyőztél...

(#22) Blyan: Nah igen, de valószínűleg egy jól ismert gyártónak sokkal több költsége van, mint egy induló (gyakorlatilag noname) gyártónak. Sokkal jobban fizetett mérnökök, marketingköltség, stb... Illetve az alkatrészeket sem biztos, hogy ugyanonnan szerzi, mint a Samu. Sok a kérdőjel, úgyhogy én nem mondanám biztosra, hogy hatalmas veszteség van rajta (persze azt se, hogy hatalmas profitot termel)...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#22) Blyan válasza tothmaxy182 (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom de

- A Galaxy S5 költsége 256 dollár (a félvezetőipari, kijelzőgyártó, stb óriás Samsungnak)
- Ebből a legolcsóbb változat 299 dollár.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) #16820480


#16820480
törölt tag

Banyek, hát ezt is képesek érintőgombokkal kiadni :(

(#24) NielsX


NielsX
tag

Na egy ilyet beszerzek, és akkor lehet számítani egy tesztre itt mobilarénán is, nagyon tetszik ez a készülék!

(#25) darkpower


darkpower
aktív tag

Azért az érdekelne, hogy ezzel a cm os dologgal mi lesz a google play-el? Ha nincs hozzá bolt, akkor elég fapados lesz a cucc

(#26) Obyboy


Obyboy
addikt

Szép telefon jó áron, kíváncsi vagyok mennyibe fog kerülni ha hivatalosan megjelenik itthon is.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#27) Воланд válasza tothmaxy182 (#21) üzenetére


Воланд
titán

csak vegig kellene gondolni, hogy amikor pl egy samsungtol megveszel egy dragabb telefont, akkor nem csak az adott keszuleket fizeted ki, hanem egy par jarulekos koltseget is (support, marketing pl, meg azert legyen mar a cegnek is valami bevetele). ezek a kicsi kinai cegek meg anyagaron eladjak a keszuleket es onnantol barmi pluszt kell vele csinalni eladas utan (ne adj isten szervizelni, ha eppen van szervizuk), akkor az mar plusz koltseg. ilyen aron meg a fejlesztes koltsege sem terul meg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) Lavar


Lavar
aktív tag

Ez aztán az ár! :R

(#29) silmatauki válasza Воланд (#6) üzenetére


silmatauki
őstag

"a stereo speaker-el meg egy kicsit mellelottek...."

Pontosan. Csinálnák úgy, mint a Nokia N95 vagy a Nexus 7. Azokban nagyon jó a sztereo hangszóró, különösen a Nokiában, ha bekapcsolod a sztereó tér-tágítást a zenelejátszóban. Az egészen fenomenális.

Már az iPad Mini bebizonyította, hogy sz@rt sem ér az azonos oldalon levő sztereo hangszórópár. (Persze az Apple-nak attól még van pofája mint szuper feature hirdetni mindezt...)

(#30) Obyboy válasza Воланд (#27) üzenetére


Obyboy
addikt

Itt azért marad pénz erre arra S5

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#31) Viktor0610 válasza darkpower (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen rátehető a Google minden alkalmazása, szóval nincs hiány semmiben. :)

Samsung Galaxy A54

(#32) tothmaxy182 válasza Воланд (#27) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Ennek nagy része továbbra is csak spekuláció. Felesleges összehasonlítani egy nagy brand költségeit egy noname kínai gyártóéval, főleg úgy, hogy a kínai gyártóról gyakorlatilag semmi infó. Nem lehet tudni, hogy honnan veszi az alkatrsézek nagy részét, nem tudunk a semmit a szervizről. A szoftversupport-ról ugye a CyanogenMod gondoskodik...
Pont azért kerülhet annyiba egy Samsung, mert a supportot, a garanciát, stb mind meg kell fizetned, plusz valószínűleg amellett még szép kis felárat is. Ez pedig pont ezeknek a hiányától lehet olcsó, de attól még nem biztos, hogy veszteséggel adják...
De én is csak találgatok...

Minden szavam magánvélemény!

(#33) Gusztáv válasza Воланд (#27) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem ha valahol hivatalosan forgalomba hoznak egy telefon, akkor törvény általi kötelezettség a szervizháttér biztosítása (legalább is Magyarországon). Szóval azon a költségen max annyit spórolnak, hogy nem saját hálózatot tartanak fenn, hanem megegyeznek valakivel. Nyilván a marketing költség kevesebb, mint a Samsungnál. Meg biztos kevesebb a mérnök is, nincs helyben fejlesztés (mondjuk a klónozott Samu telefonokban sem lehet túl sok ;] ).

Laci

(#34) tonerz


tonerz
aktív tag

Nagyon bejön külsőleg és hw. szempontból is.
Az ára is korrekt, csak hát ez se lesz nálunk, vagy ha igen akkor nem ezen az áron.

(#35) snowball válasza tonerz (#34) üzenetére


snowball
tag

Hidd el ez is lesz nálunk és ezen az áron. Az OPPO-t is lehet rendelni magyarországról és ugyan annyiba kerül, mint ha németországból vagy ausztriából rendelnéd. Az már más kérdés, hogy nekik 300€ nem annyi mint nekünk 300€ :)

(#36) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Bízom benne, hogy az Antelife-on, meg a Pandán a 299 dolláros ár lesz az induló, és akkor egyre befizetek. :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#37) Viktor0610 válasza MuzikJunkie (#36) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ők árulnak HTC készülékeket? :U :)

Samsung Galaxy A54

(#38) tonerz válasza snowball (#35) üzenetére


tonerz
aktív tag

No igen, az utolsó mondatodban van a lényeg.

(#39) MuzikJunkie válasza Viktor0610 (#37) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

???

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#40) tipuka


tipuka
addikt

Kell-kell-kell!! Most azonnal. :DD

(#41) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Akarom most :)

Give them nothing but take from them everything

(#42) Viktor0610 válasza MuzikJunkie (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocsi, valamiért HTC One utódnak hittem.
Nemszótam. :D

Samsung Galaxy A54

(#43) MuzikJunkie válasza Viktor0610 (#42) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ja ok, már csekkoltam, hogy jó helyen vagyok-é. :D

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#44) snowball válasza tonerz (#38) üzenetére


snowball
tag

Erről viszont már nem a gyártók tehetnek :)

Most gondolkodhatok, hogy ezt vagy OPPO Find 7-t vegyek majd. Nehéz döntés. :)

(#45) Graphics válasza Blyan (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neki sok mindennel baja van... :D hagyd..

@MuzikJunkie: 299$-rt én is vevő vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Воланд válasza tothmaxy182 (#32) üzenetére


Воланд
titán

csak azt ne mond nekem, hogy egy kinai noname gyarto olcsobban jut hozza az alkatreszekhez, mint pl egy samsung. itt linkeltek, hogy az s5 mennyibe kerul, ez alapjan ez a telefon profitot biztos nem termel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ha valakit érdekel, már van One+one teszt az android authority oldalán. Összehasonlítások is vannak.

#flashx10 Jelen pillanatban sehonnan, mert a túl sok látogató túlterhelte az oldalukat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) flashx10


flashx10
tag

Hol lehetne ilyet a leggyorsabban beszerezni "normális" garanciával? :Y

48 Pozitív és 0 Negatív értékelés

(#49) AS


AS
félisten

Nincs benne MIKROSD így már mégsem olyan jó...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) Graphics válasza Воланд (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem biztos ez :)

Ha jobban megnézzük ez egy Oppo Find 7A, kisebb módosításokkal, tehát a fejlesztési költségeket már egyszer kifizették...

Amit már a másik topicban kibeszéltünk, hogy ez az Oppo al-brandje :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.